Aktualitātes

Par skolu

Mācības

Interešu izglītība

Projekti, konkursi

Skolēnu padome

Skolēnu sasniegumi

Avīze "Logs"

Kontakti

 

Konkurss
"Gada skolēns"

2017./18.m.g.

2016./17.m.g.

2015./16.m.g.

2014./15.m.g.

2013./14.m.g.

2012./13.m.g.

2011./12.m.g.

2010./11.m.g.

2009./10.m.g.

Noderīgas saites


Skolēnu sasniegumi 2014./15.m.g.


Konkursi un sacensības valsts mērogā

Laura Enija Meirāne (9. klase) - galvenā balva konkursā "Ko mums šodien teiktu Oskars Kalpaks?" (sk.Daina Tauriņa), 3. vieta Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas atklātajā svešvalodu olimpiādē angļu valodā (sk. Maija Rozenšteine).

Artis Vijups (5. klase) - 1. vieta Meridian matemātikas olimpiādē 2014, uzvara matemātikas konkursā "Ķengurs -2015" (sk. Ieva Pudža).

Apvienotā komanda (Jānis Bernāns, Arvīds Orlovskis, Gregors Matīss, Bruno Jurginsons, Pēteris Valainis, Inga Sanžerevska, Violeta Latiņina, Ilze Rence, Anastasija Revjakova) (9. - 12. klase) - 1. vieta Latvijas Jaunatnes frisbija čempionātā (skolotāja Valda Kublicka).

Zēnu komanda (Jānis Bernāns, Arvīds Orlovskis, Bruno Jurginsons, Pēteris Valainis, Imants Ilgažs, Gregors Matīss, Eduards Saulītis, Emīls Elksnītis) (8. - 12. klase) - 1. vieta Latvijas republikas skolēnu 68. spartakiādes finālsacensībās frisbijā (skolotāja Valda Kublicka).

Ričards Kristers Knipšis (7. klase) - 2. vieta atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. Zanda Nelsone).

Hugo Skujenieks (5. klase) - 2. vieta atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. Zanda Nelsone).

Elvis Igaunis (9. klase) - 3. vieta Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas atklātajā svešvalodu olimpiādē vācu valodā(sk. Inese Labanovska).

Rasma Sandra Knipše (5. klase) - 3. vieta atklātajā matemātikas olimpiādē, uzvara matemātikas konkursā "Ķengurs 2015" (sk. Ieva Pudža).

Laura Bērziņa (5. klase) - 3. vieta atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. Zanda Nelsone).

Sandija Aleksa Štikova (4. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē "Tik vai cik?" (sk. Linda Krastiņa).

Domeniks Ulmanis (6. klase) - uzvara matemātikas konkursā "Ķengurs 2015" (sk. Zanda Nelsone).

Toms Zvirgzdiņš (5. klase) - uzvara matemātikas konkursā "Ķengurs 2015" (sk. Zanda Nelsone).

Madara Rakšte (10. klase) - atzinība konkursā "Ko mums šodien teiktu Oskars Kalpaks?" (sk. Vera Kalniņa), viena no 12 uzvarētājām izdevniecības "Iespēju grāmata" jauno autoru pasaku konkursā.

Kristiāns Francis Cagulis (5. klase) - atzinība atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. Ruta Ilgaža).

Zemgales reģionā

Zēnu komanda (3., 4. klase) - 1. vieta skolu sporta finālsacensībās "Minibasketbolā" (sk. Valdis Razumovskis).

Teātra sporta komanda (6. klase) - 1. pakāpe 16. Latvijas skolu jaunatnes teātra sporta finālturnīrā "Roze, lido" (sk. Anda Vaivade).

Vidzemes reģionā

Niks Stafeckis (8. klase) - 2. vieta ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja).

Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Ikšķiles, Ķekavas, Olaines, Salaspils novadu apvienībā

Koris "Sonāre" (5. - 9. kl.) - 1. pakāpe koru skates 2. kārtā (sk. Lāsma Streiķe).

Carnikavas, Garkalnes, Ikšķiles, Ķekavas, Olaines, Salaspils, Siguldas novadu apvienībā

Evita Cirša (12. klase) - 1. vieta filozofijas olimpiādē (sk. Daina Tauriņa).

Jānis Gotļevskis (11. klase) - 1. vieta angļu valodas olimpiādē (sk. Maija Rozenšteine).

Evelīna Avlasina (11. klase) - 1. vieta 5. atklātajā vizuālās mākslas konkursā (sk. Aija Belija).

