Aktualitātes

Par skolu

Mācības

Interešu izglītība

Projekti, konkursi

Skolēnu padome

Skolēnu sasniegumi

Avīze "Logs"

Kontakti

 
vēsture
skolas nolikums
attīstības plāns
pašnovērtējuma ziņojums
pasākumi bildēs
jaunākie
2017./18.m.g. notikumi
2016./17.m.g. notikumi
2015./16.m.g. notikumi
2014./15.m.g. notikumi
2013./14.m.g. notikumi
2012./13.m.g. notikumi
2011./12.m.g. notikumi
2010./11.m.g. notikumi
2009./10.m.g. notikumi
uzņemšanas noteikumi
iekšējās kārtības noteikumi
vecākiem par kavējumiem
bibliotēka
skolas forma
ēdienkarte
atsauksmes


Noderīgas saitesMūsu 6.c Latvijas Labo darbu nedēļā (15.10.-21.10.2018.)

Salaspils 1. vidusskolas 6.c klase akcijā piedalās jau trešo gadu. Bērni kopā ar vecākiem sarūpē dāvanas Salaspils vientuļajiem iedzīvotājiem. Sadarbībā ar Salaspils sociālā dienesta darbinieku laipnu atsaucību tālāk dāvanas nonāk adresātiem.

Klases audzinātāja Dace Kontrimiene ir gandarīta, ka bērni un viņu vecāki ir ļoti atsaucīgi un labprāt piedalās akcijā. "Oktobra Labo darbu nedēļa ir kļuvusi par vienu no mūsu klases tradīcijām un es ceru, ka šīs nelielās, bet ļoti sirsnīgās dāvaniņas iepriecinās mūsu līdzcilvēkus. Lai šī tradīcija turpinās! Mēs arī turpmāk apņemamies atbalstīt un radīt prieku!"
Skatīt arī Salaspils novada mājas lapā!


Karjeras nedēļa SalaspilīSalaspilī Karjeras nedēļas ietvaros notika vairāki pasākumi. Tajos iesaistījās Salaspils 1. vidusskolas 12., 10.a, 10.b klases un 7.a,b,c,d klases un Salaspils 2.vidusskolas 12.a,b klases. Jaunieši piedalījās nodarbībās, klases stundās, kur izzināja savas karjeras veidošanas pamatus.

Vidusskolēniem nodarbības vadīja Salaspils 1.vidusskolas pedagogs - karjeras konsultants Valda Kublicka, bet 7.klasēm – klašu audzinātāji Madara Miķelsone–Pobiaržena, Aija Belija, Zanda Nelsone, Valda Kublicka.

Lasīt vairāk sadaļā "karjeras izglītība"!


4.c iegūst galveno balvu "Ilustrētā Junioriem" mēneša foto konkursā (9. oktobris)


Konkursa foto


un balva.

Vairāk lasiet un skatieties skolas blogā!Eiropas valodu dienas pasākumi (26. septembris)

Angļu valodas skolotāja Indra Frišfelde sākumskolas skolēniem organizēja pasākumu kopā ar Salaspils 2. vidusskolas skolēniem. Skanēja runas, dzejoļi un dziesmas latviešu, angļu un krievu valodā. Nobeigumā skolēnus gaidīja rakstīšanas uzdevums, kur arī vajadzēja izmantot šīs trīs valodas.

7.-12. klašu pasākumā skanēja dzejoļi par Latviju trīs valodās, nobeigumā - dzejolis franču valodā. Desmitās klases skolēniem vajadzēja par katru priekšnesumu izteikt vērtējumu. Viņi arī neskopojās ar pozitīviem izteikumiem par skolas biedru uzstāšanos. Skolotāji īpaši aicināja aplaudēt, lai iedrošinātu kautrīgākos.

Bildes šeit.


Olimpiskā diena 2018 (21. septembris)

Plkst. 10.00 skolas pagalmā pulcējās vingrotāji

Sporta skolotāji Valda, Madara, Austris un Sandis sagatavoja nelielu ieskatu šīs dienas notikumos sporta namā.

Olimpiskās dienas aktivitātēs Salaspils 1. vidusskolu pārstāvēja 2 komandas. 7.-9. klašu komanda sacentās galda tenisa turnīrā, kur vajadzēja parādīt reakciju, spējas un precizitāti. 4.-6. klašu komanda sacentās tenisa stafetē, jo šī gada olimpiskās dienas tēma bija "teniss". Tur norisinājās spraigas cīņas, cenšoties valdīt pār tenisa raketi.

Komandas:
4.-6. klašu komanda: Ivo Rakstiņš 6.b, Dominiks Sorokins 6.b, Daniils Fundorko 6.b, Ričards Janišs 5.c, Gustavs Dosbergs 5.c, Daniela Šeļagova 6.b, Enija Zaharevska 6.b, Liāna Šepere 6.b, Anete Alisa Leka 5.c, Valda Vasariete 5.c.
7.-8.klašu komanda: E.E.Kļaviņa, M.Kovaļova (7.c),J.Čudars, S.M.Lāčauniece, M.R.Zuments, T.Kontrims (8.c).

Milzīgs paldies komandām par sacensību garu un godīgas spēles principa ievērošanu!
Liels paldies 8. klašu orientēšanās komandām par izrādīto drosmi pārbaudīt sevi un izzināt Salaspili!
Bildes šeit.


Vidusskolēni iepazīstas ar karjeras iespējām diplomātiskajā dienestā

Karjeras izglītības ietvaros 17. septembrī Salaspils 1. vidusskolā viesojās STARTSTRONG pārstāvis Andris Arhomkins, kurš 11. un 12. klašu skolēniem pastāstīja par darba iespējām diplomātiskajā dienestā, kā arī par profesionālo ikdienu un par to, kas ir svarīgs un būtu jāievēro jebkurā darba intervijā. Jaunieši uzzināja par darbu diplomātijā, starptautiskajās organizācijās un miera misijās.


Mūsu skola - ekoskola!

14. septembrī Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē skolotāja Anna Grenciņa-Grencione ar aktīvākajiem EKO pulciņa dalībniekiem kopā ar 56 Latvijas skolām saņēma zaļo sertifikātu.


Drošu jauno mācību gadu!

12. septembrī Salaspils pašvaldības policists iepazīstina 1. a klases skolēnus ar kārtības un drošības noteikumiem. Skolēni sajūsminās par policista ekipējumu.


Ir sācies 2018./19.m.g.

Zinību dienas svinīgajā līnijā šogad pulcējās 1054 skolēni ar saviem skolotājiem un vecākiem. Skolēnu saimi papildināja piecas pirmās klases un divas desmitās. Gan skolas direktore Vera Kalniņa, gan novada domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars līdz ar laba vēlējumiem, uzsākot jauno darba cēlienu, īpaši sveica 9. klases skolnieku Arti Vijupu, kurš no Eiropas jauniešu informātikas olimpiādes pārveda bronzas medaļu, un viņa skolotāju Ievu Hermani.

Lai šajā mācību gadā Artim tikpat veiksmīgi un vēl veiksmīgāki starti!

1.a klase ar skolotāju Sintiju Lauri

1.b klase ar skolotāju Ingu Grimu

1.c klase ar skolotāju Viju Griestiņu

1.d klase ar skolotāju Ivetu Šulcu

1.e klase ar skolotāju Sintiju Lilienšteinu

Skatīt pasākuma bildes.