Aktualitātes

Par skolu

Mācības

Interešu izglītība

Projekti, konkursi

Skolēnu padome

Skolēnu sasniegumi

Avīze "Logs"

Kontakti

 

Noderīgas saites


LATVIJAS REPUBLIKAS KONKURENCES PADOME (17.10.2018.) aicina vidusskolēnus piedalīties konkurences tematikai veltītā stop-motion video konkursā "Konkurencē labāk vairāk". Konkursa uzdevums ir individuāli vai skolēnu grupā līdz trim dalībniekiem sagatavot stop-motion​ video, kurā oriģinālā veidā atspoguļoti ieguvumi, kas rodas, ja godīgā konkurencē piedalās vairāk nekā viens spēlētājs, un līdz 16. novembrim to nosūtīt uz e-pasta adresi konkurence@kp.gov.lv
Vairāk informācijas


Radi savu video un esi nodOKļu vlogeris!

VID aicina ikvienu jaunieti vecumā no 16 – 19 gadiem piedalīties video konkursā "Es – nodOKļu vlogeris!" un laimēt noderīgas balvas. Lai piedalītos konkursā, jāizveido video īsfilma (vēlams līdz 3 min.) par nodokļu tēmu, piemēram, kāpēc nodokļi ir jāmaksā vai kāds labums cilvēkam un sabiedrībai kopumā, ja godīgi tiek maksāti nodokļi.

  Kā piedalīties konkursā?
 1. Jāizveido komanda, kurā maksimālais cilvēku skaits ir 3, un līdz š.g. 19.oktobrim jāpiesaka savas komandas dalība konkursā, aizpildot pieteikuma anketu.
 2. Jāizveido video īsfilma par nodokļu tēmu un līdz 19.novembrim tā jāiesūta Valsts ieņēmumu dienestam.

Video formāts vai konkrētais temats nav noteikts, tā ir brīva komandas izvēle. Vienīgais nosacījums – video nedrīkst būt garāks par 3 – 5 min. un tajā ir runa par nodokļiem.
Iesūtītos video vērtēs VID eksperti un neatkarīga žūrija jeb vērtēšanas komisija, kuras sastāvā darbosies eksperts vizuālajā komunikācijā un sociālajos medijos, pārstāvji no "Junior Achievement – Young Enterprise Latvija", kā arī Zinātkāres centra "Zinoo". Labāko video autori apbalvošanas pasākumā, kas notiks š.g. 6.decembrī Valsts ieņēmumu dienestā, Rīgā, Talejas ielā 1, saņems vērtīgas balvas – portatīvie datori, planšetes un viedpulksteņi!
Konkursa nolikums un pieteikuma anketa.Loģiskās domāšanas konkurss Bebr[a]s - piesakiet savu klasi!

Lieliska iespēja skolēniem aizstāvēt skolas godu starptautiskā informātikas konkursā 5.-12.klasei. Šogad konkurss norisināsies tiešsaistē no 12. līdz 23. novembrim.
Nenokavējiet pieteikšanos – reģistrācija līdz š.g. 8. novembrim!
Uzzini vairāk un reģistrējies Bebr[a]s mājaslapā!
Zinātnes centrs AHHAA aicina 7.-12.kl. skolēnus piedalīties visaizraujošākajā rudens skolēnu konkursā!

Video jāiesūta no 1. līdz 25. novembrim.
Vairāk informācijas mājas lapā.


CSDD konkurss 6.-8.kl. skolēniem „Gribu būt mobils" sāk jauno sezonu 1. oktobrī. Pieteikuma anketa tiešsaistē (aizpildāma no 1. oktobra).
Neklātienes kārta notiek no 1. oktobra līdz 30. novembrim.
Nolikums
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) izsludina konkursus
 • 5.-12.klašu skolēniem, aicinot īstenot iniciatīvas, kas vērstas uz skolas mikroklimata uzlabošanu, komandas veidošanu, draudzīgas un atbalstošas vides attīstīšanu mācību iestādē no 29.oktobra līdz 30. novembrim. Nolikums.
 • skolotājiem par klases audzināšanas stundu draudzīgas un cieņpilnas vides veicināšanai klasē no 2. novembra līdz 3. decembrim. Nolikums.
  Krible krable bums! Tiek izsludināts pasaku konkurss!
  Ja jūs vēlaties kļūt par līdzautoru lielai bērnu pasaku grāmatai, tad šis konkurss ir domāts jums. Uzvarētājiem ir paredzētas naudas balvas. Darbi jāiesūta līdz 2018. gada 1. decembrim uz e-pastu info@bozarts.eu
  Uzzini vairāk!

  Lai stiprinātu pieklājīgu un atbildīgu uzvedību tiešsaistē, Samsung skola nākotnei ir izsludinājusi projektu konkursu 9.-12. klašu skolēniem "Latvijas jauniešu netiķete", aicinot skolēnus radīt labas digitālās uzvedības vadlīnijas. Projektu var iesniegt vienā no sekojošām kategorijām:

 • PRIVĀTUMS UN DROŠĪBA
 • AUTORTIESĪBAS
 • DIGITĀLĀ UZVEDĪBA (mobings, domu paušana digitālājā vidē, medijpratība)
 • E-SAZIŅAS NETIĶETE SKOLĀ (saziņa ar klasesbiedriem, skolotājiem)

  Darbus var gatavot, izmantojot dažādus izpausmes veidus – rakstītu tekstu, infografiku, foto, animācijas, audio vai video u.c. Plašāka informācija par konkursu, izsniedzamajiem darbiem un to formātu, iesniegšanu un izvērtēšanu atrodama www.skolanakotnei.lv. Iesniegšanas termiņš – 15. decembris.


  Konkurss vidusskolēniem “Gada jaunais autovadītājs” paredzēts no 15 līdz 18 gadu vecumam. Vismaz trim jauniešiem no klases mājaslapā www.gadaautovaditajs.lv jāaizpilda tests, lai kvalificētos konkursa klātienes kārtai. 30 klasēm savā skolā būs iespēja noklausīties satiksmes drošības lekciju un izmēģināt auto apgāšanās stendu – avārijas imitāciju.
  Konkurss paredzēts divās daļās – līdz 2019.gada marta beigām – teorētiskā daļa, testa aizpildīšana. Savukārt, no 1.aprīļa līdz pat mācību gada noslēgumam norisināsies bezmaksas satiksmes drošības apmācības skolās – 30 klasēm visā Latvijā. Tajās būs iespēja izbaudīt auto apgāšanās stendu – avārijas imitāciju, kad esi ar kājām gaisā, kā arī alkohola reibumu imitējošas brilles, kuras uzvelkot jāveic dažādi šķietami vienkārši uzdevumi, bet “esot reibumā”, tie kļūst sarežģīti izpildāmi.
  Vairāk informācijas