Aktualitātes

Par skolu

Mācības

Interešu izglītība

Projekti, konkursi

Skolēnu padome

Skolēnu sasniegumi

Avīze "Logs"

Kontakti

 
vēsture
skolas nolikums
attīstības plāns
pašnovērtējuma ziņojums
pasākumi bildēs
jaunākie
2017./18.m.g. notikumi
2016./17.m.g. notikumi
2015./16.m.g. notikumi
2014./15.m.g. notikumi
2013./14.m.g. notikumi
2012./13.m.g. notikumi
2011./12.m.g. notikumi
2010./11.m.g. notikumi
2009./10.m.g. notikumi
uzņemšanas noteikumi
iekšējās kārtības noteikumi
vecākiem par kavējumiem
bibliotēka
skolas forma
ēdienkarte
atsauksmes


Noderīgas saites


Vidusskolas izlaidums (29. jūnijs)

20 darbīgi, radoši un atsaucīgi jaunieši saņēma atestātu par vispārējās vidējās izglītības iegūšanu. Daudzi no viņiem tika sumināti par sasniegumiem mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos un sporta sacensībās, kā arī par labām un teicamām sekmēm ikdienas darbā un skolas dzīves organizēšanā, darbojoties skolēnu padomē. Skolēnu padomes prezidente Katrīna Zaķe saņēma Latvijas Simtgades stipendiju, ko nodrošina Finanšu ministrija un Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar VAS "Latvijas Loto".
Lai veiksmīgas tālākās gaitas mūsu absolventiem!

Absolventi ar klases audzinātāju Dainu Tauriņu


Skolotāji beidz 2017./18.m.g. un dodas atvaļinājumā (22. jūnijs)

Noslēguma pasākumā skolas direktore Vera Kalniņa atgādināja šī gada būtiskākos notikumus, vienlaikus aicinot domāt par turpmāk darāmo, kā arī pateicās par gada darbu katram kolēģim. Vairāki no viņiem saņēma atzinības, pateicības un piemiņas balvas, bet četras - ikgadējo skolotāja balvu "Pūci". Sveicam kolēģes Ilzi Čudari un Agitu Grigorjevu (sākumskola) un Daci Kontrimieni un Zandu Nelsoni (matemātika) ar godam nopelnīto balvu, atbildīgi, precīzi, ar iniciatīvu un radoši veicot ikdienas darbu!


Devīto klašu izlaidums (15. jūnijs)

Apliecības par pamatizglītības iegūšanu un vēlējumus neapstāties pie sasniegtā saņēma 70 jaunieši.

9.a klase ar audzinātāju Baibu Terēzu Petrovu

9.b klase ar audzinātāju Ulriku Veismani

9.c klase ar audzinātāju Rutu Ilgažu

9.d klase ar audzinātāju Zandu Nelsoni


Paziņoti zīmējumu konkursa "SIBĪRIJAS BĒRNI 1941/1949" rezultāti (6. jūnijs)

Priecājamies par 7.c klases skolnieces Justīnes Jurkoites, kuras darbs ieguvis specbalvu, veikumu! Vairāk šeit.


2017./18.m.g. noslēgums (31. maijs)

Mācību gads noslēdzās ar svinīgajām līnijām, kurās tika apbalvoti skolēni, kas savu tiešo darbu - mācīties veikuši labi, ļoti labi un izcili. Goda rakstu par izciliem mācību rezultātiem saņēma 4.c klases skolēni Valda Vasariete un Gustavs Dosbergs, Gabriela Ježaka un Žanete Zaharova no 4.d klases un Agate Dosberga un Ervīns Karavackis no 6.c. Atzinības rakstu par augstiem sasniegumiem mācībās saņēma 68 2.-3.kl. skolēni, 1. pakāpes Atzinības rakstu par labām un teicamām sekmēm - 62 4.-11.kl. skolēni, 2. pakāpes Atzinības rakstu par labām un teicamām sekmēm - 85 4.-11.kl. skolēni, Atzinības rakstus par mācību sasniegumiem - 15 7.-11.kl.skolēni. Tika nominēti Gada skolēni un Gada aktīvākie skolēni. Gada skolēna titulu ieguva Artis Vijups (8.b) un Niks Stafeckis (11.), Gada aktīvākā skolēna tituls tika piešķirts Aleksandrai Kasakovskai (10.b), Jēkabam Čudaram (7.c), Elvitai Ozolai (5.c), Alisei Evelīnai Točai (5.c), Žanetei Zaharovai (4.d) un Ievai Loginai (2.b). Gada klašu godā tika 11. un 5.c klase. Paldies apbalvotajiem un visiem citiem, kas godīgi veica savu ikdienas darbu! Lai jauka vasara!

