Aktualitātes

Par skolu

Mācības

Interešu izglītība

Projekti, konkursi

Skolēnu padome

Skolēnu sasniegumi

Avīze "Logs"

Kontakti

 

Konkurss
"Gada skolēns"

2017./18.m.g.

2016./17.m.g.

2015./16.m.g.

2014./15.m.g.

2013./14.m.g.

2012./13.m.g.

2011./12.m.g.

2010./11.m.g.

2009./10.m.g.

Noderīgas saites


Skolēnu sasniegumi 2015./16.m.g.


Konkursi un sacensības valsts mērogā

Eliass Valters (10. klase) - galvenā balva Eiropas Parlamenta Informācijas biroja organizētajā konkursā vidusskolēniem "Kibernauta piedzīvojumi".

Ričards Kristers Knipšis (8. klase) - Viens no 3 uzvarētājiem StartIT programmēšanas konkursā "Izrotā eglīti!", 2. vieta atklātajā matemātikas olimpiādē, 2. vieta Profesora Cipariņa konkursā (sk. Zanda Nelsone), 3. vieta Latvijas lingvistikas olimpiādē, 3. vieta starptautiskajā matemātikas konkursā "Ķengurs-2016" (sk. Zanda Nelsone).

Artis Vijups (6. klase) - 2. vieta atklātajā datorikas olimpiādē, (sk. Ieva Hermane), 2. vieta atklātajā matemātikas olimpiādē, 2. vieta Jauno matemātiķu konkursā (sk. Ieva Pudža, Aiga Priedniece), 3. vieta Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas atklātajā angļu valodas konkursā (sk. Maija Rozenšteine).

Rasma Sandra Knipše (6. klase) - 1. vieta atklātajā matemātikas olimpiādē, 1. vieta Jauno matemātiķu konkursā (sk. Ieva Pudža, Aiga Priedniece).

Apvienotā komanda (Arvīds Orlovskis, Helēna Orlovska, Emīls Elksnītis, Digna Maldere, Elizabete Putniņa, Gregors Matīss, Violeta Latiņina) (9. - 10. klase) - 1. vieta Latvijas Jaunatnes frisbija čempionātā (sk. Valda Kublicka).

Ieva Šņepste (12. klase) - FIT4Jobs datorlietošanas pamatprasmju testa uzvarētāja.

Gunda Freidenfelde (7. klase) - jaunrades konkursa „Dzīve kā palete, raiba un krāsaina…”, kas veltīts Jaņa Rozentāla 150. dzimšanas dienai, laureāte (sk. Anita Voras).

Vineta Bojāre (6. klase) - 2. vieta atklātajā matemātikas olimpiādē, (sk. Zanda Nelsone, Aiga Priedniece).

Komanda (Frederiks Jēgeris, Artis Vijups, Toms Zvirgzdiņš, Dāvis Ozoliņš, Polīna Slivacka, Aleksandra Gorbačenko, Anete Orinska) (6. klase) - 1. vieta Lego robotu sacensībās sesijā "Pamatvērtības" (sk. Ieva Pudža, Sandijs Krastiņš, Ruta Ilgaža).

Komanda (Krišjānis Āboltiņš, Rainers Eilonens, Ritvars Vaivods, Mārtiņš Zaķis, Tīna Osīte, Alise Evelīna Toča) (3.-4. klase) - 1. vieta sākumskolu dambretes čempionātā (sk. Ilze Čudare).

Kristiāns Francis Cagulis (6. klase) - 3. vieta starptautiskajā matemātikas konkursā "Ķengurs-2016" (sk. Ruta Ilgaža).

Ervīns Karavackis (4. klase) - 3. vieta atklātajā matemātikas olimpiādē "Tik vai Cik?" (sk. Ilze Čudare).

Komanda (Sandra Dombrovska, Sabīne Endija Strože, Laura Enija Meirāne, Alīse Daine, Emīls Elksnītis) (10. - 12. klase) - 3. vieta Latvijas Universitātes organizētajā eksakto zinātņu konkursā (sk. Dace Bērtule).

Alise Ungure (6. klase) - atzinība atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. Zanda Nelsone).

Jēkabs Čudars (5. klase) - atzinība atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. Linda Krastiņa).

Reģionālās sacensības un konkursi

Aleksandra Kasakovska (8. klase) - 1. vieta Vidzemes reģiona ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja).

Ričards Kristers Knipšis (8. klase) - 3. vieta Vidzemes reģiona ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja).

Zēnu komanda (4. - 5. klase) - 3. vieta basketbola sacensībās Zemgales reģionā (sk. Valdis Razumovskis).

