Aktualitātes

Par skolu

Mācības

Interešu izglītība

Projekti, konkursi

Skolēnu padome

Skolēnu sasniegumi

Avīze "Logs"

Kontakti

 

Noderīgas saites


Lai stiprinātu pieklājīgu un atbildīgu uzvedību tiešsaistē, Samsung skola nākotnei ir izsludinājusi projektu konkursu 9.-12. klašu skolēniem "Latvijas jauniešu netiķete", aicinot skolēnus radīt labas digitālās uzvedības vadlīnijas. Projektu var iesniegt vienā no sekojošām kategorijām:

 • PRIVĀTUMS UN DROŠĪBA
 • AUTORTIESĪBAS
 • DIGITĀLĀ UZVEDĪBA (mobings, domu paušana digitālājā vidē, medijpratība)
 • E-SAZIŅAS NETIĶETE SKOLĀ (saziņa ar klasesbiedriem, skolotājiem)

  Darbus var gatavot, izmantojot dažādus izpausmes veidus – rakstītu tekstu, infografiku, foto, animācijas, audio vai video u.c. Plašāka informācija par konkursu, izsniedzamajiem darbiem un to formātu, iesniegšanu un izvērtēšanu atrodama www.skolanakotnei.lv. Iesniegšanas termiņš – 15. decembris.


  Jelgavas pašvaldība aicina 1.-4. klašu skolēnus piedalīties kolāžu konkursā "Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls Jelgavā 2019"! Galvenā balva - apmaksāts autobuss un festivāla apmeklējums!
  Kolāžu konkursa tēma – Ziemas stāsts. Katrs klašu kolektīvs drīkst iesniegt vienu A2 izmēra kolāžu. Darbu iesniegšana konkursam norisinās no 26.11.18. līdz 17.01.19.
  Konkursa nolikums un pieteikuma anketa.


  AS “Latvijas Zaļais punkts” kopā ar partneriem sagādājis interesantu un aizraujošu konkursu 1.-9.kl. skolēniem – “ZAĻAIS RESTARTS II ”. Konkurss norisinās no 12.decembra līdz 11.februārim un tā mērķis ir veicināt skolēnu zināšanas un izpratni par atkritumu šķirošanas nepieciešamību, resursu saudzīgu patēriņu un materiālu otrreizēju izmantošanu.
  Konkursā (individuāli vai grupās) no izlietotā iepakojuma vai citiem savu laiku nokalpojušiem materiāliem jārada jaunas, praktiski izmantojamas lietas. Tā ir lieliska iespēja gan stundu saturā, gan ārpusklašu nodarbībās integrēt tēmas par atkritumu šķirošanu un otrreizēju materiālu izmantošanu, nodrošinot skolēniem iespēju līdzdarboties un strādāt grupās, vienlaikus attīstot radošās un sociālās prasmes.
  Konkursa uzvarētāji saņems vērtīgas balvas – ar visu klasi varēs doties uz “LIDO” atpūtas centra slidotavu un pēc tam baudīt maltīti “LIDO” restorānā, “Skrīveru saldumu” gardumu grozus, kā arī ekskursiju uz “Skrīveru emociju fabriku”.
  Konkursa nolikums.

  Konkurss vidusskolēniem “Gada jaunais autovadītājs” paredzēts no 15 līdz 18 gadu vecumam. Vismaz trim jauniešiem no klases mājaslapā www.gadaautovaditajs.lv jāaizpilda tests, lai kvalificētos konkursa klātienes kārtai. 30 klasēm savā skolā būs iespēja noklausīties satiksmes drošības lekciju un izmēģināt auto apgāšanās stendu – avārijas imitāciju.
  Konkurss paredzēts divās daļās – līdz 2019. gada marta beigām – teorētiskā daļa, testa aizpildīšana. Savukārt, no 1.aprīļa līdz pat mācību gada noslēgumam norisināsies bezmaksas satiksmes drošības apmācības skolās – 30 klasēm visā Latvijā. Tajās būs iespēja izbaudīt auto apgāšanās stendu – avārijas imitāciju, kad esi ar kājām gaisā, kā arī alkohola reibumu imitējošas brilles, kuras uzvelkot jāveic dažādi šķietami vienkārši uzdevumi, bet “esot reibumā”, tie kļūst sarežģīti izpildāmi.
  Vairāk informācijas