, . gada . .


Skolēnu sasniegumi 2023./24.m.g.

Valstī

Aleksandrs Tupe (7.klase) - 2. vieta Latvijas 49. atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. J.Semenkova-Lauce)

Filips Pinta (5.klase) - 3. vieta Latvijas 49. atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. N.Pavlova)

Raimonds Tatriks (5.klase) - 3. vieta Latvijas 49. atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. N.Pavlova)

Signe Neparte (5.klase) - atzinība Latvijas 49. atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. N.Pavlova)

Martins Aripovs (6.klase) - atzinība Latvijas 49. atklātajā matemātikas olimpiādē (sk.V.Saliņa)

Jeļizaveta Linda Maņēviča (9.klase) - 1. vieta krievu valodas atklātās 25. olimpiāes 3. posmā (sk. B. Kļimkoviča)

Viktorija Dūdo (8. klase) - atzinība krievu valodas atklātās 25. olimpiādes 3. posmā (sk.N.Novicka)

Nikola Kalva (9. klase) - atzinība krievu valodas atklātās 25. olimpiādes 3. posmā (sk.N.Novicka)

Starpnovadu olimpiādes

Alens Leks (7.klase) – 3.vieta vizuālās mākslas novada olimpiādē. (A.Belija)

Reinis Penka (9. klase) - 1.vieta ģeogrāfijas 41.olimpiādes 2.posmā (B.Mežgale-Turlaja).

Oskars Plotnieks (12. klase) - 3.vieta ģeogrāfijas 41.olimpiādes 2.posmā (B.Mežgale-Turlaja).

Markuss Dreiks Jansons (12. klase) - atzinība ģeogrāfijas 41.olimpiādes 2.posmā (B.Mežgale-Turlaja).

Jurģis Ieviņš (12. klase) - atzinība ģeogrāfijas 41.olimpiādes 2.posmā (B.Mežgale-Turlaja).

Renārs Kriškāns (12. klase) - atzinība ģeogrāfijas 41.olimpiādes 2.posmā (B.Mežgale-Turlaja).

Filips Pinta (5. klase) - 2. vieta matemātikas 74.olimpiādes 2.posmā (N.Pavlova).

Dāvids Keišs (5. klase) - 3. vieta matemātikas 74.olimpiādes 2.posmā (N.Pavlova).

Aleksandrs Tupe (7. klase) - atzinība matemātikas 74.olimpiādes 2.posmā (J.Smenkova-Lauce).

Laura Mickāne (8. klase) - 3. vieta matemātikas 74.olimpiādes 2.posmā (D.Kontrimiene).

Beāte Miheļčuka (8. klase) - 3. vieta matemātikas 74.olimpiādes 2.posmā (D.Kontrimiene).

Elizabete Lapiņa (8.kl.). 2. vieta matemātikas 74.olimpiādes 2.posmā

Luīze Ļoļāne (10.kl.) atzinība novada matemātikas olimpiādes 2.posmā

Emīls Juris Gelašs (12. klase) - 3. vieta matemātikas 74.olimpiādes 2.posmā (R.Ilgaža).

Emīls Juris Gelašs (12. klase) - atzinība programmēšanas 37. olimpiādes 2. posmā (sk. K.Logins).

Ivo Kokins (9. klase) - atzinība ķīmijas 65. olimpiādes 2. posmā (sk. S.Bendrāte).

Ivo Kokins (9. klase) - 3.vieta fizikas 74. olimpiādes 2. posmā (sk. I.Beļska).

Olafs Priževoits (10. klase) - atzinība fizikas 74. olimpiādes 2. posmā (sk. I.Beļska).

Laura Patenko (10. klase) - atzinība fizikas 74. olimpiādes 2. posmā (sk. I.Beļska).

Ivans Kovšars (11. klase) - atzinība fizikas 74. olimpiādes 2. posmā (sk. I.Beļska).

Terēze Mulareka (9. klase) - 2.vieta vēstures 30. olimpiādes 2. posmā (uzaicinājums valsts olimpiādes 3.posmam) (sk. Daina Tauriņa).

Reinis Penka (9. klase) - 2.vieta vēstures 30. olimpiādes 2. posmā(sk. Daina Tauriņa).

Ivo Kokins (9. klase) - 3.vieta vēstures 30. olimpiādes 2. posmā(sk. Daina Tauriņa).

Oskars Plotnieks(9. klase) - 2.vieta vēstures 30. olimpiādes 2. posmā(sk. Daina Tauriņa).

