Aktualitātes

Par skolu

Mācības

Interešu izglītība

Projekti, konkursi

Skolēnu padome

Skolēnu sasniegumi

Avīze "Logs"

Kontakti

 

Noderīgas saites


Latvijas valsts simtgadei veltīts projekts - Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss ”Mana zeme skaistā” 1.-12. klašu skolēniem.
Projekta mājas lapā katrs skolēns varēs ievietot savu attēlu, kurā tos varēs aplūkot un par tiem nobalsot lapas apmeklētāji. Labāko darbu autori saņems apbalvojumus, un viņu radītie attēli tiks izgatavoti kā foto gleznas. Izgatavotās foto gleznas tiks nogādātas skolās un izvietotas skolas telpās. Darbu iesniegšana no aprīļa līdz maija beigām.
Vairāk informācijas šeit.
Fotokonkurss "Dabas skati Vikipēdijā 2018". Šī konkursa mērķis ir popularizēt un dokumentēt Latvijas īpaši aizsargājamās dabas teritorijas, kā arī informēt jauniešus par brīvi licencētu mediju materiālu publicēšanu tīmeklī.
Konkurss sākās 1. maijā un noslēgsies 31. maija vakarā. Konkursa pirmā kārta notiks valstu līmenī vismaz 27 pasaules valstīs, bet šo konkursu labākie darbi iekļūs starptautiskajā kārtā. Balvu fonds ir 600 EUR.
Daba nemitīgi mainās — 2018. gadā nobruka Latvijas garākās zināmās alas — Dauģēnu Lielās alas — ieejas zāle, tādējādi samazinot alas garumu par aptuveni 10—15 metriem, tāpēc ir svarīgi dokumentēt dabas pieminekļu pašreizējo stāvokli, lai liecības par tiem paliktu arī nākamajām paaudzēm.
Vairāk informācijas šeit.Latvijas Piļu un muižu asociācija un Latvijas Privāto vēsturisko ēku asociācija Eiropas kultūras mantojuma gada ietvaros aicina 7.-8. klašu un 11.-12. klašu skolēnus piedalīties aizraujošā konkursā "Mans biznesa plāns Latvijas pilij vai muižai". Abas klašu grupas konkursā tiks vērtētas atsevišķi. Uzvarētāju komandas iegūs iespēju visai klasei rīkot neaizmirstamu klases vakaru kādā no Latvijas vēsturiskajām ēkām.
Izlasi nolikumu un veido komandu dalībai konkursā!
Biznesa plāns jāiesniedz līdz 31. maijam.

Lai veicinātu bērnu un jauniešu interesi par dabas bioloģisko daudzveidību un mudinātu to iepazīt klātienē, UNESCO Latvijas Nacionālā komisija sadarbībā ar izglītības uzņēmumu “Lielvārds”, Dabas aizsardzības pārvaldi un Vidzemes Augstskolu izziņo foto stāstu akciju “Cilvēks vidē”.
Akcijā var piedalīties jebkurš skolas vecuma bērns vai jaunietis. Darbus akcijai var iesniegt līdz 2018. gada 30. septembrim plkst. 17.00, augšupielādējot tos vietnē darini.lv. Akcijai pieteiktos darbus vērtēs žūrija, atlasot 12 foto vēstījumus, kas pārtaps par 2019. gada kalendāra ilustrācijām.
Plašāka informācija par akcijas norisi pieejama tiešsaistes vietnē