Vladislavs Perkaņuks (9. klase) - 1. vieta Miksike.lv konkursā "Rēķini galvā!" (sk. Aiga Priedniece).

Līva Ozoliņa (9. klase) - 1. vieta ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja).

Ričards Kristers Knipšis (7. klase) - 1. vieta ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja).

Skolas komanda (Ričards Kristers Knipšis, Kristers Mārtiņš Gelašs, Karīna Elizabete Valtere, Marks Kristians Babris)
(6. - 7. klase) - 1. vieta informātikas olimpiādē (sk. Ieva Hermane, Silvija Zālīte).

Artis Vijups (5. klase) - 1.vieta angļu valodas konkursā "Can I do it?" (sk. Agnese Jansone), 1. vieta Miksike.lv konkursā "Rēķini galvā!" (sk. Ieva Pudža).

Sandija Aleksa Štikova (4. klase) - 1. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Linda Krastiņa).

Emīls Juris Gelašs (3. klase) - 1. vieta Miksike.lv konkursā "Rēķini galvā!", 3. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Inga Grima).

Žaklīna Hermane (12. klase) - 2. vieta informātikas olimpiādē (sk. Silvija Zālīte).

Sabīne Endija Strože (11. klase) - 2. vieta angļu valodas olimpiādē (sk. Maija Rozenšteine).

Niks Stafeckis (8. klase) - 2. vieta Miksike.lv konkursā "Rēķini galvā!" (sk. Ruta Ilgaža).

Sandis Dzenītis (7. klase) - 2. vieta ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja).

Miks Aksels Apermanis (6. klase) - 2.vieta angļu valodas konkursā "Can I do it?" (sk. Kristīne Daņiļeviča).

Denīza Rakstiņa (6. klase) - 2. vieta Miksike.lv konkursā "Rēķini galvā!" (sk. Ruta Ilgaža).

Reinis Krauja (3. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Ilze Čudare).

Sandra Dombrovska (11. klase) - 3. vieta filozofijas olimpiādē (sk. Daina Tauriņa).

Elvis Igaunis (9. klase) - 3. vieta ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja).

Inese Meļehova (9. klase) - 3. vieta ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja).

Sigurds Skangals (9. klase) - 3. vieta Miksike.lv konkursā "Rēķini galvā!" (sk. Aiga Priedniece).

Renāte Lavrinoviča (8. klase) - 3. vieta angļu valodas olimpiādē (sk. Maija Rozenšteine).

Marija Streņģe (7. klase) - 3. vieta krievu valodas skatuves runas konkursā (sk. Lūcija Sniķere).

Domeniks Ulmanis (6. klase) - 3. vieta Miksike.lv konkursā "Rēķini galvā!" (sk. Zanda Nelsone).

Alīna Marija Dansone (3. klase) - 3. vieta latviešu valodas olimpiādē (sk. Margarita Poriete).

Eva Evelīna Kļaviņa (3. klase) - 3. vieta Miksike.lv konkursā "Rēķini galvā!" (sk. Vija Griestiņa).

Ieva Šņepste (11. klase) - atzinība informātikas olimpiādē (sk. Silvija Zālīte).

Sabīne Beļska (9. klase) - atzinība vēstures olimpiādē (sk. Daina Tauriņa).

Skolas komanda (Kārlis Gruduls, Elizabete Casno, Aksels Blanks, Ričards Kristers Knipšis, Diāna Stūrīte, Niks Stafeckis)
(6. - 8. klase) - atzinība kombinētajā vēstures un sociālo zinību olimpiādē (sk. Evija Jansone, Daina Tauriņa, Inga Vītuma-Brūvere).

Madara Vaško (5. klase) - atzinība angļu valodas konkursā "Can I do it?" (sk. Lūcija Sniķere).

Mārtiņš Sjomkāns (2. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Laila Leščinska).

Roberts Jānis Jansons (2. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Inita Zalaka).

Carnikavas, Ikšķiles, Ķekavas, Olaines, Salaspils novadu apvienībā

Linda Čevere (9. klase) - 1. pakāpe skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursā (sk. Anda Vaivade).

Lūkass Ulmanis (4. klase) - 1. pakāpe skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursā (sk. Anda Vaivade).

Toms Čudars (10. klase) - 2. pakāpe skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursā (sk. Anda Vaivade).

Katrīna Zaķe (9. klase) - 2. vieta latviešu valodas un literatūras olimpiādē (sk. Dace Vilmeniete).

