Aktualitātes

Par skolu

Mācības

Interešu izglītība

Projekti, konkursi

Skolēnu padome

Skolēnu sasniegumi

Avīze "Logs"

Kontakti

 

Konkurss
"Gada skolēns"

2018./19.m.g.

2017./18.m.g.

2016./17.m.g.

2015./16.m.g.

2014./15.m.g.

2013./14.m.g.

2012./13.m.g.

2011./12.m.g.

2010./11.m.g.

2009./10.m.g.

Noderīgas saites


Skolēnu sasniegumi 2018./19.m.g.

Mācībās labāko 2018./19.m.g. noslēgumā saraksts šeit.

Valsts mēroga olimpiādes, konkursi, sacensības

Artis Vijups (9. klase) - 1. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Aiga Priedniece, Zanda Nelsone), 1. vieta informātikas olimpiādē (sk. Ieva Hermane, Ivars Atteka - Pirmā programmēšanas skola), 1. vieta Latvijas atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. Aiga Priedniece, Zanda Nelsone), 1. vieta Latvijas atklātajā datorikas olimpiādē (sk. Ieva Hermane), 1. vieta starptautiskajā matemātikas konkursā "Ķengurs" (sk. Aiga Priedniece).

12.kl. komanda (Niks Stafeckis, Krista Zalaka, Loreta Caunīte, Leonora Dedele un Laura Fučedži) - 1. vieta konkursā "Mans biznesa plāns Latvijas pilij vai muižai” (sk. Ruta Ilgaža).

8.-9.kl. komanda (Karlīna Brunovska, Dāvis Imants Ozoliņš, Agnese Cunska, Elizabete Gailīte, Kristiāna Koka, Ērika Kristiāna Pakse, Annija Stepiņa, Elīza Ance Zelča, Artis Tipsis, Sindija Reinholde) - 1. vieta konkursā "Latviešu komponista J.Cimzes muzikālās un pedagoģiskās darbības devums Latvijai, izmantojot didaktisko spēli” (sk. Anna Priedeslaipa).

Valda Vasariete (5. klase) - 1. vieta Latvijas jaunatnes čempionātā 64 lauciņu klasiskajā dambretē.

Komanda (Gustavs Dosbergs, Edvards Krasnais, Sandra Kirilova, Adele Tifanija Romano, Viesturs Skalbe, Valda Vasariete, Emīlija Ausma Širaka, Karlīna Koršuna, Marks Žihars, Kristaps Rūtiņš-Rūtenbergs, Armands Liepiņš, Indra Gāga, Markuss Feifers, Jūlija Krūmiņa) (4.-7.kl.) - 1. vieta “First Lego League Latvia” sacensībās kategorijā Pamatvērtības (sk. Sandijs Krastiņš, Ieva Pudža, Ruta Ilgaža).

Rasma Sandra Knipše (9. klase) - 2. vieta Latvijas atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. Ruta Ilgaža, Aiga Priedniece), 2. vieta Profesora Cipariņa kluba konkursā.

Uvis Gūtmanis (5. klase) - 2. vieta Latvijas atklātajā matemātikas olimpiādē (sk. Kristīne Kelerta, Aiga Priedniece).

9.kl. komanda (Artis Vijups, Toms Zvirgzdiņš, Vineta Bojāre, Sanija Puriņa, Grieta Ieviņa, Rasma Sandra Knipše, Kristiāns Francis Cagulis) - 2. vieta komandu matemātikas olimpiādē "Atvērtā kopa 2018" (sk. Aiga Priedniece, Zanda Nelsone, Ruta Ilgaža).

Sandis Jurciks (8. klase) - 3. vieta Latvijas čempionātā F1N lidmodeļu klasē (sk. Aivars Ozols).

Mareks Laiviņš (7. klase) - 3. vieta Latvijas čempionātā F1N lidmodeļu klasē (sk. Aivars Ozols).

Teātra sporta pulciņš (Jēkabs Čudars, Anna Geižāne, Alise Ungure, Paula Vasariete) (8.-9. klase) - 3. vieta Rīgas kausā teātra sportā (sk. Anda Vaivade).