Renārs Kriškāns(11. klase) - 3.vieta vēstures 30. olimpiādes 2. posmā(sk. Daina Tauriņa).

Markuss Dreiks Jansons(12. klase) - atzinība vēstures 30. olimpiādes 2. posmā(sk. Daina Tauriņa).

Elza Ivanova(12. klase) - atzinība vēstures 30. olimpiādes 2. posmā(sk. Daina Tauriņa).

Kristofers Asaris(10. klase) - atzinība vēstures 30. olimpiādes 2. posmā(sk. Daina Tauriņa).

Renārs Kriškāns (11. klase) - 1. vieta angļu valodas 53. olimpiādes 2. posmā (sk.L.Hāzenfūsa)

Jurģis Ieviņš (12. klase) - atzinība angļu valodas 53. olimpiādes 2. posmā (sk. K.Blūma)

Markuss Dreiks Jansons (12. klase) - atzinība angļu valodas 53. olimpiādes 2. posmā (sk. K.Blūma)

Eduards Liepiņš (6. klase) - atzinība angļu valodas 53. olimpiādes 2. posmā (sk. N.Jevsejeva)

Jeļizaveta Linda Maņeviča (9. klase) - 1. vieta krievu valodas 25. olimpiādes 2. posmā (sk. B. Kļimkoviča)

Viktorija Dūdo (8. klase) - 1. vieta krievu valodas 25. olimpiādes 2. posmā (sk. N.Novicka)

Nikola Kalva (9. klase) - 2. vieta krievu valodas 25. olimpiādes 2. posmā (sk. N.Novicka)

Milana Sarina Agarvala (9. klase) - 3. vieta krievu valodas 25. olimpiādes 2. posmā (sk. B. Kļimkoviča)

Gabriela Zālīte (11. klase) - 1. vieta krievu valodas 25. olimpiādes 2. posmā (sk. N.Novicka)

Anastasija Kozlova (10. klase) - 1. vieta krievu valodas 25. olimpiādes 2. posmā (sk. N.Novicka)

Anastasija Zolotarjova (10. klase) - 2. vieta krievu valodas 25. olimpiādes 2. posmā (sk. N.Novicka)

Oļegs Bogačenkovs (12. klase) - 2. vieta krievu valodas 25. olimpiādes 2. posmā (B. Kļimkoviča)

Henrijs Severīns Strožs (12. klase) - 2. vieta krievu valodas 25. olimpiādes 2. posmā (sk. B. Kļimkoviča)

Adele Tifanija Romano (10. klase) - 2. vieta krievu valodas 25. olimpiādes 2. posmā (B. Kļimkoviča)

Marija Gerasimova (10. klase) - 3. vieta krievu valodas 25. olimpiādes 2. posmā (B. Kļimkoviča)

Skolēnu sasniegumi 2022./23.m.g.

Valstī

Uvis Gūtmanis (9. klase) - 1. vieta matemātikas konkursā "Ķengurs 2023" (sk. Ruta Ilgaža), 2. pakāpe matemātikas olimpiādē (sk. Ruta Ilgaža), atzinība valsts informātikas olimpiādē (sk. Ieva Hermane).

Aleksandrs Tupe (6. klase) - 1. vieta valsts atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. Vēsma Saliņa).

Ivans Kovšars (10. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē, atzinība valsts atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. Ruta Ilgaža).

Ralfs Atis Terehovs (4. klase) - galvenā godalga karikatūru zīmēšanas konkursā "Pa-smejies!", Tulkot.lv zīmējumu konkursa uzvarētājs, 2. vieta zīmējumu konkursā "Eiropas Savienības ieguldījums Tavā drošībā", atzinība zīmējumu konkursā "Valoda dzīvo, ja Tu tajā runā".

9.c kl. komanda "Vaļera" (Uvis Gūtmanis, Olafs Priževoits, Sandra Kirilova) - 1. vieta konkursā "Ventspils IT izaicinājums 2022".

SPILSBOTI (Adele Tifanija Romano, Uvis Gūtmanis, Miķelis Bērziņš) (7.-9. klase) - Latvijas FIRST LEGO League robotikas sacensības SUPERPOWERED čempioni (sk. Sandijs Krastiņš).

Sandra Kirilova (9. klase) - jauniešu fotokonkursa "Brīvība. Neatkarība. Demokrātija" uzvarētāja (sk. Daina Tauriņa).

