Aktualitātes

Par skolu

Mācības

Interešu izglītība

Projekti, konkursi

Skolēnu padome

Skolēnu sasniegumi

Avīze "Logs"

Kontakti

 

Konkurss
"Gada skolēns"

2016./17.m.g.

2015./16.m.g.

2014./15.m.g.

2013./14.m.g.

2012./13.m.g.

2011./12.m.g.

2010./11.m.g.

2009./10.m.g.

Noderīgas saites


Skolēnu sasniegumi 2010./11.m.g.


Starptautiskā mērogā

Ilze Daukšte (11. klase), Stefānija Else (9. klase) un Janīna Valērija Bahvalova (7. klase) - 3. Vispasaules bērnu zīmējumu konkursa "Bērni zīmē savu krievu pasauli" par tēmu "Kosmosa iekarošana" finālistes.

Anna Mikitova (11. klase) - konkursa „Vācu valoda gaišiem prātiem” jaunajiem 15-18 gadīgajiem pētniekiem no Latvijas, Lietuvas, Polijas, Slovākijas un Čehijas 1. kārtas laureāte.

Dainis Abrickis, Aliāna Daniela Ņikitina, Niks Stafeckis un Rūta Vīlipa (4. klase) - konkursa "Tik vai ... cik?" 3. kārtas uzvarētāji, uzaicināti uz 4. kārtu.

Valstī

Lāsma Goba (11. klase) -galvenā balva eseju konkursā "Veltījums Oskaram Kalpakam". Lasīt eseju.

Zane Matveja (12. klase) - 1. vieta eseju konkursā, kas notika projekta "Jaunatne par Demokrātiju" ietvaros.

Džesika Gorbačenko (9. klase) - 2. vieta atklātajā mājturības olimpiādē.

Atis Tenbergs (12. klase) - 2. vieta un "McDonald's" restorānu simpātiju balva angļu valodas eseju konkursā "Latvia 3.0", ko organizēja "Skrivanek Baltic", ASV vēstniecība Rīgā un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā.

Sintija Stūrīte (7. klase) - 2. vieta konkursā "Dabaszinātnes un matemātika". Lasīt vairāk.

Liene Donika (12. klase) - 3. vieta eseju konkursā, kas notika projekta "Jaunatne par Demokrātiju" ietvaros.

Meiteņu komanda (Eva Jaunā, Anete Knāķe, Diāna Grīnvalde, Ance Strade, Egita Jansone, Jana Kolbina, Sintija Lavrinoviča, Santa Siņica, Jana Čamane)
(6. - 12. klase) - 3. vieta Latvijas jaunatnes 2011.gada čempionātā frisbijā.

Juris Gailis (9. klase) - atzinība vēstures olimpiādē.

Zemgales novadā

"Atvariņi" (1. - 5. klase) - 1. pakāpe konkursā "Balsis".

Rīgas un Pierīgas reģionā

Teātra sporta komanda "Pūpoli" (10. - 12. klase) - 2. pakāpe turnīrā.

Rīgas novadā

"Lakstīgalas" (Anna Bakāne, Elīna Matisa, Kārlis Gruduls, Sandis Reinvalds, Elionora Arbidāne, Alise Megija Vorslava, Elizabete Casno)
(1. - 5. klase) - 1. vieta latviešu tautasdziesmu dziedāšanas sacensībās "Lakstīgala 2011".

Pierīgas reģionā

Kristiāna Švanka (9. klase) - 1. vieta skatuves runas konkursā.

Teātra sporta komanda "Pūpoli" (10. - 12. klase) - 1. pakāpe atlases turnīrā.

Ingars Strazdiņš (10. klase) - 2. vieta skatuves runas konkursā.

5. - 7. klašu komanda (Janīna Valērija Bahvalova, Antra Gaile, Ieva Šņepste, Liene Butāne)
(6. - 7. klase) - 2. vieta informātikas olimpiādē.

Ķekavas, Olaines, Salaspils, Siguldas starpnovadu olimpiādēs

Kārlis Bernāns (10. klase) - 1. vieta fizikas olimpiādē.

Mārtiņš Andris Āriņš (10. klase) - 3. vieta fizikas olimpiādē.

Ķekavas, Olaines, Salaspils starpnovadu olimpiādēs un sacensībās

Koris (2. - 4. klase) - 1. pakāpe koru salidojuma "Tauriņu balsis" 1. kārtas skatē.

"Atvariņi" (1. - 5. klase) - 1. pakāpe vokālās mūzikas konkursā.

Liene Tukiša (12. klase) - 1. vieta vēstures olimpiādē, 2. vieta latviešu valodas un literatūras olimpiādē.

Juris Gailis (9. klase) - 1. vieta matemātikas olimpiādē, izvirzīts uz valsts olimpiādi.

Ilze Rence (8. klase) - 1. vieta matemātikas olimpiādē, 2. vieta latviešu valodas un literatūras olimpiādē.

Atis Tenbergs (12. klase) - 1. vieta ģeogrāfijas olimpiādē, uzaicināts uz valsts olimpiādi.

Agita Želtkovska (8. klase) - 1. vieta vācu valodas olimpiādē.

Antra Gaile (7. klase) - 1. vieta matemātikas olimpiādē.

Vija Vilciņa (12. klase) - 2. vieta ģeogrāfijas, 3. vieta bioloģijas olimpiādē.

Kristīne Gasjule (12. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē.

Džesika Gorbačenko (9. klase) - 2. vieta latviešu valodas un literatūras olimpiādē.

Daina Remerte (9. klase) - 2. vieta bioloģijas olimpiādē.

Jānis Bernāns (8. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē.

Marta Lukjanska (6. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē.

Kristīne Daņiļeviča (12. klase) - 3. vieta vēstures olimpiādē.

Kārlis Bernāns (10. klase) - 3. vieta ģeogrāfijas olimpiādē, uzaicināts uz valsts olimpiādi.

Raivis Mosāns (9. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē.

Silvestrs Anārs Ronis (9. klase) - 3. vieta konkursā "Pazīsti savu organismu".

Ginta Taube (8. klase) - 3. vieta latviešu valodas un literatūras olimpiādē.

Denīza Rakstiņa (2. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē.

Diāna Grīnvalde (11. klase) - atzinība konkursā "Pazīsti savu organismu".

Filips Babris (7. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē.

Daniela Elste (6. klase) - atzinība angļu valodas konkursā "I Can Do It".

Mareks Znotiņš (4. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē.

Aleksandra Kasakovska (3. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē.

Domeniks Ulmanis (2. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē.

Valdis Jāzeps Valainis (2. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē.

Meiteņu komanda (Kristiāna Beāte Borovska, Violeta Latiņina, Laura Šīraka, Alise Sainakova, Madara Zariņa, Inese Umjarova, Liāna Dunkane, Anna Bakāne, Elizabete Putniņa, Elizabete Zumenta)
(4. -5. klase) - 2. vieta tautas bumbas sacensībās.

Lielvārdes novadā

Meiteņu komanda (Anete Knāķe, Diāna Grīnvalde, Egita Jansone, Jana Kolbina, Santa Siņica, Jana Čamane)
(6. - 11. klase) - 1. vieta atklātajās sacensībās frisbijā "Lielvārdes kauss - 2011".

Zēnu komanda (Arvīds Ondrups, Gregors Matīss, Vitālijs Jefimovs, Ņikita Kopatejevs, Ingars Strazdiņš, Kārlis Bernāns, Jānis Gotauts, Reinis Zommers)
(6. - 11. klase) - 2. vieta atklātajās sacensībās frisbijā "Lielvārdes kauss - 2011".

Atpakaļ