Aktualitātes

Par skolu

Mācības

Interešu izglītība

Projekti, konkursi

Skolēnu padome

Skolēnu sasniegumi

Avīze "Logs"

Kontakti

 

Konkurss
"Gada skolēns"

2016./17.m.g.

2015./16.m.g.

2014./15.m.g.

2013./14.m.g.

2012./13.m.g.

2011./12.m.g.

2010./11.m.g.

2009./10.m.g.

Noderīgas saites


Skolēnu sasniegumi 2013./14.m.g.


Konkursi un sacensības valsts mērogā

Arta Krēsliņa, Diāna Gertnere, Rolands Ševčenko (12. klase) - uzvara videouzrunu grupā konkursā "Mana kā Valsts prezidenta uzruna valsts svētkos”.

10.-11. kl. komanda (Evelīna Avlasina, Valters Bukovskis, Evita Cirša, Henrijs Elzessers) - 1. vieta Pasaules Dabas Fonda organizētajā spēlē "Jūras saimnieku parlaments".

Lakstīgalas (Alise Megija Vorslava, Arta, Jēkabs Čudars) - 2. pakāpe latviešu tautasdziesmu sacensībās "Lakstīgala".

Ritvars Emss (9. klase) - 2. vieta video konkursā "Laipni aicināti...", ko organizēja vācu valodas skolotāju asociācija.

8.b kl. komanda (Līva Ozoliņa, Anna Bakāne, Sabīne Beļska, Katrīna Zaķe, Tatjana Kokorēviča, Laura Meirāne, Helēna Orlovska, Alīse Daine, Laura Šīraka - 2. vieta Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) rīkotajā radošo darbu konkursā jauniešiem „Esi krietns, esi PRET korupciju!”

Megija Jēkabsone, Santa Lunte (9. klase) - 2. vieta vācu valodas skolotāju asociācijas organizētajā video konkursā "Rīga - kultūras galvaspilsēta 2014".

Evelīna Avlasina (10. klase) - 3. vieta nominācijā "Radoši rakstu darbi vācu valodā" par tēmu "Viens vienīgs vārds", ko organizēja Baltijas Starptautiskā Akadēmija.

Zēnu komanda (Jānis Bernāns, Arvīds Orlovskis, Gregors Matīss, Bruno Jurginsons, Ingars Salmiņš, Pēteris Valainis, Henrijs Elzessers, Gatis Bikovs) (8. - 12. klase) - 3. vieta Latvijas Jaunatnes frisbija čempionātā.

10. klases komanda (Jānis Gotļevskis, Ieva Šņepste, Aiga Zaharevska) - 3. vieta Net-Safe Latvia Drošāka interneta centra organizētajā konkursā "Esi interneta Guru!".

Laura Šīraka (8. klase) - Saeimas organizētā fotokonkursa „Mana Lāčplēša diena” laureāte.

Līva Ozoliņa (8. klase) - Latvijas skolu literārās jaunrades konkursa „Teiksma par Kalpaku” laureāte.

Laura Fučedži (7. klase) - Junior Achievement Latvija organizētā biznesa pasaku konkursa laureāte.

Ķekavas, Olaines, Salaspils, Siguldas, Garkalnes, Carnikavas, Ikšķiles novadu apvienībā

Žaklīna Hermane (11. klase) - 1. vieta informātikas olimpiādē. (sk. Silvija Zālīte)

Alīse Daine (8. klase) - 1. vieta vācu valodas olimpiādē. (sk. Inese Labanovska)

Diāna Stūrīte (7. klase) - 1. vieta ģeogrāfijas olimpiādē. (sk. Brigita Mežgale-Turlaja)

Denīza Rakstiņa (5. klase) - 1. vieta miksike.lv konkursā "Rēķini galvā!". (sk. Ruta Ilgaža)

Emīls Juris Gelašs (2. klase) - 1. vieta miksike.lv konkursā "Rēķini galvā!". (sk. Inga Grima)

Rolands Ševčenko (12. klase) - 2. vieta krievu valodas olimpiādē. (sk. Bogdanna Kļimkoviča)

Evita Cirša (11. klase) - 2. vieta filozofijas olimpiādē, uzaicināta uz valsts olimpiādi (sk. Daina Tauriņa),
2. vieta ētikas eseju konkursā. (sk. Daina Tauriņa)

Ieva Šņepste (10. klase) - 2. vieta informātikas olimpiādē. (sk. Silvija Zālīte)

Niks Stafeckis (7. klase) - 2. vieta ģeogrāfijas olimpiādē. (sk. Brigita Mežgale-Turlaja)

Vladislavs Perkaņuks (8. klase) - 2. vieta miksike.lv konkursā "Rēķini galvā!". (sk. Aiga Priedniece)

