Aktualitātes

Par skolu

Mācības

Interešu izglītība

Projekti, konkursi

Skolēnu padome

Skolēnu sasniegumi

Avīze "Logs"

Kontakti

 

Noderīgas saites


Radi savu video un esi nodOKļu vlogeris!

VID aicina ikvienu jaunieti vecumā no 16 – 19 gadiem piedalīties video konkursā "Es – nodOKļu vlogeris!" un laimēt noderīgas balvas. Lai piedalītos konkursā, jāizveido video īsfilma (vēlams līdz 3 min.) par nodokļu tēmu, piemēram, kāpēc nodokļi ir jāmaksā vai kāds labums cilvēkam un sabiedrībai kopumā, ja godīgi tiek maksāti nodokļi.

    Kā piedalīties konkursā?
  1. Jāizveido komanda, kurā maksimālais cilvēku skaits ir 3, un līdz š.g. 19.oktobrim jāpiesaka savas komandas dalība konkursā, aizpildot pieteikuma anketu.
  2. Jāizveido video īsfilma par nodokļu tēmu un līdz 19.novembrim tā jāiesūta Valsts ieņēmumu dienestam.

Video formāts vai konkrētais temats nav noteikts, tā ir brīva komandas izvēle. Vienīgais nosacījums – video nedrīkst būt garāks par 3 – 5 min. un tajā ir runa par nodokļiem.
Iesūtītos video vērtēs VID eksperti un neatkarīga žūrija jeb vērtēšanas komisija, kuras sastāvā darbosies eksperts vizuālajā komunikācijā un sociālajos medijos, pārstāvji no "Junior Achievement – Young Enterprise Latvija", kā arī Zinātkāres centra "Zinoo". Labāko video autori apbalvošanas pasākumā, kas notiks š.g. 6.decembrī Valsts ieņēmumu dienestā, Rīgā, Talejas ielā 1, saņems vērtīgas balvas – portatīvie datori, planšetes un viedpulksteņi!
Konkursa nolikums un pieteikuma anketa.
Valsts prezidenta kanceleja aicina visu Latvijas skolu 5.-12. klašu skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā un uzrakstīt eseju vai izveidot video, kas veltīts tēmai „Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijai dzimšanas dienā".
Pieteikšanās termiņš konkursam ir 2018. gada 23. oktobris. Eseja vai video uzruna ar teksta atšifrējumu jāiesniedz elektroniski kopā ar aizpildītu pieteikuma veidlapu, nosūtot uz e-pastu konkurss@president.lv. Valsts prezidenta kanceleja aicina skolēnus, skolotājus un vecākus rūpīgi iepazīties ar konkursa nolikumu. Konkursa plakāts.
Rīgas Tehniskā universitāte un RTU Inženierzinātņu vidusskola sadarbībā ar Lattelecom organizē konkursu “Nākotnes inženieris” Latvijas skolu 7.-9.klašu skolēniem.
Lai piedalītos, skolēnam līdz 28. oktobrim vizuālais materiāls video formātā par nākotnes profesiju jānosūta uz e-pastu skola@rtu.lv.
Galvenā balva - Apple firmas planšetdators. Plakāts.

Lieliska iespēja bērniem nopelnīt aizraujošu ceļojumu visai klasei

YouTube kanāls ir šodienas bērnu ikdiena – skatoties video, viņi ne vien izklaidējas, bet arī apgūst jaunas zināšanas. Būt par youtuberi ir daudzu bērnu sapnis, jo šī ir iespēja gan parādīt savas radošās prasmes, veidojot atraktīvus video, gan iegūt vienaudžu atzinību. Tāpēc aicinām 1. – 6. klases skolēnus piedalīties Amigo Juniori YouTube kanāla Klases izaicinājuma konkursā, lai aizraujošā veidā attīstītu savu izdomu un spējas radoši izpausties ar tehnoloģiju palīdzību, vienlaikus saņemot vērtīgu pieredzi vienotā komandas darbā.
Skolotājs piesaka klases komandu līdz 1. novembrim.
Vairāk informācijas un pieteikšanās šeit.


Gatavojoties Latvijas Republikas simtgades svinībām, Likteņdārzs aicina Latvijas skolu skolēnus piedalīties konkursā par lielāko novada sveci. Skolēni tiek aicināti veidot klasi pārstāvošās komandas, kopīgi vākt parafīnu un vecās sveces, lai konkursa noslēgumā sadarbībā ar SIA "Baltic Candles" tiktu izlietas piecas lielsveces – pa vienai katram novadam (Latgalei, Kurzemei, Vidzemei un Zemgalei) un Rīgai. Konkursa uzvarētāji būs klase, kura būs savākusi visvairāk parafīna un saņems īpašu balvu no Likteņdārza draugiem - hokeja kluba "Dinamo Rīga" - iespēju apmeklēt hokeja spēli un tikties ar hokejistiem.
Konkurss norisināsies no 1. oktobra līdz 5. novembrim.
Nolikums un pieteikuma anketa.

LATVIJAS REPUBLIKAS KONKURENCES PADOME (17.10.2018.) aicina vidusskolēnus piedalīties konkurences tematikai veltītā stop-motion video konkursā "Konkurencē labāk vairāk". Konkursa uzdevums ir individuāli vai skolēnu grupā līdz trim dalībniekiem sagatavot stop-motion​ video, kurā oriģinālā veidā atspoguļoti ieguvumi, kas rodas, ja godīgā konkurencē piedalās vairāk nekā viens spēlētājs, un līdz 16. novembrim to nosūtīt uz e-pasta adresi konkurence@kp.gov.lv
Vairāk informācijas
Loģiskās domāšanas konkurss Bebr[a]s - piesakiet savu klasi!

Lieliska iespēja skolēniem aizstāvēt skolas godu starptautiskā informātikas konkursā 5.-12.klasei. Šogad konkurss norisināsies tiešsaistē no 12. līdz 23. novembrim.
Nenokavējiet pieteikšanos – reģistrācija līdz š.g. 8. novembrim!
Uzzini vairāk un reģistrējies Bebr[a]s mājaslapā!


CSDD konkurss 6.-8.kl. skolēniem „Gribu būt mobils" sāk jauno sezonu 1. oktobrī. Pieteikuma anketa tiešsaistē (aizpildāma no 1. oktobra).
Neklātienes kārta notiek no 1. oktobra līdz 30. novembrim.
Nolikums
Krible krable bums! Tiek izsludināts pasaku konkurss!
Ja jūs vēlaties kļūt par līdzautoru lielai bērnu pasaku grāmatai, tad šis konkurss ir domāts jums. Uzvarētājiem ir paredzētas naudas balvas. Darbi jāiesūta līdz 2018. gada 1. decembrim uz e-pastu info@bozarts.eu
Uzzini vairāk!