Aktualitātes

Par skolu

Mācības

Interešu izglītība

Projekti, konkursi

Skolēnu padome

Skolēnu sasniegumi

Avīze "Logs"

Kontakti

 

Noderīgas saites


CSDD konkurss „Gribu būt mobils" sāk jauno sezonu!

Lai palīdzētu skolēniem apgūt kvalitatīvas zināšanas par satiksmes drošības jautājumiem, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicina visus 6.-8. klašu skolēnus šajā mācību gadā būt mobiliem un piedalīties konkursā „Gribu būt mobils".
Aizpildiet pieteikumu anketu mājas lapā berniem.csdd.lv un, sākot ar 2017.gada 19. septembri, esiet aktīvi un mobili!
Konkurss notiks 3 posmos no 2017. gada 12. oktobra līdz 2018. gada martam visā Latvijā. Neklātienes sacensības (internetā), bet 7 pusfināli un fināls - klātienes sacensības.
Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.UNESCO Latvijas Nacionālā komisija un Latvijas Universitātes Latviešu valodas institūts aicina piedalīties UNESCO Starptautiskajai dzimtās valodas dienai veltītā akcijā "Vietvārdu talka", kuras mērķis ir apzināt, pierakstīt un datubāzē www.vietvardi.lv reģistrēt Latvijas daudzveidīgos un krāšņos vietvārdus. Talka ilgs līdz pat 30. septembrim. Vairāk informācijas.Zemkopības ministrija aicina 1. - 12. klašu skolēnus līdz 6. oktobrim piedalīties konkursā "Mūsu mazais pārgājiens 2017". Konkursa nolikums šeit.
Jaunā kvalitātē un ar pilnu jaudu pie skolēniem atgriežas konkurss "Ventspils IT izaicinājums". Šogad balvas lielākas, dalībnieku vairāk, fināls grandiozāks. Aicinām skolas mudināt 1.-12. klašu skolēnus izveidot komandas un piedalīties šī gada grandiozākajā skolēnu konkursā! Pieteikšanās līdz 13. oktobrim. Uzzini vairāk.
Konkursa nolikums
Logo konkursa nolikums

Aicinājums piedalīties Learn IT un Tele2 Shared Service Center programmēšanas konkursā!

Iesūtot saites uz savām programmām un īsu aprakstu par to, kā Jums veicies uz e-pasta adresi info@learnit.lv līdz 23. oktobrim, radošāko lietotņu un pārdomātākā koda autori saņems veicināšanas balvas no Learn IT un Tele2 Shared Service Center.

Saite uz videopamācību šeit.


Gatavojoties Lāčplēša dienai un Latvijas simtgadei, kā arī veicinot patriotismu un nacionālo apziņu, jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem aicināti piedalīties fotokonkursā "Mūsu karogs".
Darbi jāiesniedz līdz 26. oktobrim.
Fotokonkursa nolikums.