Aktualitātes

Par skolu

Mācības

Interešu izglītība

Projekti, konkursi

Skolēnu padome

Skolēnu sasniegumi

Avīze "Logs"

Kontakti

 

Noderīgas saites


Kino, mūzika, vēsture, māksla, sports, mode, daba un daudz aizraujošu citu tēmu galerijas "Art Platz" sadarbībā ar vēstures skolotāju Edgaru Bērziņu organizētajā erudīcijas konkurā "ES ZINU VISU!".

Desmit pusfinālos tiks noskaidroti zinošākie un erudītākie jaunieši, kas finālā sacentīsies par lieliskām balvām! Piesakies, ja esi 9.-12. klases skolēns, aizpildot anketu.

NOLIKUMS. PIETEIKŠANĀS ANKETA.


Tiesībsarga birojs no pirmdienas, 17. maija, izsludina zīmējumu konkursu skolēniem “Uzzīmē savu tiesībsargu”. Konkursa mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu izpratni par tiesībsarga pienākumiem un uzdevumiem, atspoguļojot zīmējumā tiesībsarga veicamo darbu daudzveidību. Konkursā aicināti piedalīties 1. – 8. klašu skolēni no Latvijas skolām. Darbi konkursam ir jāiesniedz līdz 31. maijam.
Savukārt konkursa uzvarētājs, kurš saņems pārsteiguma balvu, tiks paziņots 8. jūnijā.
NOLIKUMS.
Jāņa Jaunsudrabiņa muzejs „Riekstiņi”, Neretas novada pašvaldība, Jāņa Jaunsudrabiņa biedrība aicina 11-19 gadus vecus jauniešus piedalīties literārajā un zīmējumu konkursā, kas veltīts Jāņa Jaunsudrabiņa darba "Ar makšķeri" ("Ūdeņi") simtgadei un Jāņa Jaunsudrabiņa 145. dzimšanas dienai. Darbi jāiesniedz līdz 10. jūlijam.
NOLIKUMS.

Foto: Simona Prohorenko Latvijas skolās tiek organizēts projekts Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss ”Mana zeme skaistā”, kura mērķis ir stiprināt Latvijas skolēnos piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot radošas aktivitātes.

Aicinām Jūsu skolu iesaistīties projektā, dodot iespēju skolēniem radoši izpausties, justies piederīgākiem savai dzimtenei un padarīt savu skolu skaistāku.

Attēli jāiesniedz no 1. septembra līdz 1. oktobrim.
Nolikums.
Vairāk informācijas.