Aktualitātes

Par skolu

Mācības

Interešu izglītība

Projekti, konkursi

Skolēnu padome

Skolēnu sasniegumi

Avīze "Logs"

Kontakti

 

Noderīgas saites


Lai veicinātu bērnu un jauniešu interesi par dabas bioloģisko daudzveidību un mudinātu to iepazīt klātienē, UNESCO Latvijas Nacionālā komisija sadarbībā ar izglītības uzņēmumu “Lielvārds”, Dabas aizsardzības pārvaldi un Vidzemes Augstskolu izziņo foto stāstu akciju “Cilvēks vidē”.
Akcijā var piedalīties jebkurš skolas vecuma bērns vai jaunietis. Darbus akcijai var iesniegt līdz 2018. gada 30. septembrim plkst. 17.00, augšupielādējot tos vietnē darini.lv. Akcijai pieteiktos darbus vērtēs žūrija, atlasot 12 foto vēstījumus, kas pārtaps par 2019. gada kalendāra ilustrācijām.
Plašāka informācija par akcijas norisi pieejama tiešsaistes vietnē
Skolēnu īsfilmu konkurss „Mana nākotnes skola”
1. Pirmā pieteikšanās dalībai konkursā notiek no 2018. gada 3. septembra līdz 2018. gada 17. septembrim (ieskaitot).
2. Konkursa darbu (īsfilmu) izstrāde un iesūtīšana konkursam SIA “Dautkom TV” notiek no 2018. gada 17. septembra līdz 2018. gada 1. oktobrim (ieskaitot) uz e-pasta adresi dautkom@dautkom.lv ar norādi “Konkursam “Mana nākotnes skola””.
Konkursa nolikums.
Fotokonkurss 15 līdz 25 gadus veciem jauniešiem "Es=Latvija". Darbi līdz 2018. gada 1.oktobrim jāsūta uz e-pastu konkurss@saeima.lv.
Konkursa plakāts.
Uzzini vairāk Saeimas mājas lapā!
Krible krable bums! Tiek izsludināts pasaku konkurss!
Ja jūs vēlaties kļūt par līdzautoru lielai bērnu pasaku grāmatai, tad šis konkurss ir domāts jums. Uzvarētājiem ir paredzētas naudas balvas. Darbi jāiesūta līdz 2018. gada 1. decembrim uz e-pastu info@bozarts.eu
Uzzini vairāk!