, . gada . .


Zīmējumu konkurss bērniem un jauniešiem, gaidot Māmiņu dienu

Salaspils Sociālais centrs organizē Mātes dienai veltītu konkursu “Mana mamma ir vis…”. Piedalies, uzvari un iepriecini māmiņu ar torti!

Noteikumi:
• Zīmējumi ir iesniedzami Salaspilī, Skolas ielā 7 līdz 11. maijam plkst.17:00.
• Zīmējumus var nodot personīgi centra darbiniekiem vai iemetot pie durvīm esošajā dokumentu iesniegšanas kastītē.
• Zīmējuma otrā pusē obligāti ir jānorāda autora vārds, mammas vārds un kontakttālrunis saziņai un veiksmes gadījumā – balvas saņemšanai.
• Izsludinām arī papildkonkursu par oriģinālāko Māmiņdienas sveicienu. Tas ir iesniedzams JPG formātā, nosūtot uz e-pastu, norādot autora vārdu, mammas vārdu un kontakttālruni saziņai, balvas saņemšanas gadījumā. Iesūtītie sveicienu foto tiks publicēti Salaspils Sociālā centra Facebook profilā.
• Zīmējumus un sveicienus var iesniegt arī, nosūtot uz e-pastu: [email protected], līdz 11. maijam, plkst.17:00.
• Uzvarētāji tiks noskaidroti izlozes kārtībā 12. maijā plkst.12:00. Pēc izlozes ar uzvarētāju sazināsimies personīgi uz norādīto kontakttālruni.
• Balvas saņemšana notiks 13. maijā, plkst.12:00, Salaspilī, Dienvidu ielā 5, kafejnīcā “Strelīcija”.
• Zīmējumu konkursa balva ir Strelīcijas cepta torte, bet oriģinālākā sveiciena autoru sagaida garda pārsteigumbalva.


Fonds “Sibīrijas bērni” aicina piedalīties sacerējumu un zīmējumu konkursos


Dagmāras Dumbras-Duumbrovskas zīmējums (1. vieta iepriekšējā gada konkursā)

Aicina skolēnus līdz š. g. 17. maijam iesūtīt darbus

• sacerējumu konkursam “SIBĪRIJAS BĒRNI 1941/1949 – TRIMDAS BĒRNI 1944”;
NOLIKUMS

• zīmējumu konkursam “SIBĪRIJAS BĒRNI 1941/1949”
NOLIKUMS


Jauniešu izglītības programma "Esi Līderis!" organizē Vislatvijas jauniešu konkursu "ES SAVAI VIDEI - PAR ZAĻĀKU LATVIJU!”, kas ir veidots sadarbība ar AS «Latvijas Zaļais punkts» un ir konkursa ģenerālsponsors.

Konkursa mērķis: uzlabot vidi un veicināt zaļo domāšanu, mazinot atkritumu daudzumu, ko radām ikdienā un piedāvājot radošas un inovatīvas idejas sabiedrības uzmanības pievēršanai atkritumu šķirošanai un otrreizējo lietu pārstrādei. Konkursa uzdevumi veidoti “Esi Līderis!”, sadarbojoties ar AS «Latvijas Zaļais punkts».

Konkursa norises laiks no 2023. gada 20.marta līdz 27.maijam.

Pieteikšanās konkursam notiek, aizpildot elektronisko anketu https://ej.uz/zalais_punkts līdz 2023.gada 3.aprīlim plkst. 23.59.

Nolikums pamatskolēniem

Nolikums vidusskolēniemNOLIKUMS


Konkurss jebkura vecuma jaunietim jau no 15. februāra

● Konkursam ir jāuztaisa līdz 1 min. garu video klipu - sižetu, kurā radoši un iedvesmojoši tiktu atspoguļotas videi draudzīga un atbildīga cilvēka principi vai aktivitātes, domas, aicinājumi, paraugdemonstrējumi, rīcība vai kas cits, kas varētu iedvesmot klipa skatītājus būt zaļam;
● Klipam ir jāpievieno 2 tēmturi - #zalaiskuresi un #lielatalka. Tiem ir jābūt pievienotiem pašā videoklipā un pavadošajā tekstā, izvietojot klipu savā sociālajā kontā.
● Konkursa dakībniekam ir jāpieseko Lielās Talkas konkrētajam sociālajam kontam (FB, Instagram vai TikTok), kurā pretendents izveido savu video.
VISA INFORMĀCIJA


Dzejniekam un reliģiju pētniekam Robertam Mūkam veltītā jaunrades radošo darbu konkurss “Laika joņos”

Roberta Mūka muzejs Galēnos aicina skolas piedalīties Robertam Mūkam veltītajā jaunrades radošo darbu konkursā skolēniem 2023. Šī gada konkursa tēma "Laika joņos".
Robertam Mūkam šogad aprit 100 gadu. Simtgades ietvaros aicinām skolas iesaistīt bērnus un jauniešus vecumā no 7 līdz 19 gadiem rosināt skolēnus iepazīt Roberta Mūka dzeju un esejas, mudināt ikdienā saskatīt neparasto un savdabīgo, vērot, analizēt, izpētīt un izteikt pārdomas par tendencēm mūsdienu sabiedrībā, radīt jaunrades radošos rakstu darbus, iekļaujot tajās skolēnu domu, izjūtu un pārdzīvojumu atklāsmes.
Dalībnieku uzdevums: atbilstoši tēmai uzrakstīt jebkura žanra jaunrades darbu, izvēloties savu virsrakstu, ne garāku par divām A4 lappusēm datorrakstā.
✅ Radošo darbu iesniegšanas termiņš 25.09.2023.
✅Darbi jāsūta uz epastu : [email protected]
e-pasta tematā norādīt: mūka_konkursam_skolas_nosaukums
✅Darbi tiek iesniegti pdf dokumenta formātā, dokumenta nosaukumā norādot: vārds_uzvārds_skola_klase
✅Radošos darbus drīkst rakstīt latgaliešu valodā
✅Lūgums rūpīgi iepazīties ar konkursa NOLIKUMU un sekot norādījumiem!