Aktualitātes

Par skolu

Mācības

Interešu izglītība

Projekti, konkursi

Skolēnu padome

Skolēnu sasniegumi

Avīze "Logs"

Kontakti

 

Konkurss
"Gada skolēns"

2016./17.m.g.

2015./16.m.g.

2014./15.m.g.

2013./14.m.g.

2012./13.m.g.

2011./12.m.g.

2010./11.m.g.

2009./10.m.g.

Noderīgas saites


Skolēnu sasniegumi 2012./13.m.g.


Eiropas Savienībā

Antra Gaile (9. klase) - bronzas medaļa 11. dabaszinātņu olimpiādē.

Valstī

Sintija Stūrīte (9. klase) - 1. vieta konkursā "Pazīsti savu organismu!”. (sk. Diāna Šķēle)

Ričards Kristers Knipšis (5. klase) - 1. vieta atklātajā matemātikas olimpiādē. (sk. Baiba Petrova)

Jana Kolbina (12. klase) - 1./2. vieta vidusskolēnu konkursā "Ko Latvijai nozīmē eiro ieviešana?”. (sk.Daina Tauriņa)

Arta Vagale (3. klase) - 2. pakāpe Latvijas lietišķās mākslas konkursā – izstādē „Daba mums apkārt. Pļava 8”. (sk. Ieva Pudža)

Kārlis Bernāns (12. klase) - 3. vieta ģeogrāfijas olimpiādē. (sk. Brigita Mežgale-Turlaja)

Antra Gaile (9. klase) - 3. vieta vēstures olimpiādē. (sk. Inga Vītuma-Brūvere)

Marks Kristians Babris (4. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē "Tik vai ...Cik?". (sk. Zanda Nelsone)

Domeniks Ulmanis (4. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē "Tik vai ...Cik?". (sk. Laura Pakalne)

Renāte Lavrinoviča (6. klase) - atzinība atklātajā angļu valodas olimpiādē. (sk. Maija Rozenšteine)

Pierīgas reģionā

Lūkass Ulmanis (2. klase) - 1. vieta skatuves runas un literāro uzvedumu konkursā "Ievelc dziļā elpā savu Latviju" 1. un 2. kārtā (sk. Anda Vaivade)

Jana Kolbina (12. klase) - 1. vieta skatuves runas un literāro uzvedumu konkursā "Ievelc dziļā elpā savu Latviju" 1 .kārtā, 2. vieta - 2. kārtā. (sk. Anda Vaivade)

Linda Čevere (7. klase) - 1. vieta skatuves runas un literāro uzvedumu konkursā "Ievelc dziļā elpā savu Latviju" 1. kārtā, 2. vieta - 2. kārtā. (sk. Anda Vaivade)

Koris "Sonāre" (5.-8. klases) - 1. pakāpe koru skatē. (sk. Anna Priedeslaipa)

Sergejs Statins (8. klase) - 2. vieta ģeogrāfijas olimpiādē. (sk. Brigita Mežgale-Turlaja)

Zēnu koris (5.-6. klases) - 2. pakāpe koru skatē. (sk. Anna Priedeslaipa)

Olaines, Ķekavas, Salaspils, Garkalnes, Siguldas novadu apvienībā

Kārlis Bernāns (12. klase) - 1. vieta ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja), uzaicināts uz valsts olimpiādi.

Diāna Gertnere (11. klase) - 1. vieta filozofijas olimpiādē (sk. Daina Tauriņa), uzaicināta uz valsts olimpiādi.

Annija Stepiņa (2. klase) - 1. pakāpe vizuālās mākslas konkursā "Kur saulīte rotājās". (sk. Gunta Lagzdiņa)

Jana Kolbina (12. klase) - 2. vieta filozofijas olimpiādē (sk. Daina Tauriņa), uzaicināta uz valsts olimpiādi.

