, . gada . .


Kad aizritējis vesels gads, ukraiņiem varonīgi cīnoties pret Krievijas iebrucējiem, godinot Ukrainas varoņu piemiņu, solidarizējoties ar Ukrainas tautu un visiem, kas cīnās par mieru un Eiropas vērtībām, 24. februārī plkst. 9:00 Salaspils 1. vidusskolā visās klasēs viena mācību stunda tika veltīta šiem jautājumiem - ar klusuma brīdi, direktores Ineses Paideres uzrunu, mūziku, videofragmentiem, dzīvesgudrām sarunām, praktisku darbošanos...
IESKATAM


Akcija "Palīdzam Ukrainai!" 9.d klasē

Laikā, kad gatavojamies skaistākajiem gada svētkiem, mēs arī jūtam līdzi cilvēkiem, kam šie svētki nozagti. No 5. līdz 16. decembrim 9.d klasē bija akcija “Palīdzam Ukrainai!”. Tajā iesaistījās skolēni un vecāki, arī daži Salaspils pensionāri.

17. decembrī Līgas tētis uz Rīgu aizveda mūsu ziedojumu 5 lielajos maisos. "Esam priecīgi un gandarīti, ka kaut nedaudz palīdzējām drausmīgās nelaimes skartajiem," pauž klases audzinātāja Anita Voras.


Brīvību Ukrainai! Miers virs zemes!

Solidarizējoties ar ukraiņu tautu, vokālā ansambļa "Atvariņi" un kaligrāfijas pulciņa dalībnieki izveidoja video ar ukraiņu tautas dziesmu "Putniņš".