Skatīt apbalvoto skolēnu sarakstu.

Svētku līnijās uzstājās skolas interešu izglītības kolektīvi. Paldies par svētku koncertiem skolotāju Aijas Pizānes, Lauras Zarovskas, Lāsmas Streiķes, Gitas Kalniņas dziedātājiem, Ingas Grimas dejotājiem un Andas Vaivades daiļlasītājiem!


Mūsu skolai - Eiropas Parlamenta vēstnieku skolas tituls

Daļa no skolēnu komandas, kas skolotājas Dainas Tauriņas vadībā mūsu skolai nopelnīja šo titulu


Olimpiešu svētki (28. maijs)

Salaspils novada dome uz svētkiem aicināja olimpiāžu un konkursu uzvarētājus, kopskaitā krietni pāri simtam, viņu vecākus un skolotājus. 67 no uzvarētājiem laurus plūca, startējot individuāli, pārējie, cīnoties par augstiem rezultātiem, 12 dažādu kolektīvu sastāvā.


Vieglatlētikas sacensībās četrcīņā mūsu komandai 1. vieta!

Starpnovadu vieglatlētikas sacensībās komandā startēja 6.-7.kl. skolēni. Sveicam Anniju Stepiņu (7.c), Agnesi Cunsku (7.c), Elīzu Anci Zelču (7.c), Alīnu Mozžegorovu (7.c), Vita Binduku (6.d), Ievu Gabrani (6.c), Mārtiņu Zumentu (7.c), Tomasu Kontrimu (7.c), Bruno Justu (7.c), Jēkabu Čudaru (7.c), Aleksandru Sproģi (7.b), Tomasu Krampužu (6.d) un sporta skolotājas Madaru Miķelsoni un Valdu Kublicku!


Noskaidroti Latvijas labākie matemātiķi Profesora Cipariņa konkursa uzdevumu risināšanā (21. maijs)

No mūsu skolas Profesora Cipariņa labāko matemātiķu pulkā iekļuvuši Rasma Sandra Knipše, izcīnot 2. vietu, un Artis Vijups ar 3. vietu. Sveicam lieliskos matemātiķus un viņu skolotājas Rutu Ilgažu, Zandu Nelsoni un Aigu Priednieci!


Publicēti Latvijas atklātās matemātikas olimpiādes rezultāti (18. maijs)

Mums ir divi laureāti - Artis Vijups izcīnīja 1. vietu, 8.kl. grupā iegūstot visvairāk punktu, un Ervīns Karavackis - atzinību 6.kl. grupā. Sveicam laureātus un viņu skolotājas Aigu Priednieci, Zandu Nelsoni un Baibu Terēzu Petrovu!


Konkursa "Tik vai Cik?" laureātu vidū Uvis Gūtmanis (15. maijs)

4.c klases skolēns Uvis Gūtmanis vienīgais no mūsu skolas (arī no novada) ir iekļuvis Latvijas 4.klašu skolēnu matemātikas konkursa "Tik vai Cik?" laureātu sarakstā, izcīnot klātienes kārtā 3. vietu. Sveicam Uvi un skolotāju Kristīni Kelertu!


Artim 2. vieta starptautiskajā matemātikas konkursā "Ķengurs"!

Martā notikušajā konkursā "Ķengurs" Artis Vijups (8.b) izcīnīja 2. vietu Latvijā, pieveicot 99,73% uzdevumu. Sveicam Arti un viņa skolotājas Aigu Priednieci un Zandu Nelsoni ar izcilo sasniegumu!


Sveicam Evu Lindi ar lieliskiem panākumiem latviešu valodas olimpiādē valstī!

Latviešu valodas valsts olimpiādē Eva Linde (9.a) izcīnīja augsto 3. vietu. Paldies par ieguldīto darbu viņai un skolotājai Laimai Pamiljanei!