"Lakstīgalas" (Leo Kristians Spūle, Terēze Petkeviča, Agneta Kubiļus, Vita Binduka, Frīda Binduka, Arta Vagale, Līva Siliņa) (2. - 6. klase) - 1. pakāpe latviešu tautas dziesmu dziedāšanas sacensībās "Lakstīgala 2016" Pierīgas reģionā(sk. Aija Pizāne).

Komanda (Lūkass Ulmanis, Jēkabs Čudars, Anna Geižāne, Paula Vasariete, Markuss Ulmanis) (3. - 5. klase) - 1. pakāpe Daugavkrastu (Ikšķile, Lielvārde, Ogre, Salaspils) reģiona teātra sporta turnīrā (sk. Anda Vaivade).

Komanda (Grieta Ieviņa, Artis Vijups, Miks Aksels Apermanis, Ieva Rūtiņa-Rūtenberga, Ieva Rence, Ričards Kristers Knipšis) (6. - 8. klase) - 2. vieta vēstures un sociālo zinību olimpiādē Pierīgas reģionā (sk. Annija Bergmane, Daina Tauriņa, Inga Vītuma-Brūvere).

Komanda (Alise Sainakova, Toms Čudars, Kristīne Vancāne) (10. - 11. klase) - 2. pakāpe Daugavkrastu (Ikšķile, Lielvārde, Ogre, Salaspils) reģiona teātra sporta turnīrā (sk. Anda Vaivade).

Komanda (Ieva Rūtiņa-Rūtenberga, Rihards Buls, Daniela Vanceviča, Linda Daugule, Mārtiņš Smirnovs) (7. klase) - 2. pakāpe Daugavkrastu (Ikšķile, Lielvārde, Ogre, Salaspils) reģiona teātra sporta turnīrā (sk. Anda Vaivade).

Carnikavas, Garkalnes, Ikšķiles, Ķekavas, Olaines, Salaspils, Siguldas novadu apvienībā

Sandra Dombrovska (12. klase) - 1. vieta politikas zinību olimpiādē, 2. vieta filozofijas olimpiādē (sk. Daina Tauriņa).

Sabīne Endija Strože (12. klase) - 1. vieta filozofijas olimpiādē (sk. Daina Tauriņa).

Niks Stafeckis (9. klase) - 1. vieta konkursā "Rēķini galvā!" (sk. Ruta Ilgaža).

Eva Linde (7. klase) - 1. vieta ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja).

Artis Vijups (6. klase) - 1. vieta konkursā "Rēķini galvā!" (sk. Ieva Pudža), 1. vieta informātikas olimpiādē (sk. Ina Kursīte), 1. vieta konkursā "Can I do it?" (sk. Maija Rozenšteine).

Jēkabs Čudars (5. klase) - 1. vieta informātikas olimpiādē (sk. Ieva Hermane).

Alīna Marija Dansone (4. klase) - 1. vieta latviešu valodas olimpiādē (sk. Margarita Poriete).

Diāna Pokšāne (12. klase) - 2. vieta krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē (sk. Bogdanna Kļimkoviča).

Krista Belija (11. klase) - 2. vieta vizuālās mākslas konkursā "Transformācijas" (sk. Aija Belija), atzinība angļu valodas olimpiādē (sk. Maija Rozenšteine).

Denīza Rakstiņa (7. klase) - 2. vieta ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja).

Ieva Rūtiņa-Rūtenberga (7. klase) - 2. vieta atklātajā meiteņu mājturības olimpiādē "Rudens" (sk. Evita Pauriņa).

Tomass Kontrims (5. klase) - 2. vieta konkursā "Rēķini galvā!" (sk. Linda Krastiņa).

Jana Šuļaka (10. klase) - 3. vieta krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē (sk. Bogdanna Kļimkoviča).

Niks Stafeckis (9. klase) - 3. vieta ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja).

Aleksandra Kasakovska (8. klase) - 3. vieta vācu valodas olimpiādē (sk. Inese Labanovska).

Ričards Kristers Knipšis (8. klase) - 3. vieta vācu valodas olimpiādē (sk. Inese Labanovska).

Rasma Sandra Knipše (6. klase) - 3. vieta informātikas olimpiādē (sk. Iveta Beļska).

Irbe Strūģe (5. klase) - 3. vieta konkursā "Can I do it?" (sk. Lūcija Sniķere).

Kristiāna Eglīte (5. klase) - 3. vieta atklātajā meiteņu mājturības olimpiādē "Rudens" (sk. Evita Pauriņa).