Emīls Liepiņš (5. klase) - 1. pakāpe skolēnu radošo darbu un pētījumu konkursā "Vēsture ap mums".

Evelīna Zvaigzne (9. klase) - 2. vieta starptautiskajā loģiskās un algoritmiskās domāšanas konkursā "Bebr[a]s" (sk. Silvija Zālīte).

Laura Mickāne (7. klase) - 2. vieta valsts atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. Dace Kontrimiene).

Martins Aripovs (5. klase) - 2. vieta valsts atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. Vēsma Saliņa).

Jānis Logins (5. klase) - 2. vieta valsts atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. Vēsma Saliņa).

Filips Pinta (4. klase) - 2. vieta konkursā "Tik vai... Cik?" (sk. Nadežda Pavlova).

Andrejs Sokoļuks (12. klase) - 3. vieta TSI olimpiādē sociālzinātnēs.

Ivo Kokins (8. klase) - 3. vieta valsts atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. Ruta Ilgaža).

Faress tabakhs (6. klase) - 3. vieta matemātikas konkursā "Ķengurs 2023" (sk. Vēsma Saliņa).

Ralfs Leo Vējš (5. klase) - 3. vieta valsts atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. Nadežda Pavlova).

Elizabete Lasmane (6. klase) - atzinība valsts atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. Vēsma Saliņa).

Edvards Kristiāns Kozlovs (6. klase) - atzinība valsts atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. Vēsma Saliņa).

Tomass Sperga (6. klase) - atzinība valsts atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. Vēsma Saliņa).

Pauls Brants (5. klase) - atzinība valsts atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. Ieva Pudža).

Jēkabs Dosbergs (4. klase) - atzinība konkursā "Tik vai... Cik?" (sk. Nadežda Pavlova).

Madara Grantiņa (8. klase) - veicināšanas balva A. Eglīša piemiņai veltītā jaunrades konkursā "Tauta - manas mājas" (sk. Anita Voras).

Reģionā

Edvarts Slūka (6. klase) - skaļās lasīšanas čempions Pierīgas reģionā.

Starpnovadu olimpiādēs

Uvis Gūtmanis (9. klase) - 1. vieta fizikas olimpiādē, uzaicināts uz valsts kārtu (sk. Iveta Beļska), 1. vieta matemātikas olimpiādē, uzaicināts uz valsts kārtu (sk. Ruta Ilgaža), 1. vieta ķīmijas olimpiādē, uzaicināts uz valsts kārtu (sk. Solvita Bendrāte), 1. vieta informātikas olimpiādē, uzaicināts uz valsts kārtu (sk. Ieva Hermane), 3. vieta ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja), 3. vieta bioloģijas olimpiādē (sk. Anna Romanova).

Marks Dreiks Jansons (11. klase) - 1. vieta angļu valodas olimpiādē (sk. Kristīne Blūma), 3. vieta ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja), atzinība vēstures olimpiādē (sk. Daina Tauriņa).

Gusts Matīss Apermanis (12. klase) - 1. vieta ģeogrāfijas olimpiādē, uzaicināts uz valsts kārtu (sk. Brigita Mežgale-Turlaja), 2. vieta angļu valodas olimpiādē (sk. Kristīne Blūma).

Alise Orinska (9. klase) - 1. vieta vēstures olimpiādē (sk. Annija Bergmane), atzinība latviešu valodas olimpiādē (sk. Anita Voras).

Ivans Kovšars (10. klase) - 1. vieta matemātikas olimpiādē, uzaicināts uz valsts kārtu (sk. Ruta Ilgaža).

Marta Elizabete Siliņa (11. klase) - 1. vieta angļu valodas olimpiādē (sk. Ulrika Veismane).

Renārs Kriškāns (10. klase) - 1. vieta angļu valodas olimpiādē (sk. Ulrika Veismane).

Anna Katrīna-Priževoite (8. klase) - 1. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Ruta Ilgaža).

Līva Amberga (7. klase) - 1. vieta vizuāli plastiskās mākslas alternatīvajā olimpiādē “Lec, Saulīte” (sk. Aija Belija).

Žaneta Basule (8. klase) - 2. vieta skatuves runas konkursā svešvalodā, 2. vieta vācu valodas olimpiādē (sk. Svetlana Bondarenko).

Emīls Zorģis (12. klase) - 2. vieta vēstures olimpiādē (sk. Inga Vītuma-Brūvere).

Leonīds Tolokoncevs (10. klase) - 2. vieta angļu valodas olimpiādē (sk. Kristīne Blūma).