Domeniks Ulmanis (5. klase) - 2. vieta miksike.lv konkursā "Rēķini galvā!". (sk. Zanda Nelsone)

Ērika Kristiāna Pakse (3. klase) - 2. vieta miksike.lv konkursā "Rēķini galvā!". (sk. Māra Jasaite)

Agnese Senkāne (12. klase) - 3. vieta angļu valodas olimpiādē. (sk. Maija Rozenšteine)

Ņikita Jakubāns (10. klase) - 3. vieta krievu valodas olimpiādē. (sk. Bogdanna Kļimkoviča)

Patrīcija Anspoka (10. klase) - 3. vieta angļu valodas olimpiādē. (sk. Lūcija Sniķere)

Informātiķu komanda (Ričards Kristers Knipšis, Elizabete Putniņa, Kristers Mārtiņš Gelašs, Edgars Eduards Hoveckis) (6. - 7. klase) - 3. vieta informātikas olimpiādē. (sk. Ieva Hermane, Silvija Zālīte, Ģirts Griestiņš)

Diana Golubeva (10. klase) - 3. vieta miksike.lv konkursā "Rēķini galvā!". (sk. Aiga Priedniece)

Valdis Jāzeps Valainis (5. klase) - 3. vieta miksike.lv konkursā "Rēķini galvā!". (sk. Zanda Nelsone)

Krists Vidzis (2. klase) - 3. vieta miksike.lv konkursā "Rēķini galvā!". (sk. Inga Grima)

Rolands Ševčenko (12. klase) - atzinība ģeogrāfijas olimpiādē. (sk. Brigita Mežgale-Turlaja)

Jānis Bernāns (11. klase) - atzinība ģeogrāfijas olimpiādē. (sk. Brigita Mežgale-Turlaja)

Evelīna Avlasina (10. klase) - atzinība ētikas eseju konkursā. (sk. Daina Tauriņa)

Elvis Igaunis (8. klase) - atzinība vācu valodas olimpiādē. (sk. Inese Labanovska)

Alise Sainakova (8. klase) - atzinība krievu valodas olimpiādē. (sk. Lūcija Sniķere)

Hugo Skujenieks (4. klase) - atzinība 4. klašu kombinētajā olimpiādē. (sk. Māra Goba)

Ķekavas, Olaines, Salaspils, Carnikavas, Ikšķiles novadu apvienībā

Ričards Kristers Knipšis (6. klase) - 1. vieta matemātikas olimpiādē.

Rasma Sandra Knipše (4. klase) - 1. vieta matemātikas olimpiādē. (sk. Ieva Pudža)

Sandija Aleksa Štikova (3. klase) - 1. vieta matemātikas olimpiādē. (sk. Ija Stērniece)

Ervīns Karavackis (2. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē. (sk. Vija Griestiņa)

Linda Čevere (8. klase) - 2. vieta skatuves runas konkursā. (sk. Anda Vaivade)

Maija Marija Ozola (5. klase) - 2. vieta skatuves runas konkursā. (sk. Anda Vaivade)

Lūkass Ulmanis (3. klase) - 2. vieta skatuves runas konkursā. (sk. Anda Vaivade)

Zēnu komanda - 2. vieta sporta sacensībās "MINIBASKETBOLS". (sk. Valdis Razumovskis)

Hugo Skujenieks (4. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē. (sk. Māra Goba)

Grieta Ieviņa (4. klase) - 3. vieta vizuālās mākslas olimpiādē. (sk. Gunta Lagzdiņa)

Domeniks Ulmanis (5. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē. (sk. Z. Nelsone)

Kristiāns Francis Cagulis (4. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē. (sk. Ingrīda Dzene)

Ķekavas, Olaines, Salaspils, Ikšķiles novadu apvienībā

Rolands Ševčenko (12. klase) - 2. vieta vēstures olimpiādē. (sk. Daina Tauriņa)

Liene Butāne (9. klase) - 2. vieta vēstures olimpiādē. (sk. Daina Tauriņa)

Sergejs Statins (9. klase) - 3. vieta vēstures olimpiādē. (sk. Daina Tauriņa)

"Atvariņi" (1.-5. klase) - 3. pakāpe vokālās mūzikas konkursā "Balsis". (sk. Aija Pizāne)

Ieva Šņepste (10. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē. (sk. Aiga Priedniece)

Madara Rakšte (9. klase) - atzinība latviešu valodas un literatūras olimpiādē. (sk. Sanita Ceirule)

Līva Ozoliņa (8. klase) - atzinība latviešu valodas un literatūras olimpiādē. (sk. Sanita Ceirule)

Carnikavas, Ķekavas, Olaines, Salaspils novadu apvienībā

Deju kolektīvs "Dzīpariņš" (1.-2. klase) - 1. pakāpe deju kolektīvu skatē B grupā. (sk. Inga Grima)