Aktualitātes

Par skolu

Mācības

Interešu izglītība

Projekti, konkursi

Skolēnu padome

Skolēnu sasniegumi

Avīze "Logs"

Kontakti

 

Konkurss
"Gada skolēns"

2016./17.m.g.

2015./16.m.g.

2014./15.m.g.

2013./14.m.g.

2012./13.m.g.

2011./12.m.g.

2010./11.m.g.

2009./10.m.g.

Noderīgas saites


Skolēnu sasniegumi 2009./10.m.g.


Valstī

Sintija Varsegova (12. klase) - galvenā balva valstī eseju konkursā „Veltījums Oskaram Kalpakam”.

7. - 12.kl. meiteņu komanda - 1. vieta Latvijas jaunatnes čempionātā frisbijā
un īpašas balvas par spēles garu gan meitenēm, gan zēniem.

Meitenes ar kausu, medaļām un uzvarētāju krekliņiem kopā ar skolotāju Valdu. (Foto: Ritvars Raits.)

Vokālā grupa "Atvasīte" - 1. pakāpes diploms konkursa "Balsis" 3. kārtā.

Dzintars Zāle (12. klase) - 2. vieta ziņu aģentūras LETA reklāmu konkursā "Cita Holivuda".

7. - 12.kl. meiteņu komanda - 2. vieta Latvijas republikas 63. skolēnu spartakiādē frisbijā.

Zemgales novadā

Vokālā grupa "Atvasīte" - 1. pakāpes diploms konkursa "Balsis" 2. kārtā.

Pierīgas novadā

Žaklīna Hermane (7. klase) - 1. vieta informātikas olimpiādē (komandu sacensībās).

Krišs Kupruks (7. klase) - 1. vieta informātikas olimpiādē (komandu sacensībās).

Filips Babris (6. klase) - 1. vieta informātikas olimpiādē (komandu sacensībās).

Gvido Tolstikovs (7. klase) - 1. vieta informātikas olimpiādē (komandu sacensībās).

Atis Tenbergs (11. klase) - atzinība angļu valodas olimpiādē, uzaicināts uz valsts olimpiādi.

Vitālijs Jefimovs (10. klase) - atzinība vēcu valodas olimpiādē.

Kristīne Gasjule (11. klase) - atzinība bioloģijas olimpiādē.

Salaspils, Olaines, Ķekavas novadi un Jūrmalas pilsēta
Bērnu un jauniešu vizuālās un lietišķās mākslas konkurss „Ritmu spēles”:

Elizabete Bukovska (1. klase) - 2. vieta.

Markuss Gleizds (1. klase) - 2. vieta.

Gustavs Grīviņš (1. klase) - 2. vieta.

Maija Marija Ozola (1. klase) - 2. vieta.

Marta Petkeviča (1. klase) - 2. vieta.

Emīls Plinte (1. klase) - 2. vieta.

Simona Reihmane (1. klase) - 2. vieta.

Kristīne Trizna (1. klase) - 2. vieta.

Ķekavas, Olaines, Salaspils starpnovadu olimpiādēs

Uldis Goba (12. klase) - 1. vieta ģeogrāfijas olimpiādē, uzaicināts uz valsts olimpiādi; 1. vieta vēstures olimpiādē, 1. vieta politikas un tiesību olimpiādē, izvirzīts uz valsts olimpiādi.

Liene Butāne (5. klase) - 1. vieta matemātikas olimpiādē.

Meiteņu koris "Sonāre" - 1. pakāpes diploms koru skatē.

Amanda Vitapa (3. klase) - 1. vieta angļu valodas daiļlasītāju konkursā "Edelweiss".

Rihards Berķis (12. klase) - 2. vieta ģeogrāfijas olimpiādē.

Jana Kolbina (9. klase) - 2. vieta latviešu valodas olimpiādē, izvirzīta uz valsts olimpiādi, atzinība vēstures olimpiādē.

Dace Grīnberga (12. klase) - 2. vieta politikas un tiesību olimpiādē.

Marta Lukjanska (5. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē.

Džesika Gorbačenko (8. klase) - 2. vieta vācu valodas olimpiādē.

Zēnu koris - 2. pakāpes diploms koru skatē.

D/k "Dzīpariņš" (1. - 2. kl. grupa) - 2. pakāpes diploms deju kolektīvu skatē.

D/k "Dzīpariņš" (3. - 4. kl. grupa) - 2. pakāpes diploms deju kolektīvu skatē.

Viktors Gromovs (12. klase) - 3. vieta vēstures olimpiādē.

Liene Tukiša (11. klase) - 3. vieta latviešu valodas un literatūras olimpiādē.

Kārlis Bernāns (9. klase) - 3. vieta fizikas olimpiādē, 3. vieta vēstures olimpiādē.

Sabīne Sarkane (10. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē.

Zane Kapeika (8. klase) - 3. vieta vācu valodas olimpiādē.

Kristīne Gasjule (11. klase) - atzinība ķīmijas olimpiādē, atzinība matemātikas olimpiādē.

Džesika Gorbačenko (8. klase) - atzinība latviešu valodas olimpiādē.

Māra Vulfa (9. klase) - atzinība latviešu valodas olimpiādē.

Antra Gaile (6. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē.

Salaspils novadā

4. kl. zēnu komanda - 1. vieta tautas bumbas sacensībās.

5. kl. zēnu komanda - 1. vieta tautas bumbas sacensībās.

Skolas komanda - 1. vieta roku cīņā.

10. - 12. kl. meiteņu komanda - 1. vieta basketbolā.

10. - 12. kl. zēnu komanda - 1. vieta basketbolā.

Kristīne Gasjule (11. klase) - ZPD skates uzvarētāja.

Nataļja Slivacka (11. klase) - ZPD skates uzvarētāja.

Madara Zariņa (4. klase) - 1. vieta atklātajā matemātikas olimpiādē.

Jānis Žaltkovskis (4. klase) - 1. vieta atklātajā matemātikas olimpiādē.

Anete Vircava (3. klase) - 1. vieta atklātajā matemātikas olimpiādē.

Ruta Bierne (3. klase) - 1. vieta atklātajā matemātikas olimpiādē.

4. kl. meiteņu komanda - 2. vieta tautas bumbas sacensībās.

5. kl. meiteņu komanda - 2. vieta tautas bumbas sacensībās.

Elizabete Putniņa (3. klase) - 2. vieta atklātajā matemātikas olimpiādē.

Ieva Remerte (2. klase) - 2. vieta atklātajā matemātikas olimpiādē.

Aleksandra Karasovska (2. klase) - 2. vieta atklātajā matemātikas olimpiādē.

Toms Skulte (2. klase) - 3. vieta atklātajā matemātikas olimpiādē.

Karīna Valtere (2. klase) - 3. vieta atklātajā matemātikas olimpiādē.

Alīse Daine (4. klase) - atzinība atklātajā matemātikas olimpiādē.

Sigurds Skangals (4. klase) - atzinība atklātajā matemātikas olimpiādē.

Anna Bakāne (4. klase) - atzinība atklātajā matemātikas olimpiādē.

Pēteris Valainis (4. klase) - atzinība atklātajā matemātikas olimpiādē.

Mareks Znotiņš (3. klase) - atzinība atklātajā matemātikas olimpiādē.

Emīls Lauris (2. klase) - atzinība atklātajā matemātikas olimpiādē.

Atpakaļ