Gints Tamulis (3. klase) - 2. pakāpe skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursā (sk. Anda Vaivade).

Līva Ozoliņa (9. klase) - 3. vieta latviešu valodas un literatūras olimpiādē (sk. Dace Vilmeniete, Laima Pamiljane).

Anna Gulbe (1. klase) - atzinība skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursā (sk. Anda Vaivade).

Ikšķiles, Ķekavas, Olaines, Salaspils, Siguldas novadu apvienībā

Koris "Sonāre" (5. - 9. kl.) - 2. pakāpe koru skatē (sk. Lāsma Streiķe).

Daugavkrasta reģionā

2. - 4. kl. grupa - 2. pakāpe teātra sporta turnīrā (sk. Anda Vaivade).

5. - 6. kl. grupa - 2. pakāpe teātra sporta turnīrā (sk. Anda Vaivade).

9. kl. grupa - 2. pakāpe teātra sporta turnīrā (sk. Anda Vaivade).

Ikšķiles, Ķekavas, Olaines, Salaspils novadu apvienībā

Jānis Bernāns (12. klase) - 1. vieta ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja), atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Aiga Priedniece).

Jānis Gotļevskis (11. klase) - 1. vieta ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja).

Sigurds Skangals (9. klase) - 1. vieta fizikas olimpiādē (sk. Iveta Beļska), atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Aiga Priedniece).

Zēnu komanda (3. - 4. klase) - 1. vieta minibasketbola sacensībās (sk. Valdis Razumovskis).

Ričards Kristers Knipšis (7. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Zanda Nelsone).

Rasma Sandra Knipše (5. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Ieva Pudža).

Vokālais ansamblis "Atvariņi" (1. - 6. klase) - 2. pakāpe mūzikas konkursā "Balsis" (sk. Aija Pizāne).

Ieva Šņepste (11. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Aiga Priedniece).

Anna Bakāne (9. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Aiga Priedniece).

Marks Kristians Babris (6. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Zanda Nelsone).

Ginta Taube (12. klase) - atzinība bioloģijas olimpiādē (sk. Dace Bērtule).

Evita Cirša (12. klase) - atzinība ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja).

Artis Vijups (5. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Ieva Pudža).

Sporta sacensību vieglatlētikā uzvarētāji

Māris Birziņš (11. klase) - 1. vieta augstlēkšanā, tāllēkšanā, šķēpa mešanā (sk. Valda Kublicka).

Emīls Elksnītis (9. klase) - 1. vieta 100 m skrējienā, tāllēkšanā (sk. Valda Kublicka).

Eļčins Gasanovs (11. klase) - 1. vieta lodes grūšanā, 2. vieta šķēpa mešanā (sk. Valda Kublicka).

Ilze Rence (12. klase) - 1. vieta tāllēkšanā, 3. vieta šķēpa mešanā (sk. Valda Kublicka).

Jānis Bernāns (12. klase) - 1. vieta 1500 m skrējienā, 3. vieta 100 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Mārtiņš Rencis (9. klase) - 1. vieta 1500 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Endijs Lagzdiņš (6. klase) - 1. vieta 60 m barjerskrējienā, 2. vieta 60 m skrējienā, augstlēkšanā (sk. Gunita Šale).

Zane Freimane (6. klase) - 1. vieta augstlēkšanā (sk. Valda Kublicka).

Markuss Ozols (5. klase) - 1. vieta 800 m skrējienā, 2. vieta tāllēkšanā, 300 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Nikola Barone (5. klase) - 1. vieta tāllēkšanā (sk. Valda Kublicka).

Annija Stepiņa (4. klase) - 1. vieta 60 m skrējienā, tāllēkšanā, 2. vieta augstlēkšanā (sk. Valda Kublicka).

Krišjānis Āboltiņš (3. klase) - 1. vieta 60 m skrējienā, tāllēkšanā, 3. vieta 300 m skrējienā (sk. Inga Grima).

Raivo Eglītis (4. klase) - 1. vieta 600 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Ričards Pinkulis (3. klase) - 1. vieta bumbiņas mešanā (sk. Ilze Čudare).

Zēnu komanda (Emīls Elksnītis, Mārtiņš Rencis, Jānis Žaltkovskis, Pēteris Valainis) (9. klase) - 1. vieta 4 X 100 m stafetē (sk. Valda Kublicka).