Emīlija Ausma Širaka (9. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē, izvirzīta uz valsts kārtu (sk. Ruta Ilgaža).

Madara Grantiņa (8. klase) - 2. vieta angļu valodas olimpiādē (sk. Ulrika Veismane).

8.c kl. komanda (Kate Bērziņa, Ivo Kokins, Reinis Penka, Kārlis Zeļenkovs) - 2. vieta alternatīvajā vēstures un sociālo zinību olimpiādē (sk. Daina Tauriņa, Ruta Ilgaža).

Elizabete Lapiņa (7. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Dace Kontrimiene).

Aleksandrs Tupe (6. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Vēsma Saliņa).

Toms Tenteris (5. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Baiba Terēza Petrova).

Agnese Smirnova (5. klase) - 2. vieta vizuāli plastiskās mākslas alternatīvajā olimpiādē “Lec, Saulīte” (sk. Inta Veinšteina).

Arta Krūmiņa (4. klase) - 2. vieta vizuāli plastiskās mākslas alternatīvajā olimpiādē “Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi” (sk. Inta Veinšteina).

Vokālais ansamblis "Atvariņi" (1.-6. klase) - 2. pakāpe mazo mūzikas kolektīvu skatē "Balsis 2023" (sk. Aija Pizāne).

Kristofers Asaris (9. klase) - 3. vieta vēstures olimpiādē (sk. Daina Tauriņa), atzinība bioloģijas olimpiādē (sk. Anna Romanova).

Kārlis Zeļenkovs (8. klase) - 3. vieta skatuves runas konkursā svešvalodā, atzinība vācu valodas olimpiādē (sk. Svetlana Bondarenko).

Ralfs Bartušauskis (9. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē, izvirzīts uz valsts kārtu (sk. Dace Kontrimiene).

Oskars Plotnieks (10. klase) - 3. vieta vēstures olimpiādē (sk. Daina Tauriņa).

Mārtiņš Žeibe (8. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Ruta Ilgaža).

Faress Tabakhs (6. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Vēsma Saliņa).

Ralfs Leo Vējš (5. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Nadežda Pavlova).

Jānis Logins (5. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Vēsma Saliņa).

Marta Krēsliņa (4. klase) - 3. vieta vizuāli plastiskās mākslas alternatīvajā olimpiādē “Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi” (sk. Inta Veinšteina).

Kamēlija Tokareva (1. klase) - 3. vieta vizuāli plastiskās mākslas alternatīvajā olimpiādē “Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi” (sk. Inta Veinšteina).

Emīls Juris Gelašs (11. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē, izvirzīts uz valsts kārtu (sk. Aiga Priedniece), atzinība informātikas olimpiādē (sk. Ieva Hermane).

Sandra Kirilova (9. klase) - atzinība latviešu valodas olimpiādē (sk. Sanita Ceirule), atzinība bioloģijas olimpiādē (sk. Anna Romanova).

Toms Dobriks (11. klase) - atzinība ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja).

Rinalds Marčenkovs (11. klase) - atzinība angļu valodas olimpiādē (sk. Kristīne Blūma).

Mārtiņš Banka (10. klase) - atzinība angļu valodas olimpiādē (sk. Ulrika Veismane).

Edvards Krasnais (9. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Ruta Ilgaža).

Olafs Priževoits (9. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Ruta Ilgaža).

Ivo Kokins (8. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Ruta Ilgaža).

Justs Vidzis (8. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Ruta Ilgaža).

Laura Mickāne (7. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Dace Kontrimiene).

Tīna Letīcija Bole (7. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Dace Kontrimiene).

Madara Upeniece (7. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Dace Kontrimiene).

Elza Viļuma (6. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Vēsma Saliņa).

Dariāns Morkons (6. klase) - atzinība datorikas olimpiādē (sk. Ilze Čudare).

Emīls Liepiņš (5. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Nadežda Pavlova).

Emīlija Priedeslaipa (4. klase) - atzinība vizuāli plastiskās mākslas alternatīvajā olimpiādē “Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi” (sk. Inta Veinšteina).

Novadā

Ralfs Atis Terehovs (4. klase) - SIA "Valgums-S" organizētā konkursa "Bez ūdens nav dzīvības" laureāts (sk. Anita Terehova).

Marta Bartušauska (3. klase) - SIA "Valgums-S" organizētā konkursa "Bez ūdens nav dzīvības" laureāte (sk. Inta Veinšteina).