Elvita Ozola (6. klase) - atzinība Latvijas Satversmes tiesas zīmējumu konkursā "Manas pamattiesības Satversmē" (sk. Daina Tauriņa).

Alise Evelīna Toča (6. klase) - atzinība Latviešu Valodas aģentūras skolēnu radošo darbu konkursā "Mans bērnības stāsts" (sk. Māra Goba).

Reģionālās olimpiādes, konkursi, sacensības, skates

Alise Ungure (9. klase) - augstākā pakāpe skatuves runas konkursā Pierīgas reģionā (sk. Anda Vaivade).

Agate Augustauska (3. klase) - 1. pakāpe skatuves runas konkursā Pierīgas reģionā (sk. Anda Vaivade).

Adrians Gorodņičijs (3. klase) - 1. vieta Rīgas Jauno tehniķu centra LEGO konkursā "Kad pasaciņa ciemos nāk" (sk. Agita Grigorjeva).

Bruno Graudiņš (1. klase) - 1. vieta Rīgas Jauno tehniķu centra LEGO konkursā "Kad pasaciņa ciemos nāk" (sk. Agita Grigorjeva).

5.-9.kl. Lakstīgalas (Agneta Kubiļus, Terēze Petkeviča, Adele Tifanija Romano, Arta Vagale) - 1. pakāpe latviešu tautas dziesmu dziedāšanas sacensībās "Lakstīgala 2019" Rīgas reģionā (sk. Aija Pizāne).

1.-4.kl. Lakstīgalas (Greta Sergejeva, Rēzija Paula Plisko, Ieva Logina, Katrīne Sergejeva, Madara Šāble) - 1. pakāpe latviešu tautas dziesmu dziedāšanas sacensībās "Lakstīgala 2019" Rīgas reģionā (sk. Aija Pizāne).

1.-3.kl. folkloras kopa (Laura Krasta, Jānis Logins, Eduards Putniņš, Agate Bondareva, Amanda Rieksta, Nikola Zvaigzne, Gerda Dinbire, Krista Jeroščeva, Luīza Rupeika, Daniels Sokolovs, Beāte Mihalčuka, Ieva Logina, Annija Oldenburgere, Anete Titāne, Keita Titāne) - 1. pakāpe folkloras kopu skatē “Pulkā eimu, pulkā teku 2019" Piedaugavas reģionā (sk. Gita Kalniņa).

Komanda (Gustavs Dosbergs, Edvards Krasnais, Sandra Kirilova, Adele Tifanija Romano, Viesturs Skalbe, Valda Vasariete, Emīlija Ausma Širaka, Karlīna Koršuna, Marks Žihars, Kristaps Rūtiņš-Rūtenbergs, Armands Liepiņš, Indra Gāga, Markuss Feifers, Jūlija Krūmiņa) (4.-7.kl.) - 1. vieta “First Lego League Latvia” sacensībās kategorijās Projekts un Pamatvērtības (sk. Sandijs Krastiņš, Ieva Pudža, Ruta Ilgaža).

Lidmodelistu komanda (Roberts Lavrinovičs, Kristiāns Volks, Mareks Laiviņš, Sandis Jurciks) (4.-8. klase) - 1. vieta Kuldīgas atklātajās sacensības F1N lidmodeļu klasē (sk. Aivars Ozols).

Sandis Jurciks (8. klase) - 2. vieta Kuldīgas atklātajās sacensības F1N lidmodeļu klasē (sk. Aivars Ozols).

Roberts Lavrinovičs (8. klase) - 2. vieta Kuldīgas atklātajās sacensības F1N lidmodeļu klasē (sk. Aivars Ozols).

7.-9.kl. komanda (Artis Vijups, Jēkabs Čudars, Leo Kristians Spūle) - 2. vieta MTC (Meridian Trivia Competition) erudīcijas konkursā angļu valodā Rīgas reģionā (sk. Maija Rozenšteine).

Lidmodelistu komanda (Roberts Lavrinovičs, Kristiāns Volks, Kristaps Rūtiņš-Rūtenbergs, Mareks Laiviņš, Sandis Jurciks) (4.-8. klase) - 2. vieta Rīgas atklātajās sacensības F1N lidmodeļu klasē (sk. Aivars Ozols).