Eva Evelīna Kļaviņa (4. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Ilze Čudare).

Justs Vidzis (1. klase) - 3. vieta konkursā "Rēķini galvā!" (sk. Inga Grima).

Ieva Šnepste (12. klase) - atzinība informātikas olimpiādē (sk. Silvija Zālīte).

Viviāna Nikonova (11. klase) - atzinība angļu valodas olimpiādē (sk. Maija Rozenšteine).

Alīse Daine (10. klase) - atzinība informātikas olimpiādē (sk. Silvija Zālīte).

Sanija Puriņa (6. klase) - atzinība vizuālās mākslas konkursā "Transformācijas" (sk. Aija Belija).

Krists Vidzis (4. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Māra Jasaite).

Anete Orinska (2. klase) - atzinība latviešu valodas olimpiādē (sk. Diāna Penka).

Carnikavas, Ikšķiles, Ķekavas, Olaines, Salaspils novadu apvienībā

Toms Čudars (11. klase) - 1. pakāpe skatuves runas konkursā (sk. Anda Vaivade).

Ričards Kristers Knipšis (8. klase) - 1. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Zanda Nelsone).

Artis Vijups (6. klase) - 1. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Ieva Pudža, Aiga Priedniece).

Daniela Vanceviča (7. klase) - 1. pakāpe skatuves runas konkursā (sk. Anda Vaivade).

Justīne Zaharova (7. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Zanda Nelsone).

Rasma Sandra Knipše (6. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Ieva Pudža, Aiga Priedniece).

Jēkabs Čudars (5. klase) - 2. pakāpe skatuves runas konkursā (sk. Anda Vaivade), 3. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Linda Krastiņa).

Anna Gulbe (2. klase) - 2. pakāpe skatuves runas konkursā (sk. Anda Vaivade).

Kristiāns Francis Cagulis (6. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Ruta Ilgaža, Aiga Priedniece).

Karīna Elizabete Valtere (8. klase) - atzinība latviešu valodas un literatūras olimpiādē (sk. Laima Pamiljane).

Hugo Skujenieks (6. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Zanda Nelsone, Aiga Priedniece).

Vineta Bojāre (6. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Zanda Nelsone, Aiga Priedniece).

Lūkass Ulmanis (5. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Linda Krastiņa).

Ķekavas, Olaines, Salaspils un Siguldas novadu apvienībā

Una Nelsone (1. klase) - 1. vieta vizuālās mākslas olimpiādē (sk. Gunta Lagzdiņa).

Agate Umbraško (3. klase) - 2. vieta vizuālās mākslas olimpiādē (sk. Gunta Lagzdiņa).

Madara Grantiņa (1. klase) - 2. vieta vizuālās mākslas olimpiādē (sk. Gunta Lagzdiņa).

Anna Gulbe (2. klase) - atzinība vizuālās mākslas olimpiādē (sk. Gunta Lagzdiņa).

Ikšķiles, Ķekavas, Olaines, Salaspils novadu apvienībā

Jānis Gotļevskis (12. klase) -1. vieta ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja), 3. vieta konkursā "Pazīsti savu organismu!" (sk. Dace Bērtule).

Vokālais ansamblis "Atvariņi" (1. - 7. klase) - 1. pakāpe vokālās mūzikas konkursa "Balsis" 1. kārtā (sk. Aija Pizāne).

Zēnu komanda (4. - 5. klase) - 1. vieta basketbola sacensībās (sk. Valdis Razumovskis).

Zēnu komanda (4. - 5. klase) - 1. vieta tautas bumbas sacensībās (sk. Valda Kublicka, Oskars Laurens).

Zēnu komanda (3. - 4. klase) - 1. vieta minibasketbola sacensībās (sk. Valdis Razumovskis).

Sandra Dombrovska (12. klase) - 2. vieta konkursā "Pazīsti savu organismu!" (sk. Dace Bērtule).

Zēnu komanda (6. - 7. klase) - 2. vieta basketbola sacensībās (sk. Valdis Razumovskis).

Zēnu komanda (7. - 9. klase) - 2. vieta basketbola sacensībās (sk. Valdis Razumovskis).

Zēnu komanda (6. - 7. klase) - 3. vieta futbola sacensībās (sk. Valdis Razumovskis).

Meiteņu komanda (4. - 5. klase) - 3. vieta tautas bumbas sacensībās (sk. Valda Kublicka, Oskars Laurens).

Toms Čudars (11. klase) - atzinība ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja).