Meiteņu komanda (A.Stepiņa, K.Ozola, E.Stepurova, M.E.Siliņa) (3.-4. klase) - 1. vieta 4 X 100 m stafetē.

Zēnu komanda (R.Pinkulis, K.Vidzis, L.Ulmanis, D.Lazdiņš) (3.-4. klase) - 1. vieta 4 X 100 m stafetē.

Anastasija Revjakova (12. klase) - 2. vieta tāllēkšanā (sk. Valda Kublicka).

Diāna Pokšāne (11. klase) - 2. vieta šķēpa mešanā, 3. vieta lodes grūšanā (sk. Valda Kublicka).

Laura Nikolajeva (8. klase) - 2. vieta šķēpa mešanā, 3. vieta tāllēkšanā (sk. Valda Kublicka).

Linda Kravale (10. klase) - 2. vieta 800 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Līva Rozenbaha (9. klase) - 2. vieta 1500 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Digna Maldere (8. klase) - 2. vieta tāllēkšanā (sk. Valda Kublicka).

Ance Gasiņa (6. klase) - 2. vieta tāllēkšanā, 3. vieta 800 m skrējienā (sk. Gunita Šale).

Linda Purina (5. klase) - 2. vieta tāllēkšanā (sk. Valda Kublicka).

Kerola Ozola (3. klase) - 2. vieta 60 m skrējienā, 3. vieta 300 m skrējienā (sk. Inga Grima).

Mārtiņš Zuments (4. klase) - 2. vieta bumbiņas mešanā (sk. Valda Kublicka).

Lūkass Ulmanis (4. klase) - 2. vieta 300 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Mareks Straškevičs (3. klase) - 2. vieta bumbiņas mešanā (sk. Ilze Čudare).

Krists Vidzis (3. klase) - 2. vieta 600 m skrējienā (sk. Inga Grima).

Meiteņu komanda (Ilze Rence, Anastasija Revjakova, Diāna Pokšāne, Santa Lunte) (10.-12. klase) - 2. vieta 4 X 100 m stafetē (sk. Valda Kublicka).

Zēnu komanda (Gatis Kravalis, Māris Birziņš, Eduards Saulītis, Jānis Bernāns) (11.-12. klase) - 2. vieta 4 X 100 m stafetē (sk. Valda Kublicka).

Zēnu komanda (M.Ozols, A.Ozerskis, A.Karavackis, E.Lagzdiņš ) (5.-6. klase) - 2. vieta 4 X 100 m stafetē.

Eduards Saulītis (12. klase) - 3. vieta tāllēkšanā, augstlēkšanā (sk. Valda Kublicka).

Anastasija Revjakova (12. klase) - 3. vieta 100 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Gatis Kravalis (11. klase) - 3. vieta 400 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Santa Lunte (10. klase) - 3. vieta 800 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Vladislavs Sarkans (10. klase) - 3. vieta 1500 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Helēna Orlovska (9. klase) - 3. vieta lodes grūšanā (sk. Valda Kublicka).

Katrīna Doroņina (9. klase) - 3. vieta 800 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Jānis Žaltkovskis (9. klase) - 3. vieta lodes grūšanā (sk. Valda Kublicka).

Pēteris Valainis (9. klase) - 3. vieta 800 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Estere Ozola (8. klase) - 3. vieta 400 m skrējienā (sk. Valdis Razumovskis).

Madara Gabrāne (8. klase) - 3. vieta 100 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Imants Ilgažs (8. klase) - 3. vieta 100 m skrējienā (sk. Valdis Razumovskis).

Loreta Ķikuste (5. klase) - 3. vieta 300 m skrējienā, 800 m skrējienā (sk. Valdis Razumovskis).

Artūrs Ozerskis (6. klase) - 3. vieta 60 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Artūrs Karavackis (6. klase) - 3. vieta 300 m skrējienā (sk. Gunita Šale).

Kitija Krūze (5. klase) - 3. vieta 60 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Meiteņu komanda (Līva Rozenbaha, Katrīna Zaķe, Laura Nikolajeva, Digna Maldere) (8.-9. klase) - 3. vieta 4 X 100 m stafetē (sk. Valda Kublicka).

Meiteņu komanda (L.Ķikuste, L.Purina, N.Barone, K.Krūze ) (5. klase) - 3. vieta 4 X 100 m stafetē.

Carnikavas, Ķekavas, Olaines, Salaspils novadu apvienībā

Deju kolektīvs "Dzīpariņš (1. - 2. kl.) - 2. pakāpe deju kolektīvu skatē (sk. Inga Grima).