, . gada . .


Eiropas Parlamenta vēstnieku skola

Eiropas Parlamenta vēstnieku skolu programmai Salaspils 1. vidusskola pievienojās 2017. gadā.

Jaunieši dodas uz pasākumiem, kuros uzzina vairāk par Eiropu un tās parlamentu, kā arī paši organizē pasākumus, lai citi jaunieši būtu aktīvi un informēti par Eiropu.

Vairāk par aktualitātēm skatīt EP jauniešu facebook lapā.


2022./23.m.g.

31. janvāris - Strasbūra

31. janvārī Strasbūrā Euroscola ietvaros mūsu skolas Eiropas Parlamenta vēstnieces Elza (11.a) un Karolīna (10.a) piedalījās diskusijā "Plašsaziņas līdzekļi un demokrātija: ES pasākumi dezinformācijas apkarošanai".

"Tikko beidzās pasākums. Mums ļoti patika, tiešām lieliska pieredze," raksta meitenes skolotājai Dainai Tauriņai.

EP vēstnieki tiekas ar 14. Saeimas deputātu Raimondu Čudaru

2. decembra pēcpusdienā skolas Eiropas Parlamenta vēstnieki tikās ar bijušo Salaspils novada domes priekšsēdētāju, tagad 14. Saeimas deputātu no Jaunās Vienotības, Raimondu Čudaru. Tikšanās noritēja neformālā gaisotnē. Tās laikā dalībnieki gan diskutēja, gan jautāja par aktuālām tēmām - Saeimas deputāta pienākumi, obligātais militārais dienests u.c.

Viņi mūs sveicina no Strasbūras

15. novembrī Eiropas Parlamenta vēstnieku skolas dalībnieki Sandra Kirilova (9.c), Uvis Gūtmanis (9.c), Rūta Runča (11.a) un Jurģis Ieviņš (11.b) atrodas Strasbūrā, lai piedalītos Euroscola.

Eiropas Parlamenta priekšsēdētāja Roberta Metsola tiekas ar jauniešiem

27. oktobrī Eiropas Parlamenta priekšsēdētāja ieradās Rīgā, lai uzrunātu Saeimas deputātus, kā arī piedalītos mūsu parlamenta simtgadei veltītajās svinībās.

Skolas EP vēstnieku grupas dalībnieki Jurģis Ieviņš no 11.b un Ralfs Pakalniņš no 11.a bija starp tiem 100 jauniešiem, kam bija iespēja satikt Robertu Metsolu.