Aktualitātes

Par skolu

Mācības

Interešu izglītība

Projekti, konkursi

Skolēnu padome

Skolēnu sasniegumi

Avīze "Logs"

Kontakti

 
Skolas soma
ar ES atbalstu
Comenius
eTwinning
Erasmus+
Nordplus Junior
citi

Noderīgas saites


2014./2015.m.g. un 2015./2016.m.g.

8.e klases skolēni turpina sadarbību ar Dānijas skolu Trongårdsskolen. Šoreiz sadarbojamies, veidojot ikmēneša avīzi interneta vidē, kurā mēs rakstām par mums aktuālo, kas notiek pilsētā, skolā, klasē. Tādu pašu virtuālo avīzi veido dāņu skolēni. Šis projekts tiek veikts viena gada garumā - iesākām 2015.g.februārī un pabeigsim 2016.g.februārī. Skolēniem ir lieliska iespēja uzzināt, kāda ir skolēnu dzīve Dānijā, un mācīties uzrakstīt vācu valodā par aktualitātēm savā skolas dzīvē vesela gada garumā.


2013./2014.m.g.

Šajā mācību gadā nu jau 9.a un b klases skolēni, kuri apgūst vācu valodu, turpināja sadarbību ar Dānijas Trongårdsskolen 9.klašu skolēniem. Visa mācību gada laikā apguvām vācu valodu, iepriekš saskaņojot, par kādām kopīgām tēmām mācīsimies. Proti, nākotnes plāniem, mūziku, veselīgu dzīves veidu un ceļošanu. Skolēni veidoja video intervijas, izteicās par tēmām speciāli izveidotās tīmekļa lapās, katru nedēļu sazinājāmies Facebook`ā, mācību gada beigās apmainījāmies ar pašu gatavotām pārsteiguma paciņām. Projekta noslēgumā izvērtējām savu projektu un atzinām to par ļoti veiksmīgu kopīgu mācīšanās metodi.

9.a klase

9.b klase

2012./13.m.g.

8.ab klašu skolēni darbojās eTwinning projektā „Mediji mūsu dzīvē” un apguva vācu valodu kopā ar saviem vienaudžiem Dānijā – Trongårdsskolen 8.klases skolēniem. Viņi veidoja mājas lapu, kurā ievietoja sekojošus video – kādus medijus viņi izmanto, pašu veidotus reklāmas rullīšus, iepazīstināja ar sevi, savu skolu, savu pilsētu.

Vācu valodas skolotāja Inese Labanovska kļuva par eTwinning vēstnieci Latvijā.


5.c klases skolēni kopā ar skolotāju Lāsmu Peļņu iesaistījās divos eTwinning projektos.

2012.gada decembrī skolēni iepazina dažādu valstu kultūru un Ziemassvētku tradīcijas. Galarezultātā skolēni izveidoja Ziemassvētku kartiņas, ko nosūtīja visām projektā iesaistīto valstu skolām (Francija, Lietuva, Rumānija, Polija, Vācija, Spānija, Grieķija, Somija, Turcija un Itālija).

2. mācību semestrī skolēni interneta vidē sazinājās ar poļu skolēniem, iepazina vairāk viņu valsts kultūru, Lieldienu ēdienu tradīcijas. Abu valstu skolēni iepazina otras valsts ēdienu gatavošanas tradīcijas, veidojot prezentācijas par sev iemīļotu ēdienu receptēm angļu valodā.


2011./12.m.g.

Turpinot pagājušajā mācību gadā iesākto sadarbību ar Dānijas skolēniem, arī šogad piedalāmies eTwinning projektā. Salaspils 1.vidusskolas 9.ab klašu skolēni, kuri apgūst vācu valodu, veido mājas lapu vācu valodā par jauniešu vēlmēm, sapņiem, nākotnes nodomiem Latvijā un Dānijā. Tādā veidā skolēni iepazīst citas valsts jauniešus, praktiski pielietojot vācu valodu.
Projekta rezultātu var skatīt: šeit.

Apbalvota vācu valodas skolotāja Inese Labanovska

Skolotāja Inese Labanovska ir apbalvota ar Eiropas Kvalitātes Sertifikātu par projektu "Schulrucksack und Inhalt fotografieren". Skatīt.
Pavadošajā vēstulē teikts: "Apsveicam! Jūsu skola ir apbalvota ar Eiropas Kvalitātes sertifikātu par lielisko darbu ar eTwinning projektu "Schulrucksack und Inhalt fotografieren". Tas nozīmē, ka jūsu darbs, jūsu skolēnu darbs un jūsu skola ir atzīta visaugstākajā Eiropas līmenī."


2010./11.m.g.

eTwinning projekts

Mūsu skola piedalās eTwinning projektā. Šogad tie ir 8.a,b klašu skolēni, kuri apgūst vācu valodu, un skolotāja Inese Labanovska. Mūsu sadarbības partneri ir no Dānijas skolas Trongårdsskolen. I semestra projekta nosaukums bija: „Mūsu tradīcijas”, savukārt II semestrī - veidosim avīzi par skolu jauniešu dzīvi Salaspilī.

eTwinning ir skolu kopiena Eiropā. Skolotāji no visām dalībvalstīm var reģistrēties un pielietot eTwinning tiešsaistes rīkus (portālu un darba virsmu), lai atrastu viens otru, satiktos virtuāli, apmainītos idejām un praktiskiem piemēriem, apvienotos grupās, kopīgi mācītos mācību notikumos un iesaistītos tiešsaistes bāzētos projektos.

eTwinning projekta 2.semestra gala rezultāta darbu var apskatīt šeit.

Projektā tapušie video rullīši: Mātes diena, Latvijas neatkarības proklamēšanas diena, Jāņu diena un Mārtiņdiena.