Sporta sacensības vieglatlētikā

Māris Birziņš (12. klase) - 1. vieta augstlēkšanā un šķēpa mešanā (sk. Valda Kublicka).

Gregors Matīss (10. klase) - 1. vieta 110 m barjerskrējienā un tāllēkšanā (sk. Valda Kublicka).

Arvīds Žanis Orlovskis (10. klase) - 1. vieta lodes grūšanā un 400 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Diāna Pokšāne (12. klase) - 1. vieta šķēpa mešanā, 2. vieta lodes grūšanā (sk. Valda Kublicka).

Mārtiņš Rencis (10. klase) - 1. vieta 1500 m skrējienā, 2. vieta šķēpa mešanā (sk. Valda Kublicka).

Jauniešu komanda (M.Rencis, M.Birziņš. G.Matīss, E.Elksnītis) (10. - 12. klase) - 1. vieta 4 X 100 m stafetē (sk. Valda Kublicka).

Zēnu komanda (M.Ozols, K.Salmanis, L.Ulmanis, K.Kazakupčs) (5. - 6. klase) - 1. vieta 4 X 100 m stafetē (sk. Valda Kublicka, Valdis Razumovskis).

Zēnu komanda (D.Lazdiņš, R.Pinkulis, M.Straškevičs, K.Āboltiņš) (4. klase) - 1. vieta 4 X 100 m stafetē (sk. Valda Kublicka, Oskars Laurens).

Digna Maldere (9. klase) - 1. vieta tāllēkšanā (sk. Valda Kublicka).

Sandris Vaitkevičs (8. klase) - 1. vieta tāllēkšanā (sk. Valda Kublicka).

Zane Freimane (7. klase) - 1. vieta vieglatlētikas četrcīņā "Draudzība" (sk. Valda Kublicka).

Ieva Rūtiņa-Rūtenberga (7. klase) - 1. vieta vieglatlētikas četrcīņā "Draudzība" (sk. Valda Kublicka).

Gundega Gabrane (7. klase) - 1. vieta vieglatlētikas četrcīņā "Draudzība" (sk. Gunita Šale).

Nikola Barone (6. klase) - 1. vieta vieglatlētikas četrcīņā "Draudzība" (sk. Valda Kublicka).

Loreta Ķikuste (6. klase) - 1. vieta vieglatlētikas četrcīņā "Draudzība" (sk. Valdis Razumovskis).

Samanta Davidova (6. klase) - 1. vieta vieglatlētikas četrcīņā "Draudzība" (sk. Valdis Razumovskis).

Markuss Ozols (6. klase) - 1. vieta 800 m skējienā, 60 m sprintā, 2. vieta tāllēkšanā (sk. Valda Kublicka).

Ričards Pinkulis (4. klase) - 1. vieta 300 m skējienā un bumbiņas mešanā (sk. Oskars Laurens).

Krišjānis Āboltiņš (4. klase) - 1. vieta 60 m sprintā un tāllēkšanā (sk. Valda Kublicka).

Roberts Bleidels (3. klase) - 1. vieta 600 m skējienā, 2. vieta 300 m skrējienā (sk. Oskars Laurens).

Krists Vidzis (4. klase) - 1. vieta 60 m barjerskējienā, 2. vieta 600 m skrējienā (sk. Oskars Laurens).

Annija Stepiņa (5. klase) - 2. vieta tāllēkšanā, augstlēkšanā un 60 m sprintā (sk. Valda Kublicka).

Emīls Elksnītis (10. klase) - 2. vieta 100 m skrējienā un tāllēkšanā (sk. Valda Kublicka).

Matīss Čudars (8. klase) - 2. vieta šķēpa mešanā un augstlēkšanā (sk. Valdis Razumovskis).

Vladislavs Sarkans (10. klase) - 2. vieta lodes grūšanā, 3. vieta 1500 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Ģirts Freimanis (9. klase) - 2. vieta tāllēkšanā, 3. vieta 100 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Endijs Lagzdiņš (7. klase) - 2. vieta 110 m barjerskrējienā, 3. vieta vieglatlētikas četrcīņā "Draudzība" (sk. Gunita Šale).

Lūkass Ulmanis (5. klase) - 2. vieta 300 m skrējienā un 60 m sprintā (sk. Valda Kublicka).

Mareks Straškevičs (4. klase) - 2. vieta bumbiņas mešanā, 3 vieta 300 m skrējienā (sk. Oskars Laurens).

Katrīna Zaķe (10. klase) - 2. vieta tāllēkšanā (sk. Valda Kublicka).

