Aktualitātes

Par skolu

Mācības

Interešu izglītība

Projekti, konkursi

Skolēnu padome

Skolēnu sasniegumi

Avīze "Logs"

Kontakti

 

Noderīgas saitesLatvijas Republikas tiesībsargs organizē īpašu konkursu bērniem un jauniešiem "Esi radošs – #RadiLikumu!", kura galvenais uzdevums ir izstrādāt Bērnu tiesību aizsardzības likumu bērniem un jauniešiem draudzīgā valodā.
Konkursā var piedalīties 7., 8., 10. un 11. klašu skolēni ar kādu no skolas skolotājiem kā komandas vadītāju. Ir noteiktas divas klašu grupas, un katrai no tām tiek iedalīti savi likuma panti, kas jāpārveido. Tiesībsargs sagatavojis arī ļoti vilinošu galveno balvu – braucienu uz AHHA centru Tartu, Igaunijā.
Komandām konkursam jāpiesakās līdz 24. februārim un darbi jāiesūta līdz 7. aprīlim. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 7. maijā un jau 28. maijā uzvarētāju komanda dosies braucienā uz AHHA zinātnes centru. Konkursa nolikums atrodams tiesībsarga mājas lapā www.tiesibsargs.lv. Piesaki komandu, apmeklējot saiti https://ej.uz/RadiLikumu.
Tiesībsargs Juris Jansons aicina visus 7., 8., 10., un 11. klašu skolēnus būt drosmīgiem un veidot savu dzīvi, piedaloties konkursā un izaicinot pašiem sevi! Kā arī aicina skolotājus veicināt jauniešos interesi un dalību konkursā.


Zaļā josta pagarina makulatūras un izlietoto bateriju vākšanas konkursa pieteikšanās laiku līdz 2019.gada 28.februārim mājas lapā www.tirailatvijai.lv. Pieteikšanās konkursiem saskaņā ar nolikumu nav iespējama tehnisku iemeslu dēļ. Atvainojamies par sagādātām neērtībām. Kolīdz varēs piereģistrēties, dosim Jums ziņu. Konkursa norisē nekas nemainās, variet droši vākt makulatūru un zvanīt par izvešanu savam apsaimniekotājam atbilstoši Konkursa nolikumā norādītajam.
Kolīdz mājas lapa darbosies, Jūsu nodotie makulatūras apjomi tiks automātiski ievadīti sistēmā.
Vēlot jaukus, sirsnīgus Ziemassvētkus,
Zaļās jostas kolektīvs.


IZSLUDINĀTS KONKURSS JAUNIEŠIEM "TAUTASDZIESMU MEMES"
Vairākas organizācijas, kas ikdienā darbojas ar jauniešiem, izsludinājušas konkursu "Tautasdziesmu MEMES", kurā aicina piedalīties ikvienu jaunieti vecumā no 13–25 gadiem, kurš vēlas attīstīt savas zināšanas par kultūrvēsturisko mantojumu un parādīt savu radošumu. Konkursa uzvarētāju apbalvošana un izstādes atklāšana notiks 2019. gada 20. martā Rīgā, Krišjāņa Barona muzejā.
Konkursa mērķis ir veicināt tautasdziesmu tradīciju saglabāšanu, popularizējot tās jauniešu vidū ar interesantām un mūsdienīgām aktivitātēm. Konkursā var piedalīties ikviens jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Lai piedalītos konkursā, ir jāizveido MEME, kurā radošā veidā ir iekļauta tautasdziesma. Konkursa nolikums pieejams tiešsaistē.
Pieteikums konkursam jāiesniedz līdz 28.02.2019., aizpildot tiešsaistes anketu. Izvērtēšanai tiek pieņemtas jaunieša brīvi izvēlētā tehnikā (paša uzņemta fotogrāfija, zīmējums, datorgrafika u.c.) izveidotas MEMES (ne vairāk kā 3) par tautasdziesmas tēmu.


