Aktualitātes

Par skolu

Mācības

Interešu izglītība

Projekti, konkursi

Skolēnu padome

Skolēnu sasniegumi

Avīze "Logs"

Kontakti

 

Konkurss
"Gada skolēns"

2017./18.m.g.

2016./17.m.g.

2015./16.m.g.

2014./15.m.g.

2013./14.m.g.

2012./13.m.g.

2011./12.m.g.

2010./11.m.g.

2009./10.m.g.

Noderīgas saites


Skolēnu sasniegumi 2011./12.m.g.


Valstī

Antra Gaile (8. klase) - 1. vieta valsts dabaszinātņu un matemātikas konkursa neklātienes un 3. vieta klātienes kārtā.

Ričards Kristers Knipšis (4. klase) - 3. vieta matemātikas konkursā "Tik vai cik" un atklātajā matemātikas olimpiādē 5. klašu grupā (sk. Inga Grima)

Meiteņu komanda (Eva Jaunā, Jana Čamane, Anete Knāķe, Diāna Grīnvalde, Jana Kolbina, Egita Jansone, Sintija Lavrinoviča) (7. - 12. klase) - 1. vieta un "Spēles gara" balva 65. skolēnu spartakiādē un 1. vieta Latvijas jaunatnes čempionātā frisbijā 2012. (sk. Valda Kublicka)

Lāsma Goba (12. klase) - 3. vieta konkursā "Vēstule Gunāram Astram". (sk. Daina Tauriņa)

Zēnu komanda (Arvīds Ondrups, Mārtiņš Tenisons, Edgars Jeromāns, Kārlis Bernāns, Ņikita Kopatejevs, Ingars Strazdiņš, Vitālijs Jefimovs,Gregors Matīss, Reinis Zommers) (6. - 12. klase) - 2. vieta Latvijas jaunatnes čempionātā frisbijā 2012 un 3. vieta un "Spēles gara" balva 65. skolēnu spartakiādē frisbijā. (sk. Valda Kublicka)

Kārlis Bernāns (11. klase) - atzinība ģeogrāfijas olimpiādē. (sk. Brigita Mežgale-Turlaja)

Raivis Mosāns (10. klase) - atzinība atklātajā matemātikas olimpiādē. (sk. Aiga Priedniece)

Lauris Galsons (12. klase) - veicināšanas balva 4. Oskaram Kalpakam veltītā literārās jaunrades konkursā. (sk. Daina Tauriņa)

Marija Šmite (12. klase) - 6. vieta konkursā "Vēstule Gunāram Astram". (sk. Daina Tauriņa)
vairāk

Vladislavs Perkaņuks (6. klase) - atzinība starptautiskā projekta "Rēķini galvā" 2012. gada Latvijas fināla sacensībās. (sk. Aiga Priedniece)

"Salaspils lakstīgalas" (1. - 4. klase) - atzinība latviešu tautasdziesmu dziedāšanas sacensībās "Lakstīgala 2012". (sk. Aija Pizāne)

Latvijas Lauksaimniecības universitātes laikraksta "Plēsums"
skolas avīžu konkurss "Ceļā uz augstskolu"

Sabīne Sarkane (avīze "Logs") - 1. vieta par rakstu "Nākotnes izvēles". (sk. Brigita Mežgale-Turlaja)

Rīgā un Pierīgas reģionā

"Salaspils lakstīgalas" (Alise Vorslava, Elizabete Casno, Eva Kozure, Edvards Ramza, Sandis Reinvalds) (1. - 4. klase) - 1. pakāpe latviešu tautasdziesmu dziedāšanas sacensībās "Lakstīgala 2012". (sk. Aija Pizāne)

Sabīne Sarkane (12. klase) - 2. vieta dzejoļu konkursā angļu valodā. (sk. Kristīne Zaikeviča)

Renāte Lavrinoviča (5. klase) - 2. vieta dzejoļu konkursā angļu valodā. (sk. Astra Smilga)

Pierīgas reģionā

Lāsma Goba (12. klase) – 1. vieta ētikas eseju konkursā, 2. vieta filozofijas olimpiādē. (sk. Daina Tauriņa)

Jana Kolbina (11. klase) – 1. vieta skatuves runas konkursa 1. kārtā, 2. vieta - 2. kārtā (sk. Anda Vaivade), atzinība ētikas eseju konkursā (sk. Daina Tauriņa)

Linda Čevere (6. klase) – 1. vieta skatuves runas konkursā. (sk. Anda Vaivade)

Informātiķu komanda (Laura Enija Meirāne, Elizabete Putniņa, Sigurds Skangals, Sergejs Statins) (5. - 7. klase) - 1. vieta informātikas olimpiādē. (sk. Ieva Hermane un Silvija Zālīte)

Kristīne Graudiņa (12. klase) – 3. vieta politikas un tiesību olimpiādē. (sk. Daina Tauriņa)

Ilze Daukšte (12. klase) – atzinība politikas un tiesību olimpiādē. (sk. Daina Tauriņa)

Ieva Štrausa (12. klase) – atzinība filozofijas olimpiādē. (sk. Daina Tauriņa)

Ķekavas, Olaines, Salaspils, Siguldas novadu apvienībā

Kārlis Bernāns (11. klase) - 1. vieta ģeogrāfijas olimpiādē. (sk. Brigita Mežgale-Turlaja)

Rolands Ševčenko (10. klase) - 1. vieta krievu valodas olimpiādē. (sk. Bogdanna Kļimkoviča)

Jānis Gotļevskis (8. klase) - 1. vieta angļu valodas olimpiādē. (sk. Kristīne Zaikeviča)

Jana Kolbina (11. klase) - 2. vieta krievu valodas olimpiādē. (sk. Bogdanna Kļimkoviča)

Ģeogrāfu komanda (Jānis Bernāns, Agita Želtkovska, Antra Gaile, Sintija Stūrīte, Toms Čudars) (7. - 9. klase) - 2. vieta Siguldas novada atklātajā ģeogrāfijas olimpiādē. (sk. Brigita Mežgale-Turlaja)

Miks Apermanis (3. klase) - 2. vieta angļu valodas konkursā "Can I do it". (sk. Indra Frišfelde)

Kristers Mārtiņš Gelašs (4. klase) - 3. vieta angļu valodas konkursā "Can I do it". (sk. Astra Smilga)

Valdis Jāzeps Valainis (3. klase) - 3. vieta angļu valodas konkursā "Can I do it". (sk. Astra Smilga)

Megija Jēkabsone (7. klase) - 2. vieta atklātajā vizuālās mākslas konkursā "Apaļš". (sk. Aija Belija)

Sanija Puriņa (2. klase) - 2. vieta atklātajā vizuālās mākslas konkursā "Apaļš". (sk. Gunta Lagzdiņa)

Vitālijs Jefimovs (12. klase) - atzinība vācu valodas olimpiādē. (sk. Inese Labanovska)

Santa Kalvīte (10. klase) - atzinība atklātajā vizuālās mākslas konkursā "Apaļš". (sk. Aija Belija)

Ginta Taube (9. klase) - atzinība bioloģijas olimpiādē. (sk. Diāna Šķēle)

Antra Gaile (8. klase) - atzinība angļu valodas olimpiādē. (sk. Lūcija Sniķere)

Evelīna Avlasina (8. klase) - atzinība atklātajā vizuālās mākslas konkursā "Apaļš". (sk. Aija Belija)

Ķekavas, Olaines, Salaspils novadu apvienībā

Sabīne Sarkane (12. klase) - 1. vieta vēstures olimpiādē. (sk. Daina Tauriņa)

Armanda Geislere (9. klase) - 1. vieta latviešu valodas un literatūras olimpiādē. (sk. Sanita Ceirule)

Antra Gaile (8. klase) - 1. vieta matemātikas olimpiādē. (sk. Valda Kalniņa)

Filips Babris (8. klase) - 1. vieta mūzikas olimpiādē "Muzicē un saceri!". (sk. Anna Priedeslaipa)

Ričards Kristers Knipšis (4. klase) - 1. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Inga Grima); 1. vieta vizuālās mākslas olimpiādē (sk. Gunta Lagzdiņa).

Elizabete Casno (3. klase) - 1. vieta latviešu valodas olimpiādē. (sk. Margarita Poriete)

Grieta Ieviņa (2. klase) - 1. vieta latviešu valodas olimpiādē. (sk. Māra Goba)

Vokālā grupa "Atvariņi" (1. - 4. klase) - 1. pakāpe vokālās mūzikas konkursā "Balsis". (sk. Aija Pizāne)

Raivis Mosāns (10. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē. (sk. Aiga Priedniece)

Jānis Bernāns (9. klase) - 2. vieta fizikas olimpiādē (sk. Iveta Beļska), 3. vieta matemātikas olimpiādē. (sk. Valda Kalniņa)

Ilze Rence (9. klase) - 2. vieta latviešu valodas un literatūras olimpiādē. (sk. Sanita Ceirule)

Marta Ozoliņa (9. klase) - 2. vieta mūzikas olimpiādē "Muzicē un saceri!". (sk. Anna Priedeslaipa)

Kitija Budreika (9. klase) - 2. vieta mūzikas olimpiādē "Muzicē un saceri!". (sk. Anna Priedeslaipa)

Sintija Stūrīte (8. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē. (sk. Valda Kalniņa)

Liene Butāne (7. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē. (sk. Valda Kalniņa)

Elīna Matisa (6. klase) - 2. vieta mūzikas olimpiādē "Muzicē un saceri!". (sk. Anna Priedeslaipa)

Elvis Igaunis (6. klase) - 2. vieta mūzikas olimpiādē "Muzicē un saceri!". (sk. Anna Priedeslaipa)

Aleksandra Kasakovska (4. klase) - 2. vieta latviešu valodas olimpiādē. (sk. Vija Griestiņa)

Marija Šmite (12. klase) - 3. vieta vēstures olimpiādē. (sk. Daina Tauriņa)

Diāna Grīnvalde (12. klase) - 3. vieta vēstures olimpiādē. (sk. Daina Tauriņa)

Kārlis Bernāns (11. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē. (sk. Vija Stepičeva)

Ginta Taube (9. klase) - 3. vieta latviešu valodas un literatūras olimpiādē. (sk. Laima Pamiljane)

Ieva Šņepste (8. klase) - 3. vieta latviešu valodas un literatūras olimpiādē. (sk. Sanita Ceirule)

Kristofers Gerners (7. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē. (sk. Vija Stepičeva)

Kristiāns Francis Cagulis (2. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē. (sk. Ingrīda Dzene)

Laura Bendrāte (8. klase) - atzinība latviešu valodas un literatūras olimpiādē. (sk. Anita Voras)

Ieva Remerte (4. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē. (sk. Ilze Čudare)

Margarita Streņģe (4. klase) - atzinība latviešu valodas olimpiādē. (sk. Inga Grima)

Domeniks Ulmanis (3. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē. (sk. Laura Pakalne)

Miks Apermanis (3. klase) - atzinība latviešu valodas olimpiādē. (sk. Laura Pakalne)

Kitija Krūze (2. klase) - atzinība latviešu valodas olimpiādē. (sk. Ieva Pudža- Nemkoviča)

Atpakaļ