Aktualitātes

Par skolu

Mācības

Interešu izglītība

Projekti, konkursi

Skolēnu padome

Skolēnu sasniegumi

Avīze "Logs"

Kontakti

 

Noderīgas saites


Skolēnu padome 2020./21.m.g.

2020./21. m.g. aizsākās ar jauno dalībnieku uzņemšanu Skolēnu padomes sastāvā. Pēc nepilna mēneša dalībnieku skaits palielinājās par 10 ieinteresētiem un darīt gribošiem jaunpienācējiem. Tagad SP komandā darbojas 20 radoši prāti, par kuriem šogad atbildīgā ir atkārtoti ievēlētā prezidente Daniela Vanceviča (12.b), prezidentes vietniece Aivija Grasa (12.b) un Inga Vītuma - Brūvere (direktores vietniece audzināšanas darbā).

Šis gads visu darbos ir ieviesis jaunas un nepierastas darba metodes. Arī Skolēnu padomei nācās pielāgoties jaunajam mācību procesam. Visas sēdes kopš 1. septembra norisinājās Microsoft Teams platformā, kurā diskutēt un radīt jaunas idejas ir tikpat viegli kā atrodoties klātienē pie apaļā pārrunu galda.

“Mēs, Skolēnu padome, esam priecīgi, ka varam turpināt dalīties ar savām idejām un iepriecināt skolēnus. Protams, vīruss liek par sevi manīt, bet mēs drīzumā plānojam atgriezties skolas sienās un turpināt baudīt skolas dzīvi ar visiem kopā!” ar savām pārdomām dalās Skolēnu padomes prezidente Daniela Vanceviča.

Par mūsu aktivitātēm lasiet skolēnu padomes mājas lapā.