IZSLUDINĀTS KONKURSS PROGRAMMĒTĀJIEM

Līdz 2019. gada 26. februārim dažādu vecuma grupu skolēni un viņu eksperti - skolotāji, vecāki, draugi - tiek aicināti pieņemt 24 dienu izaicinājumu, veidojot komandu un piesakoties Latvijas skolu atvērto datu hakatonam 2019.

Reģistrācija šeit.

Vai skolēniem 24 dienu laikā izdosies izveidot sev, savai skolai vai pilsētai noderīgu lietotni, viedtālruņa spēli vai kādu citu mūsdienīgu tehnoloģiju?
Par to spriedīs žūrija, kas noteiks 10 komandas, kuras cīnīsies par galveno balvu 500 eiro vērtībā. Arī labākās komandas eksperts - skolotājs vai vecāks iegūs naudas balvu 250 eiro vērtībā.
Hakatons notiks divās vecuma grupās – skolēniem līdz 9. klasei un skolēniem no 10. līdz 12. klasei. Aicināti piedalīties visu Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi, kā arī interešu izglītības pulciņu dalībnieki.

Vairāk informācijas šeit vai tiešsaistē
https://lata.org.lv/skolas2019/
https://www.facebook.com/events/2186463234744071/
https://twitter.com/LATA_orgLai motivētu sabiedrību samazināt plastmasas maisiņu patēriņu un rastu efektīvas, ilgtspējīgas, modernas un gaumīgas alternatīvas tradicionālajiem iepirkuma maisiņiem, "Zaļā josta" uzsāk un aicina piedalīties Latvijas izglītības iestādes audzēkņus radošā konkursā "Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!".
Pieteikšanās konkursam norisinās līdz š.g. 25. martam, iesūtot pieteikuma anketu uz e-pastu tirailatvijai@zalajosta.lv, elektroniskā reģistrācija līdz 11. martam.
Plašāka informācija par konkursu organizatoru mājaslapās www.tirailatvijai.lv un www.zalajosta.lv.
Nolikums
Plakāts
Pieteikuma anketa
Reģistrācija
Konkurss vidusskolēniem “Gada jaunais autovadītājs” paredzēts no 15 līdz 18 gadu vecumam. Vismaz trim jauniešiem no klases mājaslapā www.gadaautovaditajs.lv jāaizpilda tests, lai kvalificētos konkursa klātienes kārtai. 30 klasēm savā skolā būs iespēja noklausīties satiksmes drošības lekciju un izmēģināt auto apgāšanās stendu – avārijas imitāciju.
Konkurss paredzēts divās daļās – līdz 2019. gada marta beigām – teorētiskā daļa, testa aizpildīšana. Savukārt, no 1.aprīļa līdz pat mācību gada noslēgumam norisināsies bezmaksas satiksmes drošības apmācības skolās – 30 klasēm visā Latvijā. Tajās būs iespēja izbaudīt auto apgāšanās stendu – avārijas imitāciju, kad esi ar kājām gaisā, kā arī alkohola reibumu imitējošas brilles, kuras uzvelkot jāveic dažādi šķietami vienkārši uzdevumi, bet “esot reibumā”, tie kļūst sarežģīti izpildāmi.
Vairāk informācijas
Konkurss "Dizaina darbi" 7 - 16 gadus veciem skolēniem. Mākslas izglītības centrs TRĪS KRĀSAS aicina skolēnus individuāli vai grupā, skolotāja vai citu pieaugušo vadībā izstrādāt dizaina projektu, kas uzlabos cilvēku, dzīvnieku vai augu dzīvi. Dalībnieki tiks aicināti dokumentēt projektu no ieceres līdz idejas izstrādei. Konkursa darbu iesniegšana notiks elektroniski no 2019. gada 1. februāra līdz 10. jūnijam.
Vairāk informācijas konkursa nolikumā.