Aktualitātes

Par skolu

Mācības

Interešu izglītība

Projekti, konkursi

Skolēnu padome

Skolēnu sasniegumi

Avīze "Logs"

Kontakti

 

Konkurss
"Gada skolēns"

2020./21.m.g.

2019./20.m.g.

2018./19.m.g.

2017./18.m.g.

2016./17.m.g.

2015./16.m.g.

2014./15.m.g.

2013./14.m.g.

2012./13.m.g.

2011./12.m.g.

2010./11.m.g.

2009./10.m.g.

Noderīgas saites


Skolēnu sasniegumi 2019./20.m.g.

1. semestra mācību darba veiksminieku saraksts šeit.

Valsts mēroga olimpiādes, konkursi, sacensības

Artis Vijups (10. klase) - 1. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Aiga Priedniece), 1. vieta informātikas (programmēšanas) olimpiādē (sk. Ieva Hermane), 1. vieta starptautiskajā informātikas konkursā Bebr[a]s, atzinība fizikas olimpiādē (sk. Iveta Beļska).

7.kl. komanda (Līva Zuja, Anna Hrističa, Elvita Ozola, Alise Evelīna Toča un Mārtiņš Sjomkāns) - 1. vieta komandu matemātikas olimpiādē "Atvērtā kopa 2019" (sk. Aiga Priedniece, Ilze Grinšpona).

Jēkabs Čudars (9. klase) - fotokonkursa "Varoņu spēks" uzvarētājs.

Ieva Rūtiņa-Rūtenberga (11. klase) - 1. vieta eseju konkursā "Ko mani senči sagaidīja no Latvijas valsts pirms 100 gadiem un atmodas laikos? Ko gaidu no savas valsts tagad?" (sk. Daina Tauriņa).

10.kl. komanda (Artis Vijups, Artūrs Šāblis, Toms Zvirgzdiņš, Jurijs Funtikovs, Anastasija Ļebedeva) - 2. vieta komandu matemātikas olimpiādē "Atvērtā kopa 2019" (sk. Aiga Priedniece).

Daila Bluķe (11. klase) - 3. vieta eseju konkursā "Ko mani senči sagaidīja no Latvijas valsts pirms 100 gadiem un atmodas laikos? Ko gaidu no savas valsts tagad?" (sk. Daina Tauriņa).

Anna Hrističa, Alise Evelīna Toča (7. klase) - 3. vieta programmēšanas konkursā "Mēs esam ideāli"
(sk. Silvija Zālīte).

Anna Gulbe (6. klase) - 3. vieta radošo darbu konkursā "Izstāsti man savu sapni"
(sk. Anita Voras).

Ralfs Atis Terehovs (1. klase) - 3. vieta radošo darbu konkursā "Izstāsti man savu sapni"
(sk. Agita Grigorjeva).

Reģionālās skates, sacensības

Vokālais ansamblis "Atvariņi" (Elizabete Lasmane, Ieva Logina, Ance Rozentāle, Dārta Novika, Agneta Kubiļus, Terēze Petkeviča, Una Nelsone, Madara Šāble, Madara Vāgnere, Dita Dzene, Annija Austruma, Dominika Dedele) (1.-6. klase) -
I pakāpe konkursā "Balsis" Vidzemes reģionā (sk. Aija Pizāne).

Folkloras kopa (Emīlija Pole, Jānis Logins, Krista Jeroščeva, Luīza Rupeika, Ieva Logina, Beāte Mihaļčuka, Samanta Dibova)(1.-4. klase) - I pakāpe folkloras kopu skatē Piedaugavas reģionā (sk. Gita Kalniņa).

FLL komanda (Anna Hrističa, Alise Evelīna Toča, Adele Tifanija Romano, Marks Žihars, Viesturs Skalbe, Kristaps Rūtiņš-Rūtenbergs) (5.-7. klase) -1. vieta FLL sacensību pusfinālā (sk. Sandijs Krastiņš).

Meiteņu komanda (Annija Stepiņa, Elīza Zelča, Elizabete Gailīte, Justīne Jurkoite, Marta Līva Zeimane, Vita Binduka, Frīda Binduka, Katrīna Strogova, Katrīna Kozloviča, Alīna Dansone, Vanesa Utkina un Marta Auguste) (7.-9. klase) - 1. vieta atlases kārtā valsts volejbola sacensībām (sk. Madara Miķelsone-Pobiaržena).

Zēnu komanda (Ritvars Vaivods, Ralfs Bebrišs, Gustavs Stirāns, Ričards Pinkulis, Toms Dobriks, Krišjānis Āboltiņš, Kristians Armanovs, Kristians Pastors un Aleksis Narkēvičs) (8.-9. klase) - 1. vieta Zemgales reģiona basketbola sacensībās.

Zēnu komanda (Bruno Berķis, Edvards Krasnais, Emīls Petrovskis, Kristiāns Ligeris, Edvards Gleizds, Pauls Ikvilds, Kaspars Locs, Emīls Līcītis, Markuss Sperga) (6.-7. klase) - 1. vieta Zemgales reģiona basketbola sacensībās.

Starpnovadu olimpiādes, konkursi, skates

Artis Vijups (10. klase) - 1. vieta ķīmijas olimpiādē (sk. Solvita Bendrāte), 1. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Aiga Priedniece), 1. vieta fizikas olimpiādē (sk. Iveta Beļska), 1. vieta programmēšanas olimpiādē (sk. Ieva Hermane), 1. vieta dabaszinātņu olimpiādē (sk. Solvita Bendrāte, Iveta Beļska, Anna Romanova), 2. vieta bioloģijas olimpiādē (sk. Anna Romanova), 2. vieta ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja), atzinība angļu valodas olimpiādē (sk. Laura Goldberga).