Violeta Latiņina (10. klase) - 2. vieta 400 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Madara Gabrāne (9. klase) - 2. vieta 400 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Estere Ozola (9. klase) - 2. vieta 1500 m skrējienā (sk. Valdis Razumovskis).

Imants Ilgažs (9. klase) - 2. vieta 400 m skrējienā (sk. Valdis Razumovskis).

Lauris Rodrigo Zariņš (9. klase) - 2. vieta 1500 m skrējienā (sk. Valdis Razumovskis).

Kristiāna Poļakova (8. klase) - 2. vieta lodes grūšanā (sk. Gunita Šale).

Evelīna Mažoriņa (4. klase) - 2. vieta augstlēkšanā (sk. Valda Kublicka).

Meiteņu komanda (A.E.Toča, E.Mažoriņa, E.Stepurova, I.Gabrāne) (3. - 4. klase) - 2. vieta 4 X 100 m stafetē (sk. Valda Kublicka, Oskars Laurens).

Elizabete Putniņa (9. klase) - 3. vieta 400 m skrējienā un tāllēkšanā(sk. Valda Kublicka).

Rasma Sandra Knipše (6. klase) - 3. vieta 800 m un 300 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Aiga Zaharevska (12. klase) - 3. vieta šķēpa mešanā (sk. Valda Kublicka).

Helēna Orlovska (10. klase) - 3. vieta tāllēkšanā (sk. Valda Kublicka).

Jauniešu komanda (V.Garanča, V.Latiņina, A.Zaharevska, H.Orlovska) (10. - 12. klase) - 3. vieta 4 X 100 m stafetē (sk. Valda Kublicka).

Laura Nikolajeva (9. klase) - 3. vieta šķēpa mešanā (sk. Valda Kublicka).

Ņikita Pavlovs (8. klase) - 3. vieta 800 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Roberts Ceplis (8. klase) - 3. vieta 1500 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Edijs Putniņš (7. klase) - 3. vieta vieglatlētikas četrcīņā "Draudzība" (sk. Valda Kublicka).

Eduards Fiļimonovs (6. klase) - 3. vieta vieglatlētikas četrcīņā "Draudzība" (sk. Valda Kublicka).

Artūrs Šubrauskis (6. klase) - 3. vieta vieglatlētikas četrcīņā "Draudzība" (sk. Valda Kublicka).

Linda Briede (6. klase) - 3. vieta lodes grūšanā (sk. Valda Kublicka).

Kārlis Kazakupčs (6. klase) - 3. vieta 300 m skrējienā (sk. Valdis Razumovskis).

Kristaps Salmanis (6. klase) - 3. vieta 800 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Mārtiņš Zuments (5. klase) - 3. vieta lodes grūšanā (sk. Valda Kublicka).

Kristiāns Artis Pastors (4. klase) - 3. vieta 600 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Niks Edgars Austrums (4. klase) - 3. vieta bumbiņas mešanā (sk. Oskars Laurens).

Ieva Gabrāne (4. klase) - 3. vieta 60 m sprintā (sk. Oskars Laurens).

Marta Elizabete Siliņa (4. klase) - 3. vieta 300 m skrējienā (sk. Oskars Laurens).

Meiteņu komanda (L.Nikolajeva, M.Vjakse, M.Gabrāne, D.Maldere) (9. klase) - 3. vieta 4 X 100 m stafetē (sk. Valda Kublicka).

Zēnu komanda ( M.Čudars, I.Ilgažs, D.Volkovs, Ģ.Freimanis) (8.-9. klase) - 3. vieta 4 X 100 m stafetē (sk. Valda Kublicka, Valdis Razumovskis).

Kopvērtējums

1.vieta „Vidusskolu kausā” jauniešiem

3.vieta „Vidusskolu kausā” jaunietēm

3.vieta „Jauno vieglatlētu kausā” meitenēm

3.vieta „Jauno viegletlētu kausā” zēniem

Kopvērtējums vieglatlētikas četrcīņā "Draudzība"

Meiteņu komanda (Z.Freimane, I.Rūtiņa-Rūtenberga, G.Gabrane, N.Barone, L.Ķikuste, S.Davidova) (6. - 7. klase) - 1. vieta ar 984 punktiem, izcīnītas tiesības startēt Zemgales reģiona finālsacensībās (sk. Valda Kublicka, Gunita Šale, Valdis Razumovskis).

Ikšķiles, Ķekavas, Salaspils novadu apvienībā

Ieva Šņepste (12.klase) - 2. vieta vēstures olimpiādē (sk. Inga Vītuma-Brūvere).