Mareks Laiviņš (7. klase) - 3. vieta Rīgas atklātajās sacensības F1N lidmodeļu klasē (sk. Aivars Ozols).

6.kl. komanda (Mārtiņš Sjomkāns, Mārtiņš Zaķis, Kristiāns Ligeris, Renārs Kancevičs, Edvards Gleizds) - 3. vieta Rīgas reģiona konkursā "Gribu būt mobils” (sk. Dace Kontrimiene).

Starpnovadu olimpiādes, sacensības, konkursi, skates

Artis Vijups (9. klase) - 1. vieta informātikas olimpiādē (sk. Ieva Hermane, Ivars Atteka - Pirmā programmēšanas skola), 1. vieta vēstures olimpiādē (sk. Annija Bergmane), 1. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Aiga Priedniece, Zanda Nelsone), 2. vieta fizikas olimpiādē (sk. Iveta Beļska), 2. vieta ķīmijas olimpiādē (sk. Solvita Bendrāte), 2. vieta ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja), atzinība bioloģijas olimpiādē (sk. Anna Grenciņa-Grencione).

Niks Stafeckis (12. klase) - 1. vieta ģeogrāfijas olimpiādē (sk.Brigita Mežgale-Turlaja), 1. vieta filozofijas olimpiādē (sk. Daina Tauriņa), 2. vieta politikas olimpiādē (sk. Daina Tauriņa), 3. vieta vēstures olimpiādē (sk. Inga Vītuma-Brūvere), atzinība latviešu valodas un literatūras olimpiādē (sk. Laima Pamiljane).

Kristers Mārtiņš Gelašs (11. klase) - 1. vieta fizikas olimpiādē (sk. Iveta Beļska), 1. vieta informātikas olimpiādē (sk. Ieva Hermane), 2. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Aiga Priedniece).

Rinalds Valts Zariņš (12. klase) - 1. vieta fizikas olimpiādē (sk. Iveta Beļska), 1. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Aiga Priedniece).

Aleksandra Kasakovska (11. klase) - 1. vieta ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja), 2. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Aiga Priedniece), atzinība vācu valodas olimpiādē (sk. Svetlana Bondarenko).

Uvis Gūtmanis (5. klase) - 1. vieta konkursā "Can I do It" (sk. Laura Goldberga), 2. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Kristīne Kelerta, Aiga Priedniece).

Daniela Vanceviča (10. klase) - 1. pakāpe skatuves runas konkursā (sk. Anda Vaivade).

Alise Ungure (9. klase) - 1. pakāpe skatuves runas konkursā (sk. Anda Vaivade).

Krists Vidzis (7. klase) - 1. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Zanda Nelsone).

Agate Augustauska (3. klase) - 1. pakāpe skatuves runas konkursā (sk. Anda Vaivade).

Mārtiņš Razgals (2. klase) - 1. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Diāna Penka).

Koris "Sonāre" (5.-12. klase) - 1. pakāpe koru skatē (sk. Lāsma Streiķe).

Koris (2.-4. klase) - 1. pakāpe koru skatē (sk. Aija Pizāne).

Eva Linde (10. klase) - 2. vieta vācu valodas olimpiādē (sk. Svetlana Bondarenko), atzinība ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja).

Estere Ozola (12. klase) - 2. vieta vēstures olimpiādē (sk. Inga Vītuma-Brūvere).

Jēkabs Čudars (8. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Zanda Nelsone, Aiga Priedniece).

Markuss Dreiks Jansons (7. klase) - 2. vieta ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja).

Nora Krūmiņa (7. klase) - 2. vieta mājturības un tehnoloģiju olimpiādē (sk. Evita Pauriņa).

Frīda Binduka (7. klase) - 2. vieta 9. atklātajā vizuālās mākslas konkursā „Interpretācija” (sk. Aija Belija).

Gabriela Ježaka (5. klase) - 2. vieta latviešu valodas olimpiādē (sk. Anita Voras).

Terēze Mulareka (4. klase) - 2. pakāpe skatuves runas konkursā (sk. Anda Vaivade).