Eva Linde (11. klase) - 1. vieta latviešu valodas un literatūras olimpiādē (sk. Laima Pamiljane), 2. vieta vācu valodas olimpiādē (sk. Svetlana Bondarenko), 2. vieta dabaszinātņu olimpiādē (sk. Solvita Bendrāte, Iveta Beļska, Anna Romanova), 3. vieta filozofijas olimpiādē (sk. Daina Tauriņa), atzinība ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja).

Aleksandra Kasakovska (12. klase) - 1. vieta latviešu valodas un literatūras olimpiādē (sk. Laima Pamiljane), 1. vieta ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja), 2. vieta vēstures olimpiādē (sk. Inga Vītuma-Brūvere), atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Aiga Priedniece).

Kristers Mārtiņš Gelašs (12. klase) - 1. vieta fizikas olimpiādē (sk. Iveta Beļska), 2. vieta programmēšanas olimpiādē (sk. Ieva Hermane).

Vlada Pokšāne (12. klase) - 1. vieta krievu valodas olimpiādē (sk. Bogdanna Kļimkoviča).

Daila Bluķe (11. klase) - 1. vieta filozofijas olimpiādē (sk. Daina Tauriņa).

Līva Zuja (7. klase) - 1. vieta meiteņu mājturības olimpiādē "Krāsainie putni" (sk. Evita Pauriņa).

Uvis Gūtmanis (6. klase) - 1. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Ieva Pudža, Aiga Priedniece).

Madara Kulba (4. klase) - 1. vieta vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursā "Radi rotājot" (sk. Gunta Lagzdiņa).

Marija Karasinska (2. klase) - 1. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Inga Grima).

Vokālais ansamblis "Atvariņi" (2.-6. klase) - I pakāpe konkursā "Balsis" (sk. Aija Pizāne).

Karīna Elizabete Valtere (12. klase) - 2. vieta latviešu valodas un literatūras olimpiādē (sk. Laima Pamiljane), 2. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Aiga Priedniece).

Toms Zvirgzdiņš (10. klase) - 2. vieta fizikas olimpiādē (sk. Iveta Beļska), 3. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Aiga Priedniece).

Miks Aksels Apermanis (11. klase) - 2. vieta angļu valodas olimpiādē (sk. Laura Goldberga), atzinība latviešu valodas un literatūras olimpiādē (sk. Laima Pamiljane).

Gunda Freidenfelde (11. klase) - 2. vieta fizikas olimpiādē (sk. Iveta Beļska).

Sandis Jurciks (9. klase) - 2. vieta fizikas olimpiādē (sk. Iveta Beļska).

Markuss Dreiks Jansons (8. klase) - 2. vieta vācu valodas olimpiādē (sk. Svetlana Bondarenko).

Anna Hrističa (7. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Ilze Grinšpona, Aiga Priedniece).

Ralfs Leo Vējš (2. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Sintija Lilienšteina).

Marta Beitāne (1. klase) - 2. vieta vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursā "Radi rotājot" (sk. Inta Veinšteina).

Arta Krūmiņa (1. klase) - 2. vieta vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursā "Radi rotājot" (sk. Inta Veinšteina).

Jurijs Funtikovs (10. klase) - 3. vieta fizikas olimpiādē (sk. Iveta Beļska), 3. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Aiga Priedniece).

Ērika Kristiāna Pakse (9. klase) - 3. vieta vēstures olimpiādē (sk. Daina Tauriņa), 3. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Zanda Nelsone, Aiga Priedniece).

Kitija Krūze (10. klase) - 3. vieta bioloģijas olimpiādē (sk. Anna Romanova), atzinība dabaszinātņu olimpiādē (sk. Solvita Bendrāte, Iveta Beļska, Anna Romanova).

Edvards Bondars (12. klase) - 3. vieta vēstures olimpiādē (sk. Inga Vītuma-Brūvere).

Kristiāns Nemkovičs (12. klase) - 3. vieta vēstures olimpiādē (sk. Inga Vītuma-Brūvere).

Laura Upmale (5. klase) - 3. vieta meiteņu mājturības olimpiādē "Krāsainie putni" (sk. Evita Pauriņa).

Samanta Losāne (2. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Inga Grima).

Sandra Babre (2. klase) - 3. vieta vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursā "Radi rotājot" (sk. Inta Veinšteina).

Gusts Matīss Apermanis (9. klase) - atzinība fizikas olimpiādē (sk. Iveta Beļska), atzinība vēstures olimpiādē (sk. Daina Tauriņa).

Edvards Ramza (12. klase) - atzinība vēstures olimpiādē (sk. Inga Vītuma-Brūvere).

Māris Pakalnietis (12. klase) - atzinība ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja).

Artūrs Šāblis (10. klase) - atzinība ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja).

Ervīns Karavackis (8. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Zanda Nelsone, Aiga Priedniece).

Jurģis Ieviņš (8. klase) - atzinība angļu valodas olimpiādē (sk. Laura Goldberga).

Leo Kristiāns Spūle (8. klase) - atzinība latviešu valodas olimpiādē (sk. Sanita Ceirule).

Nora Krūmiņa (8. klase) - atzinība meiteņu mājturības olimpiādē "Krāsainie putni" (sk. Evita Pauriņa).

Elīza Poļiščuka (6. klase) - atzinība meiteņu mājturības olimpiādē "Krāsainie putni" (sk. Evita Pauriņa).

Valda Vasariete (6. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Ieva Pudža, Aiga Priedniece).

Justs Vidzis (5. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Dace Kontrimiene, Aiga Priedniece).

Filips Pinta (1. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Ilze Čudare).

Ļevs Heimanis (1. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Inita Zalaka).