Aktualitātes


 
nodarbību grafiks
LEGO, lidmodelisms

Noderīgas saites

Par skolu

Mācības

Interešu izglītība Projekti, konkursi Skolēnu padome Skolēnu sasniegumi Avīze "Logs" Kontakti

Interešu izglītības nodarbību grafiks
2018./2019. m. g.

PIRMDIENA

Interešu grupa

Dalībnieki

Vadītājs

Laiks

Vieta

Dambrete

3.kl.

Ilze Čudare

7.stunda

16.kabinets

Dambrete

2.kl.

Ilze Čudare

8.stunda

16.kabinets

Deju kolektīvs "Dzīpariņš"

2. - 3.kl.

Inga Grima

14.30-15.10

1.korp. 2.stāvs

Deju kolektīvs "Dzīpariņš"

1.kl.

Inga Grima

15.20-16.00

1.korp. 2.stāvs

Teātra pulciņš

3. - 4.kl.

Anda Vaivade

7., 8.st.

53.kabinets

Teātra pulciņš

5. - 6.kl.

Anda Vaivade

9., 10., 11.st.

53.kabinets

Lego

2.kl.

Agita Grigorjeva

8.stunda

18.kabinets

Lego

1.kl.

Agita Grigorjeva

15.05-15.45

18.kabinets

Robotika 1.gr.

Sandijs Krastiņš

8., 9.st.

43.kabinets

Vispārējā fiziskā sagatavotība

Austris Šaicans

14.20-16.20

Sporta zāle

Koris "Sonāre"

Lāsma Streiķe

8.stunda

39.kabinets

Vēsturnīca

7. - 9.kl.

Annija Bergmane

8., 9.stunda

303.kabinets

Iepazīsti sevi!

7. - 9.kl.

Jevgēnija Sergejeva

14.40-16.10

406.kabinets

OTRDIENA

Interešu grupa

Dalībnieki

Vadītājs

Laiks

Vieta

Koris

2. - 4.kl.

Aija Pizāne

7.stunda

39.kabinets

Vokālais ansamblis "Atvariņi"

Aija Pizāne

8., 9.stunda

39.kabinets

Folkloras pulciņš

Gita Kalniņa

15.00-15.40

46.kabinets

Robotika 2.gr.

Sandijs Krastiņš

8., 9.st.

43.kabinets

Teātra sports

Anda Vaivade

15.30-17.30

246.kabinets

"Starpbrīdis"

Brigita Mežgale-Turlaja

7.stunda

230.kabinets

Lidmodelisms

Andris Ozols

16.00-18.00

56.kabinets

Volejbols

7. - 12.kl.

Madara Miķelsone-Pobiaržena

17.30-19.30

Sporta zāle

Eko pulciņš

Anna Grenciņa-Grencione

15.30-16.10

216.kabinets

TREŠDIENA

Interešu grupa

Dalībnieki

Vadītājs

Laiks

Vieta

Vizuālā māksla

1.kl.

Inta Veinšteina

8., 9.stunda

32.kabinets

Vizuālā māksla

2. - 5.kl.

Gunta Lagzdiņa

8., 9.stunda

33.kabinets

"Starpbrīdis"

Brigita Mežgale-Turlaja

7.stunda

230.kabinets

Deju kolektīvs "Dzīpariņš"

2. - 3.kl.

Inga Grima

14.30 - 15.10

1.korp. 2.stāvs

Deju kolektīvs "Dzīpariņš"

1.kl.

Inga Grima

15.20- 16.00

1.korp. 2.stāvs

"Fantāzijas papīrā"

2.kl.

Inita Zalaka

7.stunda

17.kabinets

"Fantāzijas papīrā"

3.kl.

Inita Zalaka

8.stunda

17.kabinets

Koris

1.kl.

Laura Zarovska

7.stunda

39.kabinets

CETURTDIENA

Interešu grupa

Dalībnieki

Vadītājs

Laiks

Vieta

Robotika 3.gr.

Sandijs Krastiņš

9., 10.stunda

212.kabinets

Vizuālā māksla

2. - 5.kl.

Gunta Lagzdiņa

8., 9.stunda

33.kabinets

Lidmodelisms

Andris Ozols

16.00-18.00

56.kab.

"Lakstīgalas"

Aija Pizāne

14.20-15.50

39.kabinets

Volejbols

7. - 12.kl.

Madara Miķelsone-Pobiaržena

17.00-19.00

Sporta zāle

Lego

3.kl.

Agita Grigorjeva

8.stunda

18.kabinets

Folkloras pulciņš

Gita Kalniņa

15.00-15.40

46.kabinets

EP Vēstnieku skola

Daina Tauriņa

9.stunda

231.kabinets

Koris

1.kl.

Laura Zarovska

7.stunda

39.kabinets

Vispārējā fiziskā sagatavotība

Austris Šaicans

15.00-17.00

Sporta zāle

PIEKTDIENA

Interešu grupa

Dalībnieki

Vadītājs

Laiks

Vieta

Koris "Sonāre"

Lāsma Streiķe

1.stunda

39.kabinets

Dambrete

1.kl.

Ilze Čudare

7.stunda

16.kabinets

Dambrete

4.kl.

Ilze Čudare

8.stunda

16.kabinets

Koris

2. - 4.kl.

Aija Pizāne

7.stunda

39.kabinets

Vokālais ansamblis "Atvariņi"

Aija Pizāne

8., 9.stunda

39.kabinets

Ritmika

Uldis Tomass Šimens

13.30

53.kabinets

Jaunsargu pulciņš

Kristaps Kancāns

16.00-17.30

55.kabinets