Tīna Letīcija Bole (3. klase) - 2. vieta vizuālās mākslas olimpiādē (sk. Gunta Lagzdiņa).

Matīss Začs (2. klase) - 2. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Inga Zīle).

Sofija Gedjuna (2. klase) - 2. vieta vizuālās mākslas olimpiādē (sk. Gunta Lagzdiņa).

Henrijs Rimša (1. klase) - 2. pakāpe skatuves runas konkursā (sk. Anda Vaivade).

Vokālais ansamblis "Atvariņi" (Madara Šāble, Dārta Novika, Dita Dzene, Annija Austruma, Una Nelsone, Elīza Slokenberga, Agneta Kubiļus, Madara Vāgnere, Amēlija Jurševska, Elizabete Lasmane, Zane Hmeļņika) (2.-5. klase) - 2.pakāpe konkursā "Balsis" (sk. Aija Pizāne).

Kristiāns Francis Cagulis (9. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Aiga Priedniece, Ruta Ilgaža), 3. vieta ķīmijas olimpiādē (sk. Solvita Bendrāte), atzinība fizikas olimpiādē (sk. Iveta Beļska).

Krista Zalaka (12. klase) - 3. vieta politikas olimpiādē (sk. Daina Tauriņa).

Artūrs Šāblis (9. klase) - 3. vieta vēstures olimpiādē (sk. Annija Bergmane).

Ervīns Karavackis (7. klase) - 3. vieta ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Brigita Mežgale-Turlaja).

Mārtiņš Sjomkāns (6. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Dace Kontrimiene, Aiga Priedniece).

Līva Zuja (6. klase) - 3. vieta mājturības un tehnoloģiju olimpiādē (sk. Evita Pauriņa).

Madara Grantiņa (4. klase) - 3. vieta konkursā "Can I do It" (sk. Ilze Logina).

Paulīna Vališevska (2. klase) - 3. vieta matemātikas olimpiādē (sk. Anna Zālīte).

Rasma Sandra Knipše (9. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Ruta Ilgaža), atzinība ķīmijas olimpiādē (sk. Solvita Bendrāte).

Dārta Dāne (1. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Inga Grima), atzinība vizuālās mākslas olimpiādē (sk. Inta Veinšteina).

Karīna Elizabete Valtere (11. klase) - atzinība latviešu valodas un literatūras olimpiādē (sk. Laima Pamiljane).

Grieta Ieviņa (9. klase) - atzinība vēstures olimpiādē (sk. Annija Bergmane).

Toms Zvirgzdiņš (9. klase) - atzinība fizikas olimpiādē (sk. Iveta Beļska).

Aleksandra Gorbačenko (9. klase) - atzinība latviešu valodas un literatūras olimpiādē (sk. Sanita Ceirule).

Gusts Matīss Apermanis (8. klase) - atzinība angļu valodas olimpiādē (sk. Lūcija Sniķere).

Emīlija Ausma Širaka (5. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Kristīne Kelerta, Aiga Priedniece).

Una Nelsone (4. klase) - atzinība vizuālās mākslas olimpiādē (sk. Gunta Lagzdiņa).

Madara Upeniece (3. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Agita Grigorjeva).

Elizabete Lapiņa (3. klase) - atzinība latviešu valodas olimpiādē (sk. Ilze Čudare).

Aleksandrs Geižāns (3. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Ilze Čudare).

Ketrina Novicka (3. klase) - atzinība matemātikas olimpiādē (sk. Nadežda Pavlova).

Komanda (Anna Hrističa, Līva Zuja, Ervīns Karavackis, Leo Kristians Spūle, Jēkabs Čudars, Evija Petrovska) (6.-8. klase) - atzinība kombinētajā vēstures un sociālo zinību olimpiādē (sk. Daina Tauriņa, Annija Bergmane, Laura Grava, Uldis Tomass Šimens).

Starpnovadu sporta sacensības

Zane Freimane (10. klase) - 1. vieta 100 m barjerskriešanā, 1. vieta augstlēkšanā, 2. vieta 100 m skrējienā, 2. vieta tāllēkšanā, 3. vieta lodes grūšanā (sk. Valda Kublicka).