Rolands Ševčenko (11. klase) - 2. vieta krievu valodas olimpiādē. (sk. Bogdanna Kļimkoviča)

Alise Lisenoka (11. klase) - 2. vieta angļu valodas olimpiādē. (sk. Kristīne Blūma)

Agate Meržvinska (8. klase) - 2. vieta angļu valodas olimpiādē. (sk. Lūcija Sniķere)

Linda Čevere (8. klase) - 2. vieta krievu valodas runas konkursā. (sk. Bogdanna Kļimkoviča)

Kristena Ķiploka (3. klase) - 2. pakāpe vizuālās mākslas konkursā "Kur saulīte rotājās". (sk. Gunta Lagzdiņa)

Antra Gaile (9. klase) - izcili sasniegumi vēstures olimpiādē (sk. Inga Vītuma-Brūvere), uzaicināta uz valsts olimpiādi, 3. vieta bioloģijas olimpiādē. (sk.Diāna Šķēle)

Arta Krēsliņa (11. klase) - 3. vieta filozofijas olimpiādē (sk. Daina Tauriņa), uzaicināta uz valsts olimpiādi.

Jānis Mihno (12. klase) - 3. vieta angļu valodas olimpiādē. (sk. Kristīne Blūma)

Evita Cirša (10. klase) - 3. vieta ētikas eseju konkursā. (sk. Daina Tauriņa)

Filips Babris (9. klase) - 3. vieta ķīmijas olimpiādē. (sk. Solvita Bendrāte)

Mārtiņš Andris Āriņš (12. klase) - atzinība vēstures olimpiādē (sk. Daina Tauriņa), uzaicināts uz valsts olimpiādi.

Jānis Bernāns (10. klase) - atzinība ģeogrāfijas olimpiādē. (sk. Brigita Mežgale-Turlaja)

Sintija Stūrīte (9. klase) - atzinība bioloģijas olimpiādē. (sk. Diāna Šķēle)

Sandra Dombrovska (9. klase) - atzinība bioloģijas olimpiādē. (sk. Diāna Šķēle)

Alise Sainakova (7. klase) - atzinība krievu valodas runas konkursā. (sk. Lūcija Sniķere)

Ģeogrāfu komanda (Antra Gaile, Toms Čudars, Sergejs Statins, Sigurds Skangals, Filips Babris) (7. - 9. klase) - atzinība Siguldas novada atklātajā pamatskolu ģeogrāfijas olimpiādē. (sk. Brigita Mežgale-Turlaja)

Daugavkrastu (Ikšķile, Lielvārde, Salaspils, Ogre, Zvejniekciems) reģionā

10.-12. klašu komanda "Asprātīgie" - 2. pakāpe teātra sporta atlases turnīrā. (sk. Anda Vaivade)

1.-4. klašu komanda "Krabji" - 2. pakāpe teātra sporta atlases turnīrā. (sk. Anda Vaivade)

1.-4. klašu komanda "Sīpols"" - 2. pakāpe teātra sporta atlases turnīrā. (sk. Anda Vaivade)

Ķekavas, Olaines, Salaspils novadu apvienībā

Jānis Bernāns (10. klase) - 1. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Aiga Priedniece), uzaicināts uz valsts olimpiādi; 2. vieta fizikas olimpiādē (sk. Iveta Beļska), 1. vieta 1500 m skrējienā, 3. vieta diska mešanā Vidusskolu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Valda Kublicka)

Antra Gaile (9. klase) - 1. vieta fizikas olimpiādē (sk. Iveta Beļska), 2. vieta matemātikas olimpiādē (sk.Zanda Nelsone), 1. vieta lodes grūšanā, 2. vieta tāllēkšanā Jauno vieglatlētu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk.Dinija Dāle)

Sintija Stūrīte (9. klase) - 1. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Zanda Nelsone), uzaicināta uz valsts olimpiādi; atzinība fizikas olimpiādē. (sk. Iveta Beļska)

Reinis Zommers (12. klase) - 1. vieta 100 m skrējienā, 1. vieta šķēpa mešanā Vidusskolu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Valda Kublicka)

Diāna Gertnere (11. klase) - 1. vieta 400 m skrējienā, 1. vieta 800 m skrējienā Vidusskolu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Valda Kublicka)

Ulla Trukšāne (9. klase) - 1. vieta 600 m skrējienā, 1. vieta 600 m skrējienā Jauno vieglatlētu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Dinija Dāle)

Kaspars Zeimulis (9. klase) - 1. vieta 100 m skrējienā, 1. vieta tāllēkšanā Jauno vieglatlētu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Dinija Dāle)

Dace Potapova (11. klase) - 1. vieta lodes grūšanā, 2. vieta 100 m skrējienā Vidusskolu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Valda Kublicka)

Ilze Rence (12. klase) - 1. vieta tāllēkšanā, 2. vieta šķēpa mešanā Vidusskolu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Valda Kublicka)

Didzis Malderis (9. klase) - 1. vieta 1500 m skrējienā, 2. vieta augstlēkšanā Jauno vieglatlētu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Dinija Dāle)

Gregors Matīss (7. klase) - 1. vieta 100 m barjerskrējienā, 2. vieta šķēpa mešanā Jauno vieglatlētu kausā 2013 vieglatlētikā, 1. vieta vieglatlētikas četrcīņā "Draudzība 2013". (sk. Valda Kublicka)

Ņikita Kopatejevs (12. klase) - 1. vieta 400 m skrējienā Vidusskolu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Valda Kublicka)

Santa Kalvīte (11. klase) - 1. vieta šķēpa mešanā Vidusskolu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Valda Kublicka)

Evita Ragovska (9. klase) - 1. vieta 1500 m skrējienā Jauno vieglatlētu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk.Dinija Dāle)

Diāna Pokšāne (9. klase) - 1. vieta šķēpa mešanā Jauno vieglatlētu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Dinija Dāle)

Jānis Jodzēvičs (9. klase) - 1. vieta 600 m skrējienā Jauno vieglatlētu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk.Dinija Dāle)

Elizabete Casno (4. klase) - 1. vieta latviešu valodas olimpiādē. (sk. Margarita Poriete)

Dajana Trumpele (4. klase) - 1. vieta vizuālās mākslas olimpiādē olimpiādē. (sk. Laila Leščinska)

Ņikita Kopatejevs, Mārtiņš Tenisons, Reinis Zommers, Kārlis Bernāns - 1. vieta stafetes skrējienā
4 X 100 m jauniešiem Vidusskolu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Valda Kublicka)

Ilze Rence, Santa Kalvīte, Dace Potapova, Aļina Ļovkina - 1. vieta stafetes skrējienā
4 X 100 m jaunietēm Vidusskolu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Valda Kublicka)

Ulla Trukšāne, Alise Bukovska, Diāna Golubeva, Diāna Pokšāne - 1. vieta stafetes skrējienā
4 X 100 m meitenēm Jauno vieglatlētu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Dinija Dāle)

Koris "Sonāre" (5.-8. klases) - 1. pakāpe koru skatē. (sk. Anna Priedeslaipa)

Meiteņu komanda (10.-12. klase) - 1. vieta Vidusskolu kausā 2013 vieglatlētikā (sk. Valda Kublicka), iegūtas tiesības startēt Zemgales reģiona finālsacensībās.

Meiteņu komanda (9. klase) - 1. vieta Jauno vieglatlētu kausā 2013 vieglatlētikā (sk. Dinija Dāle), iegūtas tiesības startēt Zemgales reģiona finālsacensībās.

Zēnu komanda (7.-9. klase) - 1. vieta Jauno vieglatlētu kausā 2013 vieglatlētikā (sk. Dinija Dāle, Valda Kublicka), iegūtas tiesības startēt Zemgales reģiona finālsacensībās.

Zēnu komanda (7. klase) - 1. vieta vieglatlētikas četrcīņā "Draudzība 2013" (sk. Valda Kublicka), iegūtas tiesības startēt Zemgales reģiona finālsacensībās.

Filips Babris (9. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Baiba Petrova), uzaicināts uz valsts olimpiādi; 2./3. vieta latviešu valodas un literatūras olimpiādē (sk. Anita Voras), uzaicināts uz valsts olimpiādi.

Dāvis Indrāns (8. klase) - 2. vieta 1500 m skrējienā, 2. vieta tāllēkšanā Jauno vieglatlētu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Valda Kublicka)

Diāna Golubeva (9. klase) - 2. vieta 1500 m skrējienā, 3. vieta tāllēkšanā Jauno vieglatlētu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Dinija Dāle)

Mārtiņš Rencis (7. klase) - 2. vieta 100 m barjerskrējienā, 3. vieta šķēpa mešanā Jauno vieglatlētu kausā 2013 vieglatlētikā, 2. vieta vieglatlētikas četrcīņā "Draudzība 2013". (sk. Valda Kublicka)

Kārlis Bernāns (12. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē. (sk. Aiga Priedniece)

Ingars Strazdiņš (12. klase) - 2. vieta 400 m skrējienā Vidusskolu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Valda Kublicka)

Aļina Ļovkina (12. klase) - 2. vieta tāllēkšanā Vidusskolu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Valda Kublicka)

Anastasija Revjakova (10. klase) - 2. vieta 400 m skrējienā Vidusskolu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk.Valda Kublicka)

Sabīne Gasanova (9. klase) - 2. vieta lodes grūšanā Jauno vieglatlētu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk.Dinija Dāle)

Vladislavs Sarkans (8. klase) - 2. vieta 1500 m skrējienā Jauno vieglatlētu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk.Dinija Dāle)

Kristofers Jankovs (8. klase) - 2. vieta 100 m skrējienā Jauno vieglatlētu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk.Valda Kublicka)

Līva Rozenbaha (7. klase) - 2. vieta vieglatlētikas četrcīņā "Draudzība 2013". (sk. Valda Kublicka)

Meiteņu komanda (7. klase) - 2. vieta vieglatlētikas četrcīņā "Draudzība 2013". (sk. Valda Kublicka)

Raivis Marčenkovs (9. klase) - 2. vieta fizikas olimpiādē. (sk. Iveta Beļska)

Ričards Kristers Knipšis (5. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē. (sk. Baiba Petrova)

Marks Kristians Babris (4. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē. (sk. Zanda Nelsone)

Grieta Ieviņa (3. klase) - 2. vieta latviešu valodas olimpiādē. (sk. Māra Goba)

Zēnu koris (5.-6. klases) - 2. pakāpe koru skatē. (sk. Anna Priedeslaipa)

Zēnu komanda (10.-12. klase) - 2. vieta Vidusskolu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Valda Kublicka)

Kristaps Tipsis (11. klase) - 3. vieta lodes grūšanā Vidusskolu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Valda Kublicka)

Artūrs Apinis (9. klase) - 3. vieta tāllēkšanā Jauno vieglatlētu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Dinija Dāle)

Toms Čudars (8. klase) - 3. vieta šķēpa mešanā Jauno vieglatlētu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Valda Kublicka)

Alīse Daine (7. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē. (sk. Aiga Priedniece)

Matīss Čudars (5. klase) - 3. vieta vizuālās mākslas olimpiādē. (sk. Aija Belija)

Artūrs Apinis, Raitis Čevers, Dāvis Indrāns, Jānis Jodzēvičs - 3. vieta stafetes skrējienā
4 X 100 m zēniem Jauno vieglatlētu kausā 2013 vieglatlētikā. (sk. Dinija Dāle, Valda Kublicka)

Raivis Mosāns (11. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē. (sk. Aiga Priedniece)

Ieva Šņepste (9. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē. (sk. Zanda Nelsone)

Marta Balode (3. klase) - atzinība latviešu valodas olimpiādē. (sk. Māra Goba)

Tomass Kontrims (2. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē. (sk. Māra Jasaite)

Renārs Štamers (2. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē. (sk. Ginta Blumberga)

Siguldas novada atklātajā konkursā "Pazīsti savu organismu!"

Sintija Stūrīte (9. klase) - 2. vieta. (sk. Diāna Šķēle)