Ieva Rence (11. klase) - 1. vieta 100 m skrējienā, 1. vieta 400 m skrējienā, 1. vieta tāllēkšanā (sk. Valda Kublicka).

Sandis Dzenītis (11. klase) - 1. vieta 400 m skrējienā, 1. vieta tāllēkšanā, 1. vieta šķēpa mešanā (sk. Valda Kublicka).

Markuss Dāgs Krūze (5. klase) - 1. vieta 4 X 100 m stafetē, 1. vieta 300 m skrējienā, 1. vieta 800 m skrējienā (sk. Austris Šaicans).

Filips Rils (4. klase) - 1. vieta 4 X 100 m stafetē, 1. vieta tāllēkšanā, 2. vieta 80 m barjerskrējienā (sk. Austris Šaicans).

Patriks Sokorovs (4. klase) - 1. vieta 4 X 100 m stafetē, 1. vieta 60 m sprintā, 2. vieta tāllēkšanā (sk. Austris Šaicans).

Annija Stepiņa (8. klase) - 1. vieta tāllēkšanā, 1. vieta augstlēkšanā, 3. vieta 100 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Marija Katrīna Siliņa (4. klase) - 1. vieta augstlēkšanā, 2. vieta 60 m barjerskrējienā, 2. vieta 4 X 100 m stafetē (sk. Austris Šaicans).

Jēkabs Čudars (8. klase) - 1. vieta 400 m skrējienā, 2. vieta 110 m barjerskriešanā, 3. vieta 100 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Marks Melins (4. klase) - 1. vieta 4 X 100 m stafetē, 2. vieta 60 m barjerskrējienā, 3. vieta bumbiņas mešanā (sk. Austris Šaicans).

Mārtiņš Zuments (8. klase) - 1. vieta tāllēkšanā, 2. vieta 100 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Mārtiņš Zaķis (6. klase) - 1. vieta 4 X 100 m stafetē, 2. vieta 300 m skrējienā (sk. Madara Miķelsone-Pobiaržena).

Kristers Circāns (3. klase) - 1. vieta 4 X 100 m stafetē, 2. vieta 60 m sprintā (sk. Madara Miķelsone-Pobiaržena).

Alise Akmane (3. klase) - 1. vieta bumbiņas mešanā, 2. vieta 4 X 100 m stafetē (sk. Madara Miķelsone-Pobiaržena).

Kristiāns Volks (5. klase) - 1. vieta 4 X 100 m stafetē, 3. vieta tāllēkšanā (sk. Austris Šaicans).

Lūkass Ķikusts (3. klase) - 1. vieta 4 X 100 m stafetē, 3. vieta 60 m barjerskrējienā (sk. Madara Miķelsone-Pobiaržena).

Rinalds Valts Zariņš (12. klase) - 1. vieta 100 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Karlīna Brunovska (9. klase) - 1. vieta 1500 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Ričards Jānis Liepiņš (6. klase) - 1. vieta šķēpa mešanā (sk. Madara Miķelsone-Pobiaržena).

Raivis Ruzģis (6. klase) - 1. vieta lodes grūšanā (sk. Madara Miķelsone-Pobiaržena).

Agate Bainora (5. klase) - 1. vieta augstlēkšanā (sk. Austris Šaicans).

Ēriks Anspaks (5. klase) - 1. vieta 80 m barjerskrējienā (sk. Austris Šaicans).

Meiteņu komanda (Elizabete Putniņa, Ieva Rence, Zane Freimane, Laine Sokolova) (10.-12. klase) - 1. vieta 4 x 100 m stafetē (sk. Valda Kublicka).

Zēnu komanda (Mārtiņš Zuments, Kristiāns Cagulis, Artūrs Šāblis, Eduards Doroņins) (8.-9. klase) - 1. vieta 4 x 100 m stafetē (sk. Valda Kublicka).

Zēnu komanda (Leo Kristiāns Spūle, Kristians Armanovs, Ričards Jānis Liepiņš, Mārcis Karašovs, Jānis Kazerovskis, Krišjānis Āboltiņš) (6.-7. klase) - 1. vieta četrcīņā (60 m sprints, bumbiņas mešana, tāllēkšana, 500 m) (sk. Madara Miķelsone-Pobiaržena, Valda Kublicka).

Kristiāna Poļakova (11. klase) - 2. vieta lodes grūšanā, 2. vieta šķēpa mešanā (sk. Valda Kublicka).

Kristiāna Zeimule (6. klase) - 2. vieta 80 m sprintā, 2. vieta 300 m skrējienā (sk. Austris Šaicans).

Milēna Blate (4. klase) - 2. vieta 60 m sprintā, 3. vieta tāllēkšanā (sk. Austris Šaicans).

Paula Naumova (4. klase) - 2. vieta 4 X 100 m stafetē, 3. vieta 60 m sprintā (sk. Austris Šaicans).

Rasma Knipše (9. klase) - 2. vieta 800 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Enija Zaharevska (6. klase) - 2. vieta četrcīņā individuāli (sk. Austris Šaicans).

Elvita Ozola (6. klase) - 2. vieta lodes grūšanā (sk. Madara Miķelsone-Pobiaržena).

Edvards Krasnais (5. klase) - 2. vieta 80 m sprintā (sk. Austris Šaicans).

Estere Kļaviņa (5. klase) - 2. vieta tāllēkšanā (sk. Austris Šaicans).

Emīls Līcītis (5. klase) - 2. vieta 4 X 100 m stafetē (sk. Austris Šaicans).

Elīza Andra Ozoliņa (4. klase) - 2. vieta lodes grūšanā (sk. Austris Šaicans).

Roberts Ramza (3. klase) - 2. vieta 300 m skrējienā (sk. Madara Miķelsone-Pobiaržena).

Zēnu komanda (Valts Zariņš, Kristiāns Daņilovs, Sandis Dzenītis, Sandis Reinvalds) (11.-12. klase) - 2. vieta 4 x 100 m stafetē (sk. Valda Kublicka).

Meiteņu komanda (Alise Stroža, Nikola Barone, Karlīna Brunovska, Annija Stepiņa) (8.-9. klase) - 2. vieta 4 x 100 m stafetē (sk. Valda Kublicka).

Meiteņu komanda (Enija Zaharevska, Keita Kožuhovska, Elīza Āboliņa, Marta Elizabete Siliņa, Alise Evelīna Toča, Frīda Binduka) (6.-7. klase) - 2. vieta četrcīņā (60 m sprints, bumbiņas mešana, tāllēkšana, 500 m) (sk. Austris Šaicans, Madara Miķelsone-Pobiaržena, Valda Kublicka).

Gustavs Dosbergs (5. klase) - 3. vieta 80 m sprintā, 3. vieta 300 m skrējienā (sk. Austris Šaicans).

Elizabete Putniņa (12. klase) - 3. vieta tāllēkšanā (sk. Valda Kublicka).

Kristiāns Daņilovs (12. klase) - 3. vieta 1500 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Simona Reihmane (10. klase) - 3. vieta 800 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Armands Cunskis (9. klase) - 3. vieta 800 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Nikola Barone (12. klase) - 3. vieta tāllēkšanā (sk. Valda Kublicka).

Džeina Kļavapure (9. klase) - 3. vieta 1500 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Tomass Kontrims (8. klase) - 3. vieta 1500 m skrējienā (sk. Valda Kublicka).

Aleksandrs Sproģis (8. klase) - 3. vieta tāllēkšanā (sk. Valda Kublicka).

Krišjānis Āboltiņš (7. klase) - 3. vieta četrcīņā individuāli (sk. Valda Kublicka).

Elīna Bainora (3. klase) - 3. vieta augstlēkšanā (sk. Sandis Rjabinovs).

Zēnu komanda (Emīls Līcītis, Rihards Strautiņš, Gustavs Dosbergs, Ričards Galviņš, Adrians Rutkis, Kristaps Tripans, Gustavs Līpenītis, Filips Rilss) (4., 5. klase) - 3. vieta sporta sacensībās "Tautas bumba" (sk